Wypożyczalnia samochodów osobowych. Wachlarz naszych usług obejmuje wynajem aut, busów, samochodów sportowych. Do skorzystania z oferty zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczaniem pojazdów klientów z całego województwa śląskiego. Naszym klientom zapewniamy zróżnicowane możliwości wynajmu samochodów osobowych, w tym sportowych, oraz busów wieloosobowych. Oferujemy ciekawe opcje wynajmu: na kilka godzin, na kilka dni lub na dłuższy okres. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług, które oferujemy.

WYNAJEM SAMOCHODÓW RYBNIK – CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

SPRAWDŹ, CZYM SIĘ ZAJMUJEMY I CO MAMY DO ZAPROPONOWANIA. NIE MASZ SAMOCHODU, A MUSISZ SIĘ GDZIEŚ UDAĆ? JESTEŚMY TU, BY CI POMÓC. ZAPEWNIAMY WYPOŻYCZENIE POJAZDU MOŻLIWE WTEDY, GDY TEGO POTRZEBUJESZ

Jeśli potrzebujesz udać się w jakieś miejsce, ale nie masz dostępu do samochodu, skorzystaj z najprostszego rozwiązania. Tutaj my przychodzimy z pomocą. Naszą propozycję kierujemy do mieszkańców Śląska, mieszkańców takich miejscowości, jak Rybnik czy Katowice, ale nie tylko. Oferujemy wynajem aut osobowych, a także większych busów, co jest idealnym rozwiązaniem w przypadku większej liczby pasażerów. Wypożyczalnia pojazdów ma w ofercie szeroki zakres usług. Wybierając naszą firmę, możesz również liczyć na precyzyjnie sformułowane warunki wynajmu i umowę.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW RYBNIK W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM, ZAKRES USŁUG

USŁUGI TRANSPORTOWE, CZYLI CO ZNAJDZIESZ W NASZEJ OFERCIE? NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busa (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW RYBNIK W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM

WARUNKI WYNAJMU, CZYLI PROCES WYPOŻYCZENIA POJAZDU ORAZ WARUNKI, JAKIE TRZEBA SPEŁNIAĆ, BY MÓC SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY

Naszym priorytetem jest dbanie o jak najlepszą jakość usług oferowanych przez wypożyczalnię. Co za tym idzie, spotkasz u nas prawdziwych profesjonalistów, którzy zadbają o wszystko. Doskonale wiemy, że nadrzędne w branży transportowej jest bezpieczeństwo. Pamiętamy o tym na co dzień i właśnie z tego względu dbamy o sprawność techniczną wszystkich aut, jakie posiadamy w naszej ofercie. Dbałość o wysoką jakość i bezpieczeństwo przejawia się również w trosce o klienta. Nasz proces transakcyjny jest prosty. Nie ma ukrytych kosztów. Umowa jest klarowna, a regulamin zawiera zasady postępowania w najważniejszych sytuacjach. Wszystkie kwestie są uregulowane, zatem nie czekają na Ciebie żadne niespodzianki. Chętnie też ustalamy indywidualne warunki wynajmu. Oczywiście jest to możliwe tylko wtedy, gdy posiadasz ważne prawo jazdy. Chodzi o wynajem bez kierowcy. Możliwy jest także wynajem auta a kierowcą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

WYNAJEM POJAZDÓW RYBNIK. DZIAŁAMY NA terenie ŚLĄSKa

USŁUGI WYNAJMU ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEGO REGIONU. Wypożyczalnia aut osobowych i busów działa na terenie całego Śląska, w tym w miastach: Rybnik, Katowice oraz innych okolicznych miejscowościach. Nie ograniczamy działalności do jednego miejsca. Z naszej oferty mogą swobodnie korzystać mieszkańcy całego regionu. Gwarantujemy  brak ukrytych kosztów oraz proste, jasne warunki wynajmu.

Wypożyczalnia samochodów Rybnik W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM. STAWIAMY NA WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG

Staramy się, by wciąż podwyższać jakość naszych usług, aby klienci byli zadowoleni z wynajmowania u nas aut. To dla nas istotne, tak samo, jak bezpieczeństwo – zarówno na drodze, jak i podczas procesu transakcji.

Nasza wypożyczalnia samochodów i busów zrzesza profesjonalistów, którzy podchodzą do swojej pracy odpowiedzialnie i fachowo. W pełni zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest bezpieczeństwo pojazdów, które mamy w swojej flocie. Troszczymy się o to, by klienci mogli bezpiecznie jeździć naszymi pojazdami. Dlatego dbamy o stan techniczny samochodów, kontrolujemy go na bieżąco. Każdy z nich ma wykonany przegląd i ubezpieczenie. Jeśli więc decydujesz się na wynajem w naszej wypożyczalni samochodów, otrzymujesz auto gotowe do jazdy i w pełni sprawne.