Osoby, które planują ślub, mogą skorzystać z naszej wyjątkowej oferty przewozu gości weselnych Chorzów. Mogą Państwo zdecydować się na wynajem busów w tym mieście, jak również w każdym innym zlokalizowanym w województwie śląskim. Przewóz osób to atrakcyjna usługa – Klienci wybierając przewóz osób, korzystają praktycznie z nowych, najwyższej dwuletnich samochodów. Usługi transportowe busami marki Ford oraz Opel to poczucie komfortu w każdym calu. Wybierając transport gości w Chorzowie, zagwarantują Państwo wygodny przewóz osób wynajem busów nawet 9 gościom w jednym busie. Nasze pojazdy są niezawodne, ponieważ przed każdym wypożyczeniem przechodzą przegląd techniczny. Wybierając naszą ofertę, możecie zapewnić swoim gościom doskonałe wyposażenie naszych pojazdów. Oprócz sterowania systemem audio, podgrzewanej szyby i klimatyzacji, zapewniamy szybkie wczytanie mapy za pomocą mobilnych aplikacji.

Zalety skorzystania z naszej oferty w Chorzowie

W naszej firmie usługi transportowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Wynajem busów wiąże się z licznymi zaletami. Przewóz gości jest zawsze na najwyższym poziomie. Transport gości weselnych gwarantuje:

  • przewóz osób – wynajem w atrakcyjnej cenie,
  • wynajem busów: szybko i korzystnie,
  • nowoczesne busy i bezpieczny transport osób,
  • usługi transportowe – bogata oferta wynajmu najlepszych marek,
  • zawarcie umowy krótko lub długoterminowej,
  • przewóz osób weselnych przy minimum formalności,
  • komfortowe udogodnienia podczas przewozu gości weselnych,
  • przewóz gości w Chorzowie i na Śląsku.

Chorzów – ośrodek kulturalny w śląskim o wielu nazwach 

Chorzów – miasto o wielu nazwach, jeśliby prześledzić jego historię. Do roku 1922 był znany jako Königshütte O.S., w okresie XX-lecia międzywojennego nosił nazwę Królewska Huta, podczas II wojny światowej ponownie Königshütte bez członu “O.S.". W związku z tym, że region ten znajduje się w pobliżu Czech, ma również dwa odpowiedniki przyjazne dla naszych południowych sąsiadów: Chořov i Králova Huť. Chorzów jest zlokalizowany w ścisłym centrum GOP (Górnego Okręgu Przemysłowego), a także stanowi ważny ośrodek kulturalny w województwie śląskim. Do atrakcji regionu można zaliczyć Kolejkę Lionową – Elkę, Kościół św. Wawrzyńca, Freestyle Park, a także Muzeum “Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie".

Opinie Klientów

Z początku pomysł przewozu osób busem na nasze wesele wydawał mi się niezbyt przekonujący. Busy powodują wypadki, są ciasne i duszne – taka była moja pierwsza myśl. Jednak zapoznając się bliżej z waszą ofertą, mogłam sama przekonać się, w jakich warunkach nasi goście weselni będą mogli dojechać do sali, w której organizowaliśmy naszą wyjątkową uroczystość. Zmieniłam zdanie i teraz polecam wasz transport innym znajomym. – Grażyna, 37 lat.

Wybór waszej firmy okazał się być trafiony. Wszyscy nasi goście chwalili dobrze zorganizowany transport, który zapewniał wiele udogodnień. Nie tylko usługa była na najwyższym poziomie, to jeszcze nie wykosztowaliśmy się. No i szybko podpisaliśmy umowę, bo nie było w niej żadnych niedomówień. Jestem zadowolona. – Aneta, 25 lat.

Nasz ślub zbliżał się wielkimi krokami. Niby wszystko już było dopięte na ostatni guzik, kiedy okazało się, że nasz transport nie będzie idealny. Wtedy znajomy polecił nam Speeduprent, zapewniając, że to najszybszy wynajem na dogodnych warunkach. Sprawdziliśmy, przekonaliśmy się i dzisiaj również możemy powiedzieć, że wynajęty samochód sprostał naszej sytuacji, a goście byli bardzo zadowoleni z transportu. – Marek, 28 lat.