Ślub to wiele przygotowań. Wynajem sali, kolejne zespoły weselne i wybór najlepszego, zapraszanie gości, catering… Można wymieniać jeszcze dużo kwestii, o które para młoda musi zadbać przed swoim ślubem. Jedną z nich jest także transport na miejsce ceremonii, a następnie na wesele lub przyjęcie. Bardzo chętnie pomożemy.

Oferujemy państwu wynajem aut do ślubu. Gliwice to obszar naszych działań. Samochody we flocie są wygodne, a sama procedura wynajmu łatwa i szybka. Proponujemy auta osobowe, idealne dla pary młodej, ale również nieco większe busy. One z kolei sprawdzą się świetnie podczas transportu rodziny czy gości na miejsce, gdzie odbywać się będzie ceremonia. Ofertę kierujemy do mieszkańców Gliwic, ale także i całego Śląska. Zapraszamy do zaznajomienia się z zakresem naszych usług. Co także warte wyróżnienia, to fakt, że mamy również coś szczególnie porywającego dla miłośników motoryzacji. Jest to Ford Mustang.

WYNAJEM SAMOCHODU – AUTO DO ŚLUBU GLIWICE, oferujemy państwu funkcjonalne auta do ślubu

Samochód to zarówno bardzo komfortowy, jak i ogromnie praktyczny środek transportu. Z tego względu jest świetnym wyborem jeśli chodzi o transport pary młodej na miejsce ślubu czy przyjęcia weselnego po ceremonii. To wyjątkowe wydarzenie powinno wiązać się z samymi miłymi sytuacjami. Naszym zdaniem komfortowy samochód do ślubu doskonale się w to założenie wpisuje. W ofercie firmy znajduje się wynajem samochodów do ślubu. Są one komfortowe i dostosowane do potrzeb pary młodej – pozwalają wygodnie dotrzeć na ceremonię oraz na późniejsze przyjęcie. Oferujemy wynajem także nieco większych aut, czyli busów. Sprawdzą się idealnie w przypadku transportu większej liczby gości czy rodziny na przyjęcie. Naszym klientom zapewniamy wygodne i niezawodne, co w dniu ślubu najważniejsze, modele samochodów, a także staramy się, by sam wynajem był łatwy i przebiegał szybko.

AUTO DO ŚLUBU GLIWICE, WYNAJEM SAMOCHODÓW I BUSÓW – SZEROKA OFERTA WYNAJMU

NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE – GLIWICE, CZYLI OTO CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busów (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

AUTO DO ŚLUBU GLIWICE, PRZEWÓZ OSÓB

Auto, które zawiezie parę młodą na miejsce ślubu i wesela, to jedna z ważniejszych kwestii organizacyjnych do załatwienia przed uroczystością. Mając to na uwadze dokładamy starań, aby proces wynajmu auta w naszej firmie przebiegał szybko i łatwo. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania, z przyjemnością także doradzimy i pomożemy. Również w przypadku, gdy macie indywidualne prośby i potrzeby, chętnie ustalimy odpowiedni plan działań. W naszej pracy opieramy się o konkretny regulamin, a kwestie wynajmu między klientem a naszą firmą reguluje umowa podpisywana podczas wypożyczania. W obu dokumentach zawarliśmy wszelkie ustalenia i warunki wynajmu, jak również rozwiązania hipotetycznych sytuacji i sposoby postępowania w każdej z nich. Poza kwestiami formalnymi oraz wysoką jakością obsługi klienta dbamy również o stan techniczny naszych aut. Regularnie go kontrolujemy i doglądamy, po to, by klient mógł poruszać się bezpiecznym i sprawnym autem. W przypadku chęci wynajęcia pojazdu bez kierowcy potrzebne jest prawo jazdy. Istnieje również możliwość wynajmu auta z kierowcą. Aby omówić szczegóły, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, jak również doradzimy w razie potrzeby.

Auto do ślubu – GLIWICE

Prowadzimy wypożyczalnię samochodów dbając o profesjonalizm. Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Gliwice, ale nie tylko. Nie ograniczamy się do jednej miejscowości, ponieważ chcemy, aby jak najwięcej osób mogło zapoznać się z naszą ofertą. Dlatego usługi wynajmu aut kierujemy do mieszkańców całego Śląska. Oferujemy państwu auto do ślubu, które was nie zawiedzie w tak ważnym dniu.

AUTO DO ŚLUBU na terenie Gliwic – najwyższa jakość usług

Dokładamy wszelkich starań, by klienci korzystający z naszych usług byli usatysfakcjonowani ich jakością. Istotna jest jakość procesu wynajmu, ale również samych pojazdów, które powierzamy klientom. Dlatego dbamy o rzetelność procesu obsługi oraz bezpieczeństwo i odpowiedni stan techniczny pojazdów w naszej flocie. Dzięki nieustannej kontroli sprawiamy, że możesz mieć pewność, iż wynajęty pojazd jest gotowy do drogi i nie zawiedzie Cię w tak ważnym dniu, jak ślub.