Auto do ślubu Gliwice

Szukasz auta do ślubu?

Jesteś we właściwym miejscu!

Szukasz wyjątkowego auta do ślubu? Jeśli jesteś miłośnikiem szybkiej jazdy i mocnych wejść mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! W naszej ofercie auto do ślubu Bytom znajdziesz samochody sportowe w najwyższej klasie – dynamiczny i ekskluzywny Ford Mustang GT w wersji zadaszonej i Cabrio. Jeśli więc chcesz poczuć się jak gwiazda Hollywood w piękny letni dzień – polecamy tę drugą opcję. Ford Mustang idealnie prezentuje się jako plener do wyjątkowej sesji zdjęciowej jak również niezapomnianej produkcji wideo. Umożliwiamy podstawienie samochodu w wybrane przez klienta miejsce na terenie całej Polski.

Samochód możesz wypożyczyć z kierowcą lub bez. Ceny najmu zaczynają się już od 299 zł! Nasze samochody to jedne z nowszych modeli z 2018 roku, regularnie serwisowane, utrzymane w idealnym stanie, dzięki czemu przejazd pod kościół i na sale weselną będzie czystą przyjemnością. Umożliwiamy również transport gości w wybrane miejsce specjalnie przeznaczonymi do tego celu komfortowymi 9 osobowymi  busami – Ford Tourneo, Ford Transit i Opel Vivaro. Zapraszamy!

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Mustang GT

Ford Mustang GT CABRIO

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij auto do ślubu już dziś!

 • Auto do ślubu Gliwice

  Ślub to wiele przygotowań. Wynajem sali, kolejne zespoły weselne i wybór najlepszego, zapraszanie gości, catering… Można wymieniać jeszcze dużo kwestii, o które para młoda musi zadbać przed swoim ślubem. Jedną z nich jest także transport na miejsce ceremonii, a następnie na wesele lub przyjęcie. Bardzo chętnie pomożemy.

  Oferujemy państwu wynajem aut do ślubu. Gliwice to obszar naszych działań. Samochody we flocie są wygodne, a sama procedura wynajmu łatwa i szybka. Proponujemy auta osobowe, idealne dla pary młodej, ale również nieco większe busy. One z kolei sprawdzą się świetnie podczas transportu rodziny czy gości na miejsce, gdzie odbywać się będzie ceremonia. Ofertę kierujemy do mieszkańców Gliwic, ale także i całego Śląska. Zapraszamy do zaznajomienia się z zakresem naszych usług. Co także warte wyróżnienia, to fakt, że mamy również coś szczególnie porywającego dla miłośników motoryzacji. Jest to Ford Mustang.

  WYNAJEM SAMOCHODU – AUTO DO ŚLUBU GLIWICE, OFERUJEMY PAŃSTWU FUNKCJONALNE AUTA DO ŚLUBU

  Samochód to zarówno bardzo komfortowy, jak i ogromnie praktyczny środek transportu. Z tego względu jest świetnym wyborem jeśli chodzi o transport pary młodej na miejsce ślubu czy przyjęcia weselnego po ceremonii. To wyjątkowe wydarzenie powinno wiązać się z samymi miłymi sytuacjami. Naszym zdaniem komfortowy samochód do ślubu doskonale się w to założenie wpisuje. W ofercie firmy znajduje się wynajem samochodów do ślubu. Są one komfortowe i dostosowane do potrzeb pary młodej – pozwalają wygodnie dotrzeć na ceremonię oraz na późniejsze przyjęcie. Oferujemy wynajem także nieco większych aut, czyli busów. Sprawdzą się idealnie w przypadku transportu większej liczby gości czy rodziny na przyjęcie. Naszym klientom zapewniamy wygodne i niezawodne, co w dniu ślubu najważniejsze, modele samochodów, a także staramy się, by sam wynajem był łatwy i przebiegał szybko.

  AUTO DO ŚLUBU GLIWICE, WYNAJEM SAMOCHODÓW I BUSÓW – SZEROKA OFERTA WYNAJMU

  NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE – GLIWICE, CZYLI OTO CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busów (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

  AUTO DO ŚLUBU GLIWICE, PRZEWÓZ OSÓB

  Auto, które zawiezie parę młodą na miejsce ślubu i wesela, to jedna z ważniejszych kwestii organizacyjnych do załatwienia przed uroczystością. Mając to na uwadze dokładamy starań, aby proces wynajmu auta w naszej firmie przebiegał szybko i łatwo. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania, z przyjemnością także doradzimy i pomożemy. Również w przypadku, gdy macie indywidualne prośby i potrzeby, chętnie ustalimy odpowiedni plan działań. W naszej pracy opieramy się o konkretny regulamin, a kwestie wynajmu między klientem a naszą firmą reguluje umowa podpisywana podczas wypożyczania. W obu dokumentach zawarliśmy wszelkie ustalenia i warunki wynajmu, jak również rozwiązania hipotetycznych sytuacji i sposoby postępowania w każdej z nich. Poza kwestiami formalnymi oraz wysoką jakością obsługi klienta dbamy również o stan techniczny naszych aut. Regularnie go kontrolujemy i doglądamy, po to, by klient mógł poruszać się bezpiecznym i sprawnym autem. W przypadku chęci wynajęcia pojazdu bez kierowcy potrzebne jest prawo jazdy. Istnieje również możliwość wynajmu auta z kierowcą. Aby omówić szczegóły, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, jak również doradzimy w razie potrzeby.

  AUTO DO ŚLUBU – GLIWICE

  Prowadzimy wypożyczalnię samochodów dbając o profesjonalizm. Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Gliwice, ale nie tylko. Nie ograniczamy się do jednej miejscowości, ponieważ chcemy, aby jak najwięcej osób mogło zapoznać się z naszą ofertą. Dlatego usługi wynajmu aut kierujemy do mieszkańców całego Śląska. Oferujemy państwu auto do ślubu, które was nie zawiedzie w tak ważnym dniu.

  AUTO DO ŚLUBU NA TERENIE GLIWIC – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

  Dokładamy wszelkich starań, by klienci korzystający z naszych usług byli usatysfakcjonowani ich jakością. Istotna jest jakość procesu wynajmu, ale również samych pojazdów, które powierzamy klientom. Dlatego dbamy o rzetelność procesu obsługi oraz bezpieczeństwo i odpowiedni stan techniczny pojazdów w naszej flocie. Dzięki nieustannej kontroli sprawiamy, że możesz mieć pewność, iż wynajęty pojazd jest gotowy do drogi i nie zawiedzie Cię w tak ważnym dniu, jak ślub.

 • Pełna oferta