Nasza firma prowadzi działalność opierającą się o wypożyczanie pojazdów. W naszej ofercie znaleźć można osobowe busy, samochody osobowe, w tym także sportowe, takie jak Ford Mustang. Propozycję naszą kierujemy głównie do osób z województwa śląskiego. Oferujemy różne, ciekawe możliwości wynajmu samochodów, busów wieloosobowych w opcjach: na kilka godzin, na kilka dni lub na dłuższy okres. Do ustalenia indywidualnego. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, jakimi busami dysponujemy.

ŚWIĘTOCHŁOWICE – WYNAJEM BUSÓW, oferta

Samochody osobowe uznawane są przez kierowców i pasażerów za jeden z wygodniejszych środków transportu. Ich wadą jest jednak ograniczona liczba osób, która może w nich jednocześnie podróżować. Na szczęście mamy na to rozwiązanie. Jeśli masz zamiar udać się w drogę z większą liczbą pasażerów, zachęcamy do wynajęcia busa w naszej firmie. Ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców takich miejscowości, jak Świętochłowice, ale nie tylko. Nasze usługi mają zasięg ogólnowojewódzki. Oferujemy naszym klientom wynajem busów 9-osobowych, pojazdów, które świetnie sprawdzają się w przypadku transportu większej liczby pasażerów. W ofercie mamy również samochody osobowe, w tym sportowe, takie jak Ford Mustang. Poza interesującą flotą, gwarantujemy też przejrzyste warunki wynajmu i przyjazny proces wypożyczania samochodów.

WYNAJEM BUSÓW ŚWIĘTOCHŁOWICE W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM, ZAKRES USŁUG

NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE, CZYLI OTO CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busa (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

WYNAJEM BUSÓW W ŚWIĘTOCHŁOWICACH W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM.

W naszej firmie znajdziesz jedynie specjalistów, którzy pomogą Ci przejść przez proces wynajmu błyskawicznie i bez problemów. Proces jest przyjazny dla klienta – dbamy o to. Dlatego obowiązuje nas regulamin, podpisujemy także konkretną umowę. We wspomnianych dokumentach zawieramy najważniejsze ustalenia między nami a klientem, a także procedury postępowania w różnych okolicznościach. Jesteśmy również gotowi na wszelkie indywidualne ustalenia warunków wynajmu zgodne z potrzebami klienta. Dbamy o bezpieczeństwo klientów, w czym mieści się troska przede wszystkim o sprawność techniczną pojazdów, które przeznaczamy na wynajem. O czym jeszcze warto pamiętać? Przede wszystkim o tym, że aby wynająć auto na terenie Świętochłowic czy ogólnie całego Śląska bez kierowcy, musisz dysponować prawem jazdy. Możliwe jest jednak wynajęcie pojazdu z kierowcą. Wszystko jest do ustalenia. Chętnie pomożemy i udzielimy dodatkowych informacji.

WYNAJEM BUSÓW W ŚWIĘTOCHŁOWICACH

Wypożyczalnia busów działa na terenie Świętochłowic, ale nie ograniczamy się do jednego miasta. Chcemy docierać do szerszego grona odbiorców. Z tego też względu z naszej oferty, w której znaleźć można przewóz osób, gości weselnych i wynajem pojazdów mogą korzystać mieszkańcy całego Śląska.

WYNAJEM BUSÓW ŚWIĘTOCHŁOWICE

STAWIAMY NA WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG. Zależy nam, aby klienci byli zadowoleni z naszej oferty i samego procesu wypożyczania busów. To dla nas cenne, tak samo, jak bezpieczeństwo klienta w naszym pojeździe oraz w trakcie całego procesu wynajmu.

Wiemy bardzo dobrze o tym, jak ważne jest bezpieczeństwo busów znajdujących się w naszej ofercie. Dokładamy zatem starań, by klienci mogli bez ryzyka, bezpiecznie i przyjemnie poruszać się naszymi autami i busami. W trosce o to, cały czas monitorujemy stan techniczny pojazdów. Każdy z nich ma wykonany przegląd, a także opłacone ubezpieczenie. Masz więc całkowitą pewność, że bus jest gotowy do jazdy i w pełni sprawny.