Wynajem busów Świętochłowice

Szukasz wynajmu busów?

Jesteś we właściwym miejscu!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Tourneo Custom

Opel Vivaro EXTRA LONG 1

Opel Vivaro EXTRA LONG 2

Ford Transit Custom 1

Ford Transit Custom 2

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij busa już dziś!

 • Wynajem busów Świętochłowice

  Nasza firma prowadzi działalność opierającą się o wypożyczanie pojazdów. W naszej ofercie znaleźć można osobowe busy, samochody osobowe, w tym także sportowe, takie jak Ford Mustang. Propozycję naszą kierujemy głównie do osób z województwa śląskiego. Oferujemy różne, ciekawe możliwości wynajmu samochodów, busów wieloosobowych w opcjach: na kilka godzin, na kilka dni lub na dłuższy okres. Do ustalenia indywidualnego. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, jakimi busami dysponujemy.

  ŚWIĘTOCHŁOWICE – WYNAJEM BUSÓW, OFERTA

  Samochody osobowe uznawane są przez kierowców i pasażerów za jeden z wygodniejszych środków transportu. Ich wadą jest jednak ograniczona liczba osób, która może w nich jednocześnie podróżować. Na szczęście mamy na to rozwiązanie. Jeśli masz zamiar udać się w drogę z większą liczbą pasażerów, zachęcamy do wynajęcia busa w naszej firmie. Ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców takich miejscowości, jak Świętochłowice, ale nie tylko. Nasze usługi mają zasięg ogólnowojewódzki. Oferujemy naszym klientom wynajem busów 9-osobowych, pojazdów, które świetnie sprawdzają się w przypadku transportu większej liczby pasażerów. W ofercie mamy również samochody osobowe, w tym sportowe, takie jak Ford Mustang. Poza interesującą flotą, gwarantujemy też przejrzyste warunki wynajmu i przyjazny proces wypożyczania samochodów.

  WYNAJEM BUSÓW ŚWIĘTOCHŁOWICE W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM, ZAKRES USŁUG

  NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE, CZYLI OTO CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busa (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

  WYNAJEM BUSÓW W ŚWIĘTOCHŁOWICACH W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM.

  W naszej firmie znajdziesz jedynie specjalistów, którzy pomogą Ci przejść przez proces wynajmu błyskawicznie i bez problemów. Proces jest przyjazny dla klienta – dbamy o to. Dlatego obowiązuje nas regulamin, podpisujemy także konkretną umowę. We wspomnianych dokumentach zawieramy najważniejsze ustalenia między nami a klientem, a także procedury postępowania w różnych okolicznościach. Jesteśmy również gotowi na wszelkie indywidualne ustalenia warunków wynajmu zgodne z potrzebami klienta. Dbamy o bezpieczeństwo klientów, w czym mieści się troska przede wszystkim o sprawność techniczną pojazdów, które przeznaczamy na wynajem. O czym jeszcze warto pamiętać? Przede wszystkim o tym, że aby wynająć auto na terenie Świętochłowic czy ogólnie całego Śląska bez kierowcy, musisz dysponować prawem jazdy. Możliwe jest jednak wynajęcie pojazdu z kierowcą. Wszystko jest do ustalenia. Chętnie pomożemy i udzielimy dodatkowych informacji.

  WYNAJEM BUSÓW W ŚWIĘTOCHŁOWICACH

  Wypożyczalnia busów działa na terenie Świętochłowic, ale nie ograniczamy się do jednego miasta. Chcemy docierać do szerszego grona odbiorców. Z tego też względu z naszej oferty, w której znaleźć można przewóz osób, gości weselnych i wynajem pojazdów mogą korzystać mieszkańcy całego Śląska.

  WYNAJEM BUSÓW ŚWIĘTOCHŁOWICE

  STAWIAMY NA WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG. Zależy nam, aby klienci byli zadowoleni z naszej oferty i samego procesu wypożyczania busów. To dla nas cenne, tak samo, jak bezpieczeństwo klienta w naszym pojeździe oraz w trakcie całego procesu wynajmu.

  Wiemy bardzo dobrze o tym, jak ważne jest bezpieczeństwo busów znajdujących się w naszej ofercie. Dokładamy zatem starań, by klienci mogli bez ryzyka, bezpiecznie i przyjemnie poruszać się naszymi autami i busami. W trosce o to, cały czas monitorujemy stan techniczny pojazdów. Każdy z nich ma wykonany przegląd, a także opłacone ubezpieczenie. Masz więc całkowitą pewność, że bus jest gotowy do jazdy i w pełni sprawny.

 • Pełna oferta