Przewóz pracowników Chorzów

Szukasz przewozu dla pracowników?

Jesteś we właściwym miejscu!

Chcesz przewieźć pracowników swojej firmy na konferencję, spotkanie biznesowe, bankiet, a może po prostu do pracy? Dobrze trafiłeś. Umożliwiamy wypożyczenie komfortowych, 9-osobowych busów w jednych z nowszych dostępnych obecnie na rynku modeli wśród aut transportowych – Ford Tourneo, Ford Transit i Opel Vivaro. Busa możesz wypożyczyć zarówno na okres krótko, jak i długoterminowy. Nasza profesjonalna obsługa udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji i dostosuje ofertę pod Twoje indywidualne potrzeby. Umożliwiamy również opcję dowozu busów do wyznaczonej przez klienta lokalizacji na terenie całego kraju.
Samochody, które posiadamy w naszej ofercie, są systematycznie serwisowane i pielęgnowane z największą uważnością, dzięki czemu przejazd pracowników odbędzie się w zarówno bezpiecznych, jak i komfortowych warunkach.
Zważając na naszych klientów, zapewniamy profesjonalną obsługę i przyjazny, przejrzysty regulamin usług, bez ukrytych kosztów. Zapraszamy!

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Tourneo Custom

Opel Vivaro EXTRA LONG 1

Opel Vivaro EXTRA LONG 2

Ford Transit Custom 1

Ford Transit Custom 2

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij przewóz dla pracowników już dziś!

 • Przewóz pracowników Chorzów

  PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW CHORZÓW

  Przewóz pracowników Chorzów to atrakcyjna propozycja dla wszystkich Klientów, którzy pragnęliby szybko dojeżdżać do swojego miejsca zatrudnienia w komfortowych warunkach. Przewóz osób, który nasza firma oferuje, to wyjątkowo dogodna propozycja zarówno pod względem ceny, jak i terminu, w jakim dostępne mogą być nasze pojazdy. Zapewniamy profesjonalne usługi transportowe – wynajem busów wraz z kierowcą lub bez kierowcy. Proponujemy transport osób spod miejsca zamieszkania bezpośrednio pod adres zakładu pracy. Przewóz osób wynajem pojazdów jest dopasowany indywidualnie do potrzeb Odbiorców. Chorzów transport pracowników może zabrać jednocześnie nawet 9 osób i zapewnić im doskonałe warunki w czasie podróży.

  Zalety skorzystania z naszej oferty

  Przewóz osób jest to oferta tak dla firmy, jak i dla indywidualnego Klienta. Wynajem u nas to pewność, że wypożyczony bus będzie w pełni sprawny, doskonale wyposażony i gwarantujący poczucie bezpieczeństwa podczas przewozu osób. Wielu naszych Odbiorców skorzystało dotychczas z naszych busów, ceniąc sobie następujące rozwiązania:

  • przewóz osób to minimum formalności przy podpisywaniu umowy, więc można zawrzeć z nami współpracę nawet w ciągu jednego dnia,
  • wynajem busów – nowoczesny, maksymalnie dwuletni bus marki Opel lub Ford w wersji long po przeglądzie technicznym i z pełnym pakietem ubezpieczeniowym,
  • można dokładnie ustalić z nami godzinę przewozu osób, dlatego nasi Klienci zawsze dojeżdżają punktualnie do miejsca zatrudnienia, niezależnie od panujących warunków na drodze,
  • obszar, gdzie świadczymy usługi transportu osób to zarówno Chorzów, jak i całe województwo śląskie,
  • wynajem busów – z naszych usług można korzystać siedem dni w tygodniu na przystępnych warunkach finansowych,
  • transport wyłącznie sprawdzonymi trasami z możliwością wynajęcia kierowcy,
  • zarówno dla firmy, jak i dla osób fizycznych proponujemy krótko- i długoterminowy wynajem naszych busów.

  Chorzów

  Chorzów to miasto zlokalizowane w południowej Polsce, w województwie śląskim, leżące na terenie Górnego Śląska, będące w centralnej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto ze względu na swoją historię, a także z uwagi na liczne wydarzenia i ciągły rozwój, jest ważnym punktem gospodarczym i kulturalnym na mapie kraju. Jest to także atrakcyjny rejon pod względem turystycznym. Warto zobaczyć na przykład Rosarium, gmach poczty głównej, czy pawilon wystawowy C-G Ośrodka Postępu Technicznego, który mieści się przy ul. Targowej. W mieście jest też wiele zabytków architektonicznych, takich jak kościoły, m.in. Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z plebanią.

  Opinie Klientów

  Dzięki Wam zapewniłem swoim pracownikom doskonały transport do mojej firmy. Teraz mam pewność, że wszyscy dotrą na czas z nieco oddalonej miejscowości. Dziękuję. Bartek, 37 lat.

  Bezpieczeństwo – na tym mi najbardziej zależało, a busy bywają różne. Podróżując z Wami, jeszcze nigdy nie przydarzyło się nic, co mogłoby wzbudzić moje wątpliwości. Korzystam nadal. Piotr, 24 lata.

  Dojazd do firmy, w której pracuję, zajmował mi wiele czasu. Wiele przesiadek i nerwów, czy na pewno zdążę. Jednak znalazłam Was i teraz nie muszę już się przejmować takimi rzeczami. Polecam. Weronika, 29 lat.

 • Pełna oferta