Auto do ślubu Śląsk

Szukasz auta do ślubu?

Jesteś we właściwym miejscu!

Szukasz wyjątkowego auta do ślubu? Jeśli jesteś miłośnikiem szybkiej jazdy i mocnych wejść mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! W naszej ofercie auto do ślubu Bytom znajdziesz samochody sportowe w najwyższej klasie – dynamiczny i ekskluzywny Ford Mustang GT w wersji zadaszonej i Cabrio. Jeśli więc chcesz poczuć się jak gwiazda Hollywood w piękny letni dzień – polecamy tę drugą opcję. Ford Mustang idealnie prezentuje się jako plener do wyjątkowej sesji zdjęciowej jak również niezapomnianej produkcji wideo. Umożliwiamy podstawienie samochodu w wybrane przez klienta miejsce na terenie całej Polski.

Samochód możesz wypożyczyć z kierowcą lub bez. Ceny najmu zaczynają się już od 299 zł! Nasze samochody to jedne z nowszych modeli z 2018 roku, regularnie serwisowane, utrzymane w idealnym stanie, dzięki czemu przejazd pod kościół i na sale weselną będzie czystą przyjemnością. Umożliwiamy również transport gości w wybrane miejsce specjalnie przeznaczonymi do tego celu komfortowymi 9 osobowymi  busami – Ford Tourneo, Ford Transit i Opel Vivaro. Zapraszamy!

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Mustang GT

Ford Mustang GT CABRIO

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij auto do ślubu już dziś!

 • Auto do ślubu Śląsk

  Ślub to ważny dzień w życiu każdego człowieka. Wiemy, że chcesz, aby wszystko przebiegło dokładnie tak, jak sobie wymarzysz. Chętnie pomożemy w organizacji uroczystości, a konkretnie – zapewnimy samochód do ślubu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Prowadzimy wypożyczalnię samochodów, oferujemy busy i auta osobowe na wynajem. Możesz wypożyczyć pojazd w celu transportu gości weselnych, jak również wynająć auto, które zawiezie Cię na miejsce ślubu. Dla pasjonatów motoryzacji mamy szczególnie ciekawą propozycję, a mianowicie — Ford Mustang.

  ŚLĄSK – AUTO DO ŚLUBU

  Samochód jest wygodnym środkiem transportu. Nie ulega wątpliwości, że doskonale sprawdza się w przypadku par młodych, które chcą wygodnie udać się na miejsce swojego ślubu i wesela. W takich sytuacjach doskonale sprawdza się usługa wynajmu samochodów i przewóz osób. My proponujemy zarówno wypożyczanie aut, jak i busów, które będą doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, gdy konieczne jest przewiezienie kilku osób więcej. Wiemy, że ślub to ważny dzień dla pary młodej i dla całej rodziny jest wydarzeniem budzącym wiele emocji. Dlatego właśnie kierujemy do Was nasze usługi wynajmu aut do ślubu. Śląskie to województwo, w którym działamy, naszą ofertę kierujemy do mieszkańców całego regionu. Klientom zapewniamy nie tylko atrakcyjne i wygodne modele aut, ale również przyjazny proces wynajmu i jasne warunki transakcji.

  AUTO DO ŚLUBU ŚLĄSKIE, WYNAJEM SAMOCHODÓW I BUSÓW – ZAKRES USŁUG

  NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE NA ŚLĄSKU, CZYLI OTO CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busów (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

  AUTO DO ŚLUBU, PRZEWÓZ OSÓB

  Wynajem pojazdu takiego jak samochód do ślubu jest u nas niezwykle prosty. Aby dodatkowo usprawnić cały proces, nasi fachowcy chętnie doradzą każdemu klientowi i odpowiedzą na wszystkie pytania. Chcemy, by procedura wynajmu była jak najbardziej wygodna. Dlatego właśnie stworzyliśmy regulamin, a przed każdym wynajmem auta podpisujemy umowę. Każdy z tych dokumentów zawiera wszystkie ustalenia między klientem a nami, jak również sposoby postępowania w różnych sytuacjach. Co więcej, w przypadku gdy klient ma konkretne pomysły czy oczekiwania, chętnie ustalimy z nim wszystko indywidualnie.

  Jednak łatwość wynajmu to nie wszystko, co oferujemy. Dbamy również o bezpieczeństwo aut, które wypożyczamy. Jest to podstawa. Mając to na uwadze, stale kontrolujemy ich sprawność techniczną. Trzeba także zauważyć, że prowadzimy kontrolę chętnych na wypożyczenie u nas samochodu. Oznacza to, że wyłącznie osoby z ważnym prawem jazdy mogą wynająć pojazd bez kierowcy. Istnieje także możliwość wynajmu z kierowcą. W tym celu zachęcamy do kontaktu, aby omówić wszelkie kwestie wypożyczenia.

  AUTO DO ŚLUBU – ŚLĄSKIE

  Zajmujemy się wynajmem busów i samochodów osobowych, także aut do ślubu, na Śląsku, w miejscowościach takich jak Bielsko-Biała czy Katowice. Nie skupiamy się tylko na jednym mieście. Chcemy, by jak najwięcej osób mogło skorzystać z naszej oferty wynajmu, dlatego świadczymy usługi na całym Śląsku. Zakres działań to województwo śląskie.

  AUTO DO ŚLUBU – WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

  Zależy nam na zadowoleniu klientów z korzystania z naszych usług, jak również poziomu obsługi i przebiegu procesu wynajmu auta. Dbamy więc o jakość usług, ale również troszczymy się o bezpieczeństwo pojazdów w naszej flocie. Wciąż nadzorujemy, sprawdzamy stan techniczny posiadanych przez nas samochodów. Masz więc pewność, że decydując się na skorzystanie z naszych usług, wsiadasz do auta sprawnego techniczne i gotowego do jazdy.

 • Pełna oferta