Przewóz pracowników Śląsk

Szukasz przewozu dla pracowników?

Jesteś we właściwym miejscu!

Chcesz przewieźć pracowników swojej firmy na konferencję, spotkanie biznesowe, bankiet, a może po prostu do pracy? Dobrze trafiłeś. Umożliwiamy wypożyczenie komfortowych, 9-osobowych busów w jednych z nowszych dostępnych obecnie na rynku modeli wśród aut transportowych – Ford Tourneo, Ford Transit i Opel Vivaro. Busa możesz wypożyczyć zarówno na okres krótko, jak i długoterminowy. Nasza profesjonalna obsługa udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji i dostosuje ofertę pod Twoje indywidualne potrzeby. Umożliwiamy również opcję dowozu busów do wyznaczonej przez klienta lokalizacji na terenie całego kraju.
Samochody, które posiadamy w naszej ofercie, są systematycznie serwisowane i pielęgnowane z największą uważnością, dzięki czemu przejazd pracowników odbędzie się w zarówno bezpiecznych, jak i komfortowych warunkach.
Zważając na naszych klientów, zapewniamy profesjonalną obsługę i przyjazny, przejrzysty regulamin usług, bez ukrytych kosztów. Zapraszamy!

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Tourneo Custom

Opel Vivaro EXTRA LONG 1

Opel Vivaro EXTRA LONG 2

Ford Transit Custom 1

Ford Transit Custom 2

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij przewóz dla pracowników już dziś!

 • Przewóz pracowników Śląsk

  PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW ŚLĄSK

  Przewóz pracowników Śląsk to zorganizowane wyjazdy spod wskazanego adresu pod konkretne miejsce na terenie całego województwa śląskiego. Przewóz osób jest u nas dostępny przez cały tydzień, niezależnie od dnia tygodnia i godziny. Z tego też powodu nasi Klienci zawsze mogą dojechać na czas do swojej pracy, nawet w nagłych sytuacjach. Proponujemy wynajem busów na dogodnych warunkach transportu osób, które dotyczą tak wysokości kosztów za nasze usługi transportowe, jak i terminu wypożyczenia naszych pojazdów. Nasza oferta jest skierowana do osób fizycznych, a także do firm, których przedstawiciele chcą zapewnić swojemu personelowi bezpieczny i komfortowy dojazd. Transport osób to szereg usług świadczonych na terenie Śląska, dlatego nasza oferta dociera do szerokiego grona Odbiorców.

  ZALETY SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY

  Przewóz osób jest u nas możliwy z kierowcą lub bez kierowcy – wszystko zależy od tego, na jaki wariant zdecyduje się nasz Klient. Firmy, jak i indywidualni pasażerowie cenią naszą wypożyczalnię i transport głównie za:

  • przewozy transportowe na jasnych zasadach, bez ukrytych kosztów manipulacyjnych, a także przy minimum formalności,
  • dogodny transport ze wszelkimi niezbędnymi funkcjonalnościami, zapewniających komfortowe korzystanie z urządzeń mobilnych przy odpowiedniej temperaturze i na wygodnych siedzeniach,
  • elastyczny wybór środka transportu spośród naszej szerokiej floty, w której znajdują się pojazdy takich sprawdzonych i zaufanych marek, jak Ford i Opel,
  • dobór pojazdów nie wpływa na standard wyposażenia – oprócz udogodnień technologicznych wpływających na wygodną jazdę, są również dostępne rozwiązania dające większe poczucie bezpieczeństwa, jak system zapobiegający wywróceniu busa, czy rozpoznający znaki drogowe,
  • sprawność i niezawodność – nasze busy są zawsze gotowe do drogi, ponieważ regulanie przechodzą przegląd techniczny.

  Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji bądź też poznać konkretną cenę za transport pracowników, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  Śląsk

  Śląsk leży częściowo w Polsce, a także na terenie Czech oraz Niemiec, częściowo w dorzeczu Odry i Wisły. Stolicą województwa śląskiego jest Wrocław, skąd również pochodzą najbardziej nowoczesne obiekty architektoniczne wybudowane na obszarze Śląska w XX wieku. Można do nich zaliczyć m.in. Halę Stulecia, a także Dom Handlowy Petersdorf. Na południu teren jest bardziej górzysty, z najwyższym szczytem Śnieżką w Karkonoszach, a od północy przeważają niziny.

  Opinie Klientów

  Dotychczasowy dojazd do pracy nie był dla mnie komfortowy. Kiedy wysiadałem z autobusu, byłem cały mokry. Jeżdżąc z Wami, już nie mam takiego problemu. Dzięki! Cezary, 27 lat.

  Skorzystałem z Waszego przewozu, kiedy zorientowałem się, że wielu moich pracowników ma problem z dojazdem z uwagi na dystans. Dzięki Wam ten kłopot to już przeszłość. Daniel, 38 lat.

  Korzystam z Waszego busa zawsze w weekendy, bo wtedy mam najbardziej utrudniony dojazd – autobusy rzadko jeżdżą. Teraz nie muszę się już tym przejmować. Dziękuję. Gabrysia, 34 lata.

 • Pełna oferta