Szukasz busa do wynajęcia? Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji. Prowadzimy wypożyczalnię, wynajmujemy pojazdy na terenie miasta Rybnik, ale i na całym Śląsku. Dysponujemy różnego rodzaju samochodami, we flocie znajdują się 9-osobowe busy i auta osobowe. Dla pasjonatów motoryzacji także coś się znajdzie, a konkretnie – Ford Mustang. Klientom oferujemy kilka wariantów wynajmu: na kilka godzin, na kilka dni lub na dłuższy czas.

RYBNIK – WYNAJEM BUSÓW

Samochód jest wygodnym środkiem transportu, ale dysponuje ograniczoną liczbą miejsc. W wielu sytuacjach doskonale sprawdza się usługa wynajmu busów i przewóz osób. To rozwiązanie sprawdzi się w przypadku na przykład podróży firmowej lub nieco większych wyjazdów rodzinnych. Bus to również dobry pomysł na przewóz osób i transport gości weselnych. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców śląskich miejscowości, jak Rybnik, ale działamy na terenie całego regionu. Poza busami, mamy także na wynajem wygodne samochody osobowe, w tym wspomniane wcześniej modele sportowe, takie jak Ford Mustang. Zapewniamy nie tylko atrakcyjne auta, ale również przyjazny proces wynajmu jasne warunki.

WYNAJEM BUSÓW RYBNIK – ZAKRES USŁUG

NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE TARNOWSKIE GÓRY, CZYLI OTO CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busów (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

WYNAJEM BUSÓW RYBNIK, PRZEWÓZ OSÓB

Wynajem busa u nas jest bardzo prosty. Aby ułatwić cały proces, nasi fachowcy chętnie doradzą Ci i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Chcemy, by proces wynajmu był jak najbardziej przyjazny. Dlatego opracowaliśmy regulamin, a przed wynajmem podpisujemy umowę. Każdy z tych dokumentów zawiera wszelkie ustalenia oraz sposoby postępowania w różnych sytuacjach. Jeśli klient ma konkretne oczekiwania czy prośby, chętnie ustalimy odpowiednią opcję. Jako wypożyczalnia aut dbamy również o bezpieczeństwo naszych pojazdów. W tym celu monitorujemy ich sprawność techniczną. Co warte zaznaczenia, bez czynnego prawa jazdy nie wypożyczysz auta bez kierowcy. Istnieje jednak możliwość wynajmu pojazdu z kierowcą – w celu omówienia szczegółów zachęcamy do skontaktowania się z nami.

WYNAJEM BUSÓW RYBNIK – ŚLĄSKIE

Zajmujemy się wynajmem busów i samochodów osobowych w Rybniku. Nie skupiamy się jednak tylko na jednym mieście. Chcemy, by jak najwięcej osób mogło skorzystać z naszych usług, dlatego oferujemy je na całym Śląsku.

WYNAJEM BUSÓW RYBNIK

Chcemy, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani naszymi usługami, jak również poziomem obsługi i całego wynajmu. Równie mocno co o jakość usług, dbamy także o bezpieczeństwo klienta, zarówno podczas transakcji, jak i w trakcie poruszania się samochodem po drogach.

Koncentrujemy się na dbaniu o bezpieczeństwo busów i wszystkich pojazdów we flocie. Dlatego wciąż nadzorujemy stan techniczny samochodów i busów. Dlatego możesz mieć pewność, że każdy z nich jest gotowy do jazdy i w pełni sprawny. Wynajem busów Rybnik – zapraszamy.