Wynajem busów Rybnik

Szukasz wynajmu busów?

Jesteś we właściwym miejscu!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Tourneo Custom

Opel Vivaro EXTRA LONG 1

Opel Vivaro EXTRA LONG 2

Ford Transit Custom 1

Ford Transit Custom 2

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij busa już dziś!

 • Wynajem busów Rybnik

  Szukasz busa do wynajęcia? Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji. Prowadzimy wypożyczalnię, wynajmujemy pojazdy na terenie miasta Rybnik, ale i na całym Śląsku. Dysponujemy różnego rodzaju samochodami, we flocie znajdują się 9-osobowe busy i auta osobowe. Dla pasjonatów motoryzacji także coś się znajdzie, a konkretnie – Ford Mustang. Klientom oferujemy kilka wariantów wynajmu: na kilka godzin, na kilka dni lub na dłuższy czas.

  RYBNIK – WYNAJEM BUSÓW

  Samochód jest wygodnym środkiem transportu, ale dysponuje ograniczoną liczbą miejsc. W wielu sytuacjach doskonale sprawdza się usługa wynajmu busów i przewóz osób. To rozwiązanie sprawdzi się w przypadku na przykład podróży firmowej lub nieco większych wyjazdów rodzinnych. Bus to również dobry pomysł na przewóz osób i transport gości weselnych. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców śląskich miejscowości, jak Rybnik, ale działamy na terenie całego regionu. Poza busami, mamy także na wynajem wygodne samochody osobowe, w tym wspomniane wcześniej modele sportowe, takie jak Ford Mustang. Zapewniamy nie tylko atrakcyjne auta, ale również przyjazny proces wynajmu jasne warunki.

  WYNAJEM BUSÓW RYBNIK – ZAKRES USŁUG

  NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE TARNOWSKIE GÓRY, CZYLI OTO CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busów (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

  WYNAJEM BUSÓW RYBNIK, PRZEWÓZ OSÓB

  Wynajem busa u nas jest bardzo prosty. Aby ułatwić cały proces, nasi fachowcy chętnie doradzą Ci i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Chcemy, by proces wynajmu był jak najbardziej przyjazny. Dlatego opracowaliśmy regulamin, a przed wynajmem podpisujemy umowę. Każdy z tych dokumentów zawiera wszelkie ustalenia oraz sposoby postępowania w różnych sytuacjach. Jeśli klient ma konkretne oczekiwania czy prośby, chętnie ustalimy odpowiednią opcję. Jako wypożyczalnia aut dbamy również o bezpieczeństwo naszych pojazdów. W tym celu monitorujemy ich sprawność techniczną. Co warte zaznaczenia, bez czynnego prawa jazdy nie wypożyczysz auta bez kierowcy. Istnieje jednak możliwość wynajmu pojazdu z kierowcą – w celu omówienia szczegółów zachęcamy do skontaktowania się z nami.

  WYNAJEM BUSÓW RYBNIK – ŚLĄSKIE

  Zajmujemy się wynajmem busów i samochodów osobowych w Rybniku. Nie skupiamy się jednak tylko na jednym mieście. Chcemy, by jak najwięcej osób mogło skorzystać z naszych usług, dlatego oferujemy je na całym Śląsku.

  WYNAJEM BUSÓW RYBNIK

  Chcemy, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani naszymi usługami, jak również poziomem obsługi i całego wynajmu. Równie mocno co o jakość usług, dbamy także o bezpieczeństwo klienta, zarówno podczas transakcji, jak i w trakcie poruszania się samochodem po drogach.

  Koncentrujemy się na dbaniu o bezpieczeństwo busów i wszystkich pojazdów we flocie. Dlatego wciąż nadzorujemy stan techniczny samochodów i busów. Dlatego możesz mieć pewność, że każdy z nich jest gotowy do jazdy i w pełni sprawny. Wynajem busów Rybnik – zapraszamy.

 • Pełna oferta