Wynajem busów Mikołów

Szukasz wynajmu busów?

Jesteś we właściwym miejscu!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Tourneo Custom

Opel Vivaro EXTRA LONG 1

Opel Vivaro EXTRA LONG 2

Ford Transit Custom 1

Ford Transit Custom 2

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij busa już dziś!

 • Wynajem busów Mikołów

  Szukasz busa, samochodu do wynajęcia? Jesteś w odpowiednim miejscu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Świadczymy usługi wypożyczania pojazdów na terenie miasta Mikołów i na całym Śląsku. We flocie, którą dysponujemy, znajdują się pojazdy takie jak 9-osobowe busy i samochody osobowe. Dla pasjonatów motoryzacji mamy coś specjalnego, a mianowicie jest to Ford Mustang. Zainteresowanym wynajmem klientom proponujemy kilka wariantów wynajmu: na kilka godzin, na kilka dni lub na dłuższy czas. Zobacz, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

  MIKOŁÓW – WYNAJEM BUSÓW

  Wielu podróżujących oraz kierowców chwali sobie pokonywanie kilometrów samochodem. Jest to wygodny i praktyczny środek transportu. Wiemy jednak, że dysponuje ograniczoną liczbą miejsc. Dlatego w naszej ofercie mamy usługę wynajmu busów. Wynajęcie busa sprawi, że problem zniknie, a transport stanie się przyjemnością. Twoi towarzysze zmieszczą się bez problemu do jednego pojazdu. To rozwiązanie sprawdzi się w przypadku na przykład podróży firmowej lub wyjazdów rodzinnych. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców takich miejscowości, jak Mikołów, ale także do mieszkańców całego Śląska. We flocie posiadamy również wygodne samochody osobowe, w tym modele sportowe, takie jak Ford Mustang. Poza atrakcyjną flotą gwarantujemy również przejrzyste i jasne warunki wynajmu.

  WYNAJEM BUSÓW MIKOŁÓW – ZAKRES USŁUG

  NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE TARNOWSKIE GÓRY, CZYLI OTO CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busów (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

  WYNAJEM BUSÓW W MIKOŁOWIE

  Chcesz wypożyczyć u nas busa? Nie ma nic prostszego. Nawet jeśli wcześniej nie wypożyczałeś pojazdów, z pewnością wynajem busa nie będzie to dla Ciebie niczym trudnym. Aby usprawnić proces, nasi specjaliści pomogą Ci przejść przez każdy z etapów. Wszystko po to, aby wynajem był dla Ciebie jak najbardziej przyjazny. Pomaga nam w tym czytelny regulamin oraz podpisywana przed wypożyczeniem auta umowa. Dokumenty te zawierają wszelkie ustalenia między nami a klientem oraz sposoby postępowania w różnych sytuacjach. Co więcej, jeżeli masz swoje propozycje i potrzebowania, razem ustalimy najlepszą opcję dla Ciebie. Zadbamy też o Twoje bezpieczeństwo. Co się za tym kryje? Przede wszystkim kontrola sprawności technicznej pojazdów, które wypożyczamy. Oczywiście podstawą w wynajmie auta bez kierowcy jest posiadanie prawa jazdy. Istnieje również możliwość wynajęcia pojazdu wraz z kierowcą. W celu omówienia szczegółów usługi wynajem busa zachęcamy do kontaktu.

  WYNAJEM BUSÓW MIKOŁÓW

  Wypożyczamy busy i samochody osobowe na terenie Mikołowa. Nie oznacza to jednak, że skupiamy się wyłącznie na jednym mieście. Wręcz przeciwnie. Pragniemy, by jak najwięcej zainteresowanych osób mogło korzystać z naszych usług. Dlatego też naszą ofertę kierujemy do wszystkich na Śląsku.

  WYNAJEM BUSÓW W MIKOŁOWIE

  FUNDAMENTALNA JEST DLA NAS JAK NAJWYŻSZA JAKOŚĆ NASZYCH USŁUG. Zależy nam, aby nasi klienci byli zadowoleni z proponowanej przez nas oferty, ale również poziomu obsługi oraz procesu wynajmu busów. Tak samo ważne jest dla nas bezpieczeństwo klienta – już od momentu, gdy wsiada do naszego pojazdu, jak również na każdym etapie procesu wynajmu busa.

  Skupiamy się mocno na trosce o bezpieczeństwo busów w naszej ofercie. Dlatego systematycznie monitorujemy stan techniczny naszych samochodów i busów. Decydując się na skorzystanie z naszych usług masz więc pewność, że każdy z busów jest w pełni sprawny, ma ważny przegląd i ubezpieczenie. Wynajmujesz pojazd gotowy do podróży.

 • Pełna oferta