Szukasz busa, samochodu do wynajęcia? Jesteś w odpowiednim miejscu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Świadczymy usługi wypożyczania pojazdów na terenie miasta Mikołów i na całym Śląsku. We flocie, którą dysponujemy, znajdują się pojazdy takie jak 9-osobowe busy i samochody osobowe. Dla pasjonatów motoryzacji mamy coś specjalnego, a mianowicie jest to Ford Mustang. Zainteresowanym wynajmem klientom proponujemy kilka wariantów wynajmu: na kilka godzin, na kilka dni lub na dłuższy czas. Zobacz, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

MIKOŁÓW – WYNAJEM BUSÓW

Wielu podróżujących oraz kierowców chwali sobie pokonywanie kilometrów samochodem. Jest to wygodny i praktyczny środek transportu. Wiemy jednak, że dysponuje ograniczoną liczbą miejsc. Dlatego w naszej ofercie mamy usługę wynajmu busów. Wynajęcie busa sprawi, że problem zniknie, a transport stanie się przyjemnością. Twoi towarzysze zmieszczą się bez problemu do jednego pojazdu. To rozwiązanie sprawdzi się w przypadku na przykład podróży firmowej lub wyjazdów rodzinnych. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców takich miejscowości, jak Mikołów, ale także do mieszkańców całego Śląska. We flocie posiadamy również wygodne samochody osobowe, w tym modele sportowe, takie jak Ford Mustang. Poza atrakcyjną flotą gwarantujemy również przejrzyste i jasne warunki wynajmu.

WYNAJEM BUSÓW MIKOŁÓW – ZAKRES USŁUG

NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE TARNOWSKIE GÓRY, CZYLI OTO CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busów (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

WYNAJEM BUSÓW W MIKOŁOWIE

Chcesz wypożyczyć u nas busa? Nie ma nic prostszego. Nawet jeśli wcześniej nie wypożyczałeś pojazdów, z pewnością wynajem busa nie będzie to dla Ciebie niczym trudnym. Aby usprawnić proces, nasi specjaliści pomogą Ci przejść przez każdy z etapów. Wszystko po to, aby wynajem był dla Ciebie jak najbardziej przyjazny. Pomaga nam w tym czytelny regulamin oraz podpisywana przed wypożyczeniem auta umowa. Dokumenty te zawierają wszelkie ustalenia między nami a klientem oraz sposoby postępowania w różnych sytuacjach. Co więcej, jeżeli masz swoje propozycje i potrzebowania, razem ustalimy najlepszą opcję dla Ciebie. Zadbamy też o Twoje bezpieczeństwo. Co się za tym kryje? Przede wszystkim kontrola sprawności technicznej pojazdów, które wypożyczamy. Oczywiście podstawą w wynajmie auta bez kierowcy jest posiadanie prawa jazdy. Istnieje również możliwość wynajęcia pojazdu wraz z kierowcą. W celu omówienia szczegółów usługi wynajem busa zachęcamy do kontaktu.

WYNAJEM BUSÓW MIKOŁÓW

Wypożyczamy busy i samochody osobowe na terenie Mikołowa. Nie oznacza to jednak, że skupiamy się wyłącznie na jednym mieście. Wręcz przeciwnie. Pragniemy, by jak najwięcej zainteresowanych osób mogło korzystać z naszych usług. Dlatego też naszą ofertę kierujemy do wszystkich na Śląsku.

WYNAJEM BUSÓW W MIKOŁOWIE

FUNDAMENTALNA JEST DLA NAS JAK NAJWYŻSZA JAKOŚĆ NASZYCH USŁUG. Zależy nam, aby nasi klienci byli zadowoleni z proponowanej przez nas oferty, ale również poziomu obsługi oraz procesu wynajmu busów. Tak samo ważne jest dla nas bezpieczeństwo klienta – już od momentu, gdy wsiada do naszego pojazdu, jak również na każdym etapie procesu wynajmu busa.

Skupiamy się mocno na trosce o bezpieczeństwo busów w naszej ofercie. Dlatego systematycznie monitorujemy stan techniczny naszych samochodów i busów. Decydując się na skorzystanie z naszych usług masz więc pewność, że każdy z busów jest w pełni sprawny, ma ważny przegląd i ubezpieczenie. Wynajmujesz pojazd gotowy do podróży.