Przewóz pracowników Tarnowskie Góry

Szukasz przewozu dla pracowników?

Jesteś we właściwym miejscu!

Chcesz przewieźć pracowników swojej firmy na konferencję, spotkanie biznesowe, bankiet, a może po prostu do pracy? Dobrze trafiłeś. Umożliwiamy wypożyczenie komfortowych, 9-osobowych busów w jednych z nowszych dostępnych obecnie na rynku modeli wśród aut transportowych – Ford Tourneo, Ford Transit i Opel Vivaro. Busa możesz wypożyczyć zarówno na okres krótko, jak i długoterminowy. Nasza profesjonalna obsługa udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji i dostosuje ofertę pod Twoje indywidualne potrzeby. Umożliwiamy również opcję dowozu busów do wyznaczonej przez klienta lokalizacji na terenie całego kraju.
Samochody, które posiadamy w naszej ofercie, są systematycznie serwisowane i pielęgnowane z największą uważnością, dzięki czemu przejazd pracowników odbędzie się w zarówno bezpiecznych, jak i komfortowych warunkach.
Zważając na naszych klientów, zapewniamy profesjonalną obsługę i przyjazny, przejrzysty regulamin usług, bez ukrytych kosztów. Zapraszamy!

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Tourneo Custom

Opel Vivaro EXTRA LONG 1

Opel Vivaro EXTRA LONG 2

Ford Transit Custom 1

Ford Transit Custom 2

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij przewóz dla pracowników już dziś!

 • Przewóz pracowników Tarnowskie Góry

  PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW TARNOWSKIE GÓRY

  Przewóz pracowników Tarnowskie Góry to usługi transportowe skierowane do Klientów indywidualnych, a także do firmy. Przewóz osób jest propozycją dla tych, których interesuje wynajem busów na kilka godzin, na parę dni lub na dłuższy czas. Przewóz osób Tarnowskie Góry to bezpieczny kurs nowoczesnymi pojazdami, które są po aktualnym przeglądzie technicznym. Mamy w swojej flocie wyłącznie sprawdzone modele takich marek jak Ford i Opel – w naszej ofercie dostępne są te busy w wersji long. Podróżując naszym busem, można spodziewać się komfortowych siedzeń, a także oczekiwać przewiezienia do 9 osób w jednym transporcie. Korzystając z naszych usług, można ustalić z nami indywidualnie warunki współpracy.

  ZALETY SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY

  Nasza firma proponuje transport osób pracujących i jest to jedna z naszych flagowych ofert, z której Klienci są bardzo zadowoleni. Mogą bowiem liczyć na komfort niezależnie od tego, jak długi dystans trzeba pokonać, by udało się szybko i bezpiecznie dotrzeć do miejsca zatrudnienia. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, wynajem proponowanych busów ma wiele zalet. Odbiorcy szczególnie doceniają u nas:

  • możliwość wyboru przewozu osób na dogodnych warunkach, przy minimalnych formalnościach, które uda się dopełnić w ciągu jednego dnia,
  • to, że oprócz nowoczesnych i prawie nowych modeli pojazdów typu bus, oferujemy też inne pojazdy, czyli wypożyczenie eleganckich samochodów osobowych,
  • przewóz zatrudnionych busem z kierowcą lub bez,
  • to, że jesteśmy punktualni i niezawodni, a przy tym proponujemy przystępne ceny za swoje usługi, z możliwością negocjacji,
  • wynajem busów z różnymi udogodnieniami, które sprawdzają się przez cały rok, jak: klimatyzacja, podgrzewane siedzenia, przyciemniane szyby, czy prezentowanie mapy na wyświetlaczu radia.

  Tarnowskie Góry

  Tarnowskie Góry są miastem leżącym na terenie województwa śląskiego, zlokalizowanym na północnej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. W tarnowskich górach warto zdecydować się na podjęcie inwestycji. Miasto to jest bowiem zaliczane do jednego z 17 innych polskich aglomeracji miejskich, które uzyskały klasę A pod względem atrakcyjności rejonu dla inwestorów. Obszar Tarnowskich Gór warto również uwzględnić na swojej mapie turystycznych z uwagi na liczne atrakcje i zabytki. Wśród najciekawszych warto wymienić, m.in. kościół św. Marcina w Starych Tarnowicach, wybudowany mniej więcej w roku 1400 i zamek w tejże dzielnicy, a także ratusz miejski znajdujący się przy Rynku w Tarnowskich Górach.

  Opinie Klientów

  Przejazd do pracy zajmował mi wiele czasu. Dlatego wybrałem bus, który pokonuje ten sam dystans znacznie szybciej i nie muszę się martwić o to, czy dojadę cały i zdrowy. Dziękuję! Romek, 27 lat.

  Żeby się nie spóźnić do pracy, musiałam dokładnie planować cały przejazd i dostosować pod niego wybór środka transportu. Dzięki Wam mogę mam to już za sobą, a w czasie jazdy słucham muzyki. Polecam! Teresa, 33 lata.

  Wybór Waszej oferty przyszedł mi na myśl, kiedy zdałem sobie sprawę, że moi pracownicy nie zawsze docierają na czas. Zamawiając u Was busa, udało mi się rozwiązać ten problem. Dzięki. Zbyszek, 40 lat.

 • Pełna oferta