Przewóz pracowników Katowice

Nasza oferta dotycząca usług transportowych to również przewóz pracowników Katowice. Proponujemy przewóz osób spod miejsca zamieszkania pod adres firm, w jakich są zatrudnione. Dbając o profesjonalny przewóz pracowników, zapewniamy bezpieczny transport osób. Nasze busy są wyposażone w nowoczesne systemy, które wspomagają pewne zachowanie na drodze. Gwarantujemy, że żaden z busów z naszej floty nie ma więcej niż dwa lata. Są to nowoczesne pojazdy dostosowane do mobilnych pasażerów mających wysokie wymagania. Jednocześnie usługi transportowe związane z przewozem pracowników proponujemy wraz z naszym doświadczonym kierowcą o sympatycznym usposobieniu. Naszą ofertę transportu osób Katowice kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do firm.

Zalety skorzystania z naszej oferty

Wynajem busów Katowice to przewozy, które spotykają się z dużym zainteresowaniem. Nasi Odbiorcy doceniają punktualność, z jaką dowozimy ich w dowolnie wskazane przez nich miejsce na terenie miasta i okolic. Jednak to nie są wszystkie walory, które Klienci w nas cenią za przewóz osób. Inne nasze mocne strony według nich, to:

  • przejrzyste warunki usługi przewozu pracowników – nie naliczamy dodatkowych opłat naszym Odbiorcom, a umowa nie zawiera żadnych niejasnych sformułowań, dlatego nasi Klienci decydują się na współpracę bardzo szybko,
  • wynajem busów – szeroki wybór pojazdów w związku z tym, że Katowice przewóz osób to oferta pokaźnej floty – proponujemy bus typu Ford lub Opel w wersji long mogący pomieścić do 9 pasażerów w jednym kursie,
  • atrakcyjna propozycja cenowa, dopasowana do indywidualnego zamówienia wynajmu pojazdów z kierowcą lub bez kierowcy,
  • przewozy osób to wynajem transportu na krótszy lub dłuższy termin – Klient może wypożyczyć transport na taki czas, jaki jest dla niego najbardziej dogodny,
  • bezpieczeństwo, satysfakcja i komfort podczas jazdy z uwagi na nowoczesne wyposażenie naszych pojazdów ze wszelkimi udogodnieniami, które mogą się przydać w trakcie pokonywania wybranej trasy.

Katowice

Katowice to stosunkowo młode miasto, sięgające XVI wieku. To właśnie tutaj obecnie znajduje się siedziba władz właściwa dla całego województwa śląskiego. Od momentu, kiedy obszar ten zyskał prawa miejskie, czyli od roku 1865 region ten cały czas prężnie się rozwija. Obecnie jest jednym z większych ośrodków przemysłowo-gospodarczych w kraju. Jednak przyciąga tutaj nie tylko ludzi szukających zatrudnienia, ale też tych poszukujących wytchnienia wśród licznych zielonych skwerów. Do najbardziej znanych zabytków Katowic można zaliczyć na przykład ewangelicki kościół Zmartwychwstania Pańskiego, który jest zarazem najstarszym katowickim obiektem sakralnym wybudowanym z cegły. Warto również wybrać się do nowoczesnej części miasta, gdzie powstało wiele budynków wyróżniających się futurystyczną architekturą.

<iframe src=”https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d81702.07561330781!2d19.007192699999997!3d50.2136724!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x4716ce2336a1ccd1%3A0xb9af2a350559fabb!2sKatowice!5e0!3m2!1spl!2spl!4v1600960551986!5m2!1spl!2spl” width=”100%” height=”450″ frameborder=”0″ style=”border:0;” allowfullscreen=”” aria-hidden=”false” tabindex=”0″></iframe>

Opinie Klientów

Wybór Waszej firmy przewozowej nie był trudny. Cieszycie się zaufaniem, dlatego zrezygnowałem z dotychczasowego dojazdu, który nie był wystarczająco dobry. Nigdy nie miałem pewności, czy się nie spóźnię. Dzięki Wam wiem, że to mi nie grozi. Radek, 28 lat.

Dojazd do pracy to jedyna rzecz, jakiej naprawdę nie lubiłam. Zajmował wiele czasu i wymagał licznych przesiadek. Dlatego po dotarciu na miejsce już byłam nieco zmęczona. Z Wami w czasie podróży mogę się zrelaksować i zawsze jestem wcześnie. Dziękuję! Marzena, 39 lat.

Mieszkam na jednym końcu miasta, a zakład pracy znajduje się na drugim. Dlatego codziennie zrywałem się wcześnie, by dotrzeć na czas. Jednak któregoś dnia zdecydowałem się skorzystać z Waszych usług. Teraz mogę się wyspać i nie spóźnić do pracy. Polecam. Dominik, 26 lat.