Przewóz pracowników Zabrze

Szukasz przewozu dla pracowników?

Jesteś we właściwym miejscu!

Chcesz przewieźć pracowników swojej firmy na konferencję, spotkanie biznesowe, bankiet, a może po prostu do pracy? Dobrze trafiłeś. Umożliwiamy wypożyczenie komfortowych, 9-osobowych busów w jednych z nowszych dostępnych obecnie na rynku modeli wśród aut transportowych – Ford Tourneo, Ford Transit i Opel Vivaro. Busa możesz wypożyczyć zarówno na okres krótko, jak i długoterminowy. Nasza profesjonalna obsługa udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji i dostosuje ofertę pod Twoje indywidualne potrzeby. Umożliwiamy również opcję dowozu busów do wyznaczonej przez klienta lokalizacji na terenie całego kraju.
Samochody, które posiadamy w naszej ofercie, są systematycznie serwisowane i pielęgnowane z największą uważnością, dzięki czemu przejazd pracowników odbędzie się w zarówno bezpiecznych, jak i komfortowych warunkach.
Zważając na naszych klientów, zapewniamy profesjonalną obsługę i przyjazny, przejrzysty regulamin usług, bez ukrytych kosztów. Zapraszamy!

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Tourneo Custom

Opel Vivaro EXTRA LONG 1

Opel Vivaro EXTRA LONG 2

Ford Transit Custom 1

Ford Transit Custom 2

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij przewóz dla pracowników już dziś!

 • Przewóz pracowników Zabrze

  PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW ZABRZE

  Przewóz pracowników Zabrze oznacza u nas transport osób zatrudnionych w tym mieście, a także na terenie całego Śląska. Korzystając z usług naszej firmy, można liczyć na usługi transportowe na najwyższym poziomie. Nasza firma oferuje przewóz osób Zabrze śląskie – usługę skierowaną tak dla indywidualnych Klientów, jak i dla przedsiębiorców. Posiadamy zróżnicowaną i bogatą flotę pojazdów, dlatego nasze busy są przystosowane do wysokich wymagań pracowników i firm. Mogą pokonać trasę o dowolnej długości przy minimalnym ryzyku awarii. Przed każdym kursem przechodzą przegląd techniczny, a także mają najwyżej dwuletni przebieg. Do tego każdy z naszych pojazdów jest w stanie zabrać do 9 osób w jednym transporcie.

  ZALETY SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY

  Przewóz osób Zabrze to propozycja, która spotyka się z dużym zainteresowaniem. Jednak szeroki wybór pojazdów, a także komfortowy transport to nie jedyne walory, na jakie nasi Klienci zwracają uwagę. Są również zadowoleni z takich naszych rozwiązań, jak:

  • przejrzystość naszej oferty – minimum formalności, zapis umowy prostym i zrozumiałym językiem, bez żadnych dodatkowych kosztów między wierszami,
  • usługi na wysokim poziomie pod względem udogodnień dla osób, które korzystają z naszych busów, czyli np. klimatyzacja, podgrzewane siedzenia, gniazda USB, widoczność mapy na wyświetlaczu radia, czy dostępny odtwarzacz MP3,
  • przewóz zainteresowanych każdego dnia o optymalnej porze przez Zabrze, jak też przemierzając dowolną trasę wpisującą się w województwo śląskie,
  • korzystne ceny dla nowych i stałych Klientów – proponujemy przystępną ofertę cenową, którą jeszcze nasi Odbiorcy mogą z nami negocjować, ustalając warunki dopasowane do ich indywidualnych oczekiwań,
  • szeroki wybór pojazdów – z busów proponujemy modele Fordów i Opli, a jeśli chodzi o samochód osobowy, to możemy zaoferować np. ceniony przez większość Ford Mustang,
  • bezpieczne usługi transportowe – nasze pojazdy są wyposażone w różne systemy bezpieczeństwa, jak: kontrola obciążenia, zapobieganie wywróceniu busa, monitoring koncentracji kierowcy, czy rozpoznawanie znaków drogowych.

  ZABRZE

  Zabrze to miasto położone w województwie śląskim, na Wyżynie Śląskiej i Katowickiej, leżące nad rzeką Kłodnicą, Bytomką, a także w dorzeczu Odry. W rejonie tym znajduje się wiele parków, w tym: Park im. Jana Pawła II. Spośród zabytków warto wymienić neoromański Kościół pw. św. Andrzeja Apostoła, czy Cmentarz żydowski z XIX wieku. Przez miasto przebiega też kilka szlaków turystycznych, tj. architektury drewnianej województwa śląskiego i zabytków techniki.

  OPINIA KLIENTÓW

  Skorzystałam z Waszej oferty z polecenia. Bardzo szybko udało się ustalić wszystkie szczegóły i byłam w pełni zadowolona z przewozu. Teraz dojeżdżam do pracy szybciej i nie płacę za to wcale więcej niż dotychczas. Dzięki. Felicja, 24 lata.

  Dzięki Wam komfort, jaki teraz mam podczas jazdy, jest dla mnie ważny. Kierowca doskonale zna trasę, dlatego mogę skupić się na innych rzeczach podczas jazdy, niż sprawdzaniu, czy dojadę na czas. Polecam. Kamila, 27 lat.

  Wybrałem Waszego busa, ponieważ jest przestronny, ale nie za bardzo. Jeździ nim dokładnie tyle osób, ile może pomieścić, więc nigdy nie jest przeładowany. To mnie przekonało. Polecam. Jacek, 48 lat.

 • Pełna oferta