Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem pojazdów. W zakres usług wchodzi wynajem busów, aut osobowych, w tym także sportowych. Ofertę kierujemy przede wszystkim do osób z województwa śląskiego. Różnorodne, atrakcyjne możliwości wynajmu samochodów, busów wieloosobowych: na kilka godzin, na kilka dni lub na dłuższy okres. Do ustalenia indywidualnego. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, jakie busy proponujemy.

CHORZÓW – WYNAJEM BUSÓW. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych klientów

Samochody osobowe to wygodny środek transportu, ale mieści ograniczoną liczbę osób. Jeśli więc masz zamiar zabrać w podróż większą liczbę pasażerów, skorzystaj z naszych usług wynajmu busów. Ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców takich miejscowości, jak Chorzów, ale nasze działania obejmują całe województwo. Proponujemy klientom wynajem większych, 9-osobowych busów, pojazdów odpowiednich w przypadku transportu większej liczby pasażerów. W ofercie mamy też auta osobowe, jak i sportowe, takie jak Ford Mustang. Poza atrakcyjną flotą zapewniamy również jasne warunki wynajmu i nieskomplikowany proces wypożyczania samochodów.

WYPOŻYCZALNIA BUSÓW CHORZÓW W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM: ZAKRES USŁUG, JAKIE ŚWIADCZYMY

NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE, CZYLI OTO CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busa (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

WYPOŻYCZALNIA BUSÓW W CHORZOWIE W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM

W naszej wypożyczalni znajdziesz wyłącznie zawodowców, którzy wesprą Cię oraz pomogą przejść przez proces wynajmu szybko i bez przeszkód. Obowiązuje nas podczas transakcji regulamin, spisujemy także konkretną umowę. Zawieramy w tych dokumentach najważniejsze ustalenia oraz sposoby postępowania w różnych sytuacjach. Chętnie ustalimy indywidualne warunki wynajmu zgodne z oczekiwaniami klienta oraz jego potrzebami. Dbamy również o bezpieczeństwo, a w tym przede wszystkim o sprawność techniczną pojazdów, które posiadamy w naszej ofercie. O czym warto pamiętać? Przede wszystkim o tym, że aby wynająć auto na terenie Chorzowa bez kierowcy, musisz mieć prawo jazdy. Jest również możliwość wynajęcia pojazdu z kierowcą – zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy i udzielimy dodatkowych informacji.

WYPOŻYCZALNIA BUSÓW W CHORZOWIE

Wypożyczalnia busów funkcjonuje na terenie Chorzowa, ale również całego Śląska. Nasza działalność nie ogranicza się tylko do jednego miejsca, ponieważ chcemy docierać do szerszego grona odbiorców. Dlatego właśnie z naszej oferty, jaką jest przewóz osób, gości weselnych i wynajem pojazdów mogą korzystać mieszkańcy całego regionu.

WYNAJEM BUSÓW CHORZÓW

STAWIAMY NA NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ USŁUG. Dążymy do tego, by klienci byli zadowoleni z całego procesu wypożyczania busów właśnie u nas. To dla nas ważne, równie ważne, jak bezpieczeństwo w pojeździe i w trakcie całego procesu transakcji, jakim jest wynajem busów Chorzów.

Doskonale wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo busów, które mamy w naszej flocie. Dokładamy więc wszelkich starań, by klienci mogli bezpiecznie i przyjemnie jeździć naszymi autami i busami. Aby móc to zapewnić, stale kontrolujemy stan techniczny samochodów. Wszystkie nasze pojazdy mają wykonane przeglądy i opłacone ubezpieczenie. Masz więc całkowitą pewność, że bus jest gotowy do jazdy i w pełni sprawny.