Wynajem busów Chorzów

Szukasz wynajmu busów?

Jesteś we właściwym miejscu!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Tourneo Custom

Opel Vivaro EXTRA LONG 1

Opel Vivaro EXTRA LONG 2

Ford Transit Custom 1

Ford Transit Custom 2

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij busa już dziś!

 • Wynajem busów Chorzów

  Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem pojazdów. W zakres usług wchodzi wynajem busów, aut osobowych, w tym także sportowych. Ofertę kierujemy przede wszystkim do osób z województwa śląskiego. Różnorodne, atrakcyjne możliwości wynajmu samochodów, busów wieloosobowych: na kilka godzin, na kilka dni lub na dłuższy okres. Do ustalenia indywidualnego. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, jakie busy proponujemy.

  CHORZÓW – WYNAJEM BUSÓW. SPRAWDŹ, CO PRZYGOTOWALIŚMY DLA NASZYCH KLIENTÓW

  Samochody osobowe to wygodny środek transportu, ale mieści ograniczoną liczbę osób. Jeśli więc masz zamiar zabrać w podróż większą liczbę pasażerów, skorzystaj z naszych usług wynajmu busów. Ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców takich miejscowości, jak Chorzów, ale nasze działania obejmują całe województwo. Proponujemy klientom wynajem większych, 9-osobowych busów, pojazdów odpowiednich w przypadku transportu większej liczby pasażerów. W ofercie mamy też auta osobowe, jak i sportowe, takie jak Ford Mustang. Poza atrakcyjną flotą zapewniamy również jasne warunki wynajmu i nieskomplikowany proces wypożyczania samochodów.

  WYPOŻYCZALNIA BUSÓW CHORZÓW W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM: ZAKRES USŁUG, JAKIE ŚWIADCZYMY

  NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE, CZYLI OTO CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busa (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

  WYPOŻYCZALNIA BUSÓW W CHORZOWIE W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM

  W naszej wypożyczalni znajdziesz wyłącznie zawodowców, którzy wesprą Cię oraz pomogą przejść przez proces wynajmu szybko i bez przeszkód. Obowiązuje nas podczas transakcji regulamin, spisujemy także konkretną umowę. Zawieramy w tych dokumentach najważniejsze ustalenia oraz sposoby postępowania w różnych sytuacjach. Chętnie ustalimy indywidualne warunki wynajmu zgodne z oczekiwaniami klienta oraz jego potrzebami. Dbamy również o bezpieczeństwo, a w tym przede wszystkim o sprawność techniczną pojazdów, które posiadamy w naszej ofercie. O czym warto pamiętać? Przede wszystkim o tym, że aby wynająć auto na terenie Chorzowa bez kierowcy, musisz mieć prawo jazdy. Jest również możliwość wynajęcia pojazdu z kierowcą – zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy i udzielimy dodatkowych informacji.

  WYPOŻYCZALNIA BUSÓW W CHORZOWIE

  Wypożyczalnia busów funkcjonuje na terenie Chorzowa, ale również całego Śląska. Nasza działalność nie ogranicza się tylko do jednego miejsca, ponieważ chcemy docierać do szerszego grona odbiorców. Dlatego właśnie z naszej oferty, jaką jest przewóz osób, gości weselnych i wynajem pojazdów mogą korzystać mieszkańcy całego regionu.

  WYNAJEM BUSÓW CHORZÓW

  STAWIAMY NA NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ USŁUG. Dążymy do tego, by klienci byli zadowoleni z całego procesu wypożyczania busów właśnie u nas. To dla nas ważne, równie ważne, jak bezpieczeństwo w pojeździe i w trakcie całego procesu transakcji, jakim jest wynajem busów Chorzów.

  Doskonale wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo busów, które mamy w naszej flocie. Dokładamy więc wszelkich starań, by klienci mogli bezpiecznie i przyjemnie jeździć naszymi autami i busami. Aby móc to zapewnić, stale kontrolujemy stan techniczny samochodów. Wszystkie nasze pojazdy mają wykonane przeglądy i opłacone ubezpieczenie. Masz więc całkowitą pewność, że bus jest gotowy do jazdy i w pełni sprawny.

 • Pełna oferta