Firma Speeduprent gwarantuje wysokiej jakości przewóz gości weselnych Ruda Śląska, dopasowany do potrzeb naszych Klientów. Swoje usługi świadczymy nie tylko na terenie Rudy Śląskiej, ale także na Śląsku. Wynajem busów to propozycja przejazdu w wyjątkowo komfortowych warunkach. Nasze busy są tak przestronne, że pomieszczą do 9 osób. Przewóz osób -wynajem naszej floty należy więc do wyjątkowo przyjemnych doświadczeń. Zapewniamy przewóz osób Fordami lub Oplami, w zależności od tego, na jaki transport gości weselnych nasz Odbiorca się zdecyduje. Oferujemy przewóz gości weselnych – to wygoda pod każdym względem. Wynajem busów gwarantuje szybki dojazd pod wskazany adres, szeroki wybór pojazdów, a także wiele udogodnień, które umilą podróż.

Zalety skorzystania z naszej oferty w Rudzie Śląskiej

Ruda Śląska to miejscowość, w której oferujemy wynajem busów na wesele. Przewóz osób to niezwykle konkurencyjna oferta z naszej strony, dlatego chętnie korzystają z niej Klienci mieszkający w całym województwie śląskim. Oto kilka najważniejszych powodów:

  • wynajem busów i innych pojazdów na dłuższy lub krótszy termin,
  • przewóz gości weselnych spod domu na wesele i z powrotem,
  • przewóz osób – wynajem busów wraz z doświadczonym kierowcą,
  • bezpieczny transport gości weselnych niezależnie od warunków,
  • przewóz osób to nowoczesne busy po przeglądzie z dogodnymi funkcjonalnościami,
  • brak zbędnych formalności i klarowane ceny,
  • przewóz osób Ruda Śląska i województwo śląskie – szybki i łatwy kontakt z nami.

Ruda Śląska

Ruda Śląska to miasto, które można zaliczyć do stosunkowo młodych, ponieważ powstało dokładnie 1 stycznia 1959 roku. Zanim powstało miasto, istniało wiele okolicznych miejscowości, w tym Ruda i Nowy Bytom, które we wspomnianym roku zostały połączone pod wspólną nazwą Ruda Śląska. Jeśli chodzi o położenie tego ośrodka miejskiego, to znajduje się on na Wyżynie Śląskiej, będąc centralnym punktem Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Z uwagi na to, że miasto powstało z połączenia pomniejszych miejscowości, każda z dzielnic zachowała swoją odrębność. Wyjątkowo atrakcyjna jest Kaufhaus, będąca osiedlem robotniczym, utworzonym w wieku XIX dla robotników zatrudnionych w hucie „Pokój”.

Opinie Klientów

Analizowałem kilka ofert wynajmu busów na wesele, ale wasze usługi okazały się lepsze pod każdym względem. Przekonał mnie brak formalności i dogodna cena. Polecam! – Grzegorz, 53 lata.

Zdecydowałam się na przewóz osób u was, ponieważ działacie na terenie całego Śląska. Moi goście natomiast mieszkają nie tylko w Rudzie Śląskiej, a nie chciałam nawiązywać kontaktu z każdą firmą przewozową w różnych miastach. Okazało się, że mogłam również liczyć na wasz profesjonalizm. Dziękuję. – Patrycja, 25 lat.

Polecił mnie was mój dobry znajomy. Właśnie wziął ślub i organizował wesele. Skorzystał z waszych usług i był zadowolony z ich jakości. Zdecydowałem się także i nie mogę narzekać. – Robert, 32 lata.