Oferujemy przewóz gości weselnych Śląsk, który obejmuje wszystkie miasta tego województwa. Nasze usługi transportowe świadczymy na wysokim poziomie, zapewniając wynajem pojazdów z naszej nowoczesnej floty. Z naszego transportu gości weselnych korzystają Klienci, którzy mają różne oczekiwania związane z wyposażeniem pojazdów, czy dotyczących ceny. Staramy się sprostać wymaganiom wszystkich Odbiorców, którzy właśnie planują swój ślub lub wesele. Dlatego też wierzymy, że nasze samochody typu Ford i Opel doskonale się sprawdzą i zostaną dobrze przyjęte przez gości weselnych Państwa Młodych. Nasze busy są wyjątkowo wygodne, wyposażone w liczne udogodnienia, dlatego transport gości weselnych nadaje się do pokonywania krótszych i dłuższych tras. Dwuletnie busy po przeglądzie technicznym gwarantują bezpieczny transport gości weselnych zawsze na czas.

Zalety skorzystania z naszej oferty na Śląsku

Nasze kompleksowe usługi transportu gości weselnych świadczymy na terenie całego województwa śląskiego. Speeduprent to doświadczona firma przewozowa, ciesząca się zaufaniem u Państwa Młodych. Klienci wybierają właśnie nasz wynajem busów, ponieważ:

  • łatwo zorganizować z nami udany transport osób weselnych, a ceny też nie są wygórowane,
  • oferujemy najbardziej niezawodne marki busów: Ford i Opel,
  • zapewniamy poczucie komfortu poprzez udogodnienia tj. m.in. klimatyzacja, ogrzewanie, czy przyciemniane szyby,
  • przewóz osób weselnych jest na korzystnych warunkach – wymagamy minim formalności,
  • transport gości weselnych to przewóz nawet 9 osób w jednym busie,
  • gwarantujemy busy wraz z doświadczonym kierowcą.

Śląsk

Śląsk to region należący do Polski, ale też znajdujące się w Czechach i w Niemczech. Podział na Górny i Dolny Śląsk zaczął być w użyciu na przełomie XV i XVI wieku. Miastem, które reprezentuje całe województwo śląskie, jest Wrocław. To właśnie w tej aglomeracji miejskiej powstała pierwsza murowana katedra. Jeśli chodzi o atrakcje i zabytki regionu, można by wymieniać wiele obiektów, głównie ze względu na interesującą, eklektyczną architekturę. Jednak warto też wspomnieć o Kościele Pokoju w Świdnicy z XVII wieku, który znajduje się na liście UNESCO.

Opinie Klientów

Skorzystałem z waszej firmy, bo w kompleksowy sposób dbacie o klienta. Do tego dobry kontakt, a także prosty i szybki wynajem busa z kierowcą, który dobrze zna trasę i wie, jak nie stać ciągle w korkach. Najważniejsze, że moi goście byli zadowoleni z takiego transportu. – Leszek, 49 lat.

Myślałam, że taka duża firma jak wasza, nie będzie mogła zapewnić mi obsługi na odpowiednim poziomie, zwłaszcza że brałam ślub i wesele w niedużej miejscowości. Rozczarowałam się bardzo pozytywnie, bo okazało się, że macie wiele swoich przedstawicieli nie tylko w dużych miastach, ale w tych mniejszych także. Dziękuję. – Ewelina, 27 lat.

Znalazłem waszą ofertę w wyszukiwarce i okazało się, że już później nie musiałem dłużej szukać innych firm przewozowych na wesele. Doradca szybko przedstawił mi szczegóły oferty, a także poradził, jaki bus najlepiej wybrać i wszystko się udało bardzo dobrze, goście byli pod wrażeniem waszej obsługi. Polecam. – Olek, 38 lat.