Wynajem busów Katowice

Szukasz wynajmu busów?

Jesteś we właściwym miejscu!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Tourneo Custom

Opel Vivaro EXTRA LONG 1

Opel Vivaro EXTRA LONG 2

Ford Transit Custom 1

Ford Transit Custom 2

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij busa już dziś!

 • Wynajem busów Katowice

  W zakres naszych usług wchodzi wynajem pojazdów, busów, samochodów sportowych. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy zainteresowanych usługami transportowymi klientów z całego województwa śląskiego. Naszym kontrahentom proponujemy różnorodne opcje wynajmu samochodów osobowych oraz busów wieloosobowych. Oferujemy różne opcje wynajmu: na kilka godzin, na kilka dni lub na dłuższy okres. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: wynajem samochodów.

  WYNAJEM BUSÓW KATOWICE – ZOBACZ CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ

  SPRAWDŹ, CZYM SIĘ ZAJMUJEMY I CO MAMY CI DO ZAOFEROWANIA. WYPOŻYCZENIE POJAZDU MOŻLIWE WTEDY, GDY TEGO POTRZEBUJESZ

  Jeśli potrzebujesz gdzieś się dostać, ale nie masz auta, przychodzimy z pomocą. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Śląska i miast takich jak Katowice. Proponujemy wynajem busów, który rozwiązuje problemy transportowe w przypadku większej liczby pasażerów. Wypożyczalnia pojazdów zapewnia szeroki zakres usług. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, możesz również liczyć na jasne warunki wynajmu i stosowną umowę wynajmu. Katowice – wypożyczanie busów. Bezpieczny i prosty wynajem busa.

  KATOWICE – WYPOŻYCZALNIA BUSÓW W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM

  USŁUGI TRANSPORTOWE, CO ZNAJDZIESZ W NASZEJ OFERCIE? SPRAWDŹ ZAKRES USŁUG

  • przewóz osób, wynajem busa (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

  WYPOŻYCZALNIA BUSÓW I SAMOCHODÓW KATOWICE W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM

  WARUNKI WYNAJMU, SPRAWDŹ, JAK WYGLĄDA KWESTIA WYPOŻYCZENIA POJAZDU W NASZEJ FIRMIE, JAKIE SĄ PODSTAWOWE WARUNKI WYNAJMU AUTA?

  Dbamy o wysoką jakość usług, dlatego nasza wypożyczalnia to miejsce, w którym znajdziesz fachowców w swojej branży. Kluczowe w tej dziedzinie jest bezpieczeństwo, dlatego dbamy o to, by wszystkie pojazdy, którymi dysponujemy, były sprawne techniczne. Wart podkreślenia jest klarowny proces wypożyczania pojazdów. Proponujemy proste zasady, czytelny regulamin i umowę regulującą najważniejsze kwestie wynajmu pojazdu i postępowanie w różnych sytuacjach. Jesteśmy także otwarci na indywidualne ustalenia dotyczące wynajmu. U nas nie ma żadnych ukrytych kosztów. Dzięki temu wynajem auta jest bardzo szybki i prosty. Co istotne jednak, bez ważnego prawa jazdy nie da się wynająć pojazdu bez kierowcy. Nie jest to zgodne z polskim prawem. Istnieje jednak możliwość wynajmu wraz z kierowcą — kwestia do ustalenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Katowice – wynajem samochodów.

  WYNAJEM BUSÓW KATOWICE. DZIAŁAMY NA TERENIE ŚLĄSKA.

  USŁUGI WYNAJMU DLA MIESZKAŃCÓW CAŁEGO REGIONU. OBSZAR NASZEGO DZIAŁANIA TO TEREN WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

  Wypożyczalnia aut osobowych i busów działa na terenie całego Śląska, w tym w mieście Katowice. Z naszej oferty mogą bez żadnych przeszkód korzystać mieszkańcy całego regionu. Zapewniamy, że u nas jest brak ukrytych kosztów. Stawiamy na jasne warunki wynajmu.

  Wypożyczalnia BUSÓW KATOWICE W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM.

  Dokładamy starań, aby nasze usługi prezentowały jak najlepszy poziom. Jakość jest dla nas ważna. Bardzo troszczymy się o bezpieczeństwo klientów, którzy decydują się na wynajem auta u nas.

  Nasza wypożyczalnia samochodów w Katowicach to miejsce profesjonalnie. Podchodzimy do prowadzenia biznesu fachowo. Doskonale wiemy, jak istotne jest bezpieczeństwo pojazdów we flocie. Nie ignorujemy go. Dbamy o bezpieczeństwo klientów i wszystkich uczestników ruchu drogowego. Dlatego też bardzo mocno zwracamy uwagę na stan techniczny samochodów, które są u nas do wynajęcia. Każdy z nich ma wykonany przegląd i ubezpieczenie. Podejmując decyzję o wynajęciu u nas busa możesz zatem być pewny, że jest sprawny technicznie i w pełni gotowy do jazdy.

 • Pełna oferta