Oferujemy przewóz gości weselnych Katowice. Wierzymy, że nasza oferta dla Młodej Pary jest wyjątkowo atrakcyjna pod względem zakresu świadczonych usług, dogodnej floty i z uwagi na minimum formalności. Wynajem busów to propozycja, która dotyczy Klientów mieszkających w Katowicach, jak i na terenie całego Śląska. Gwarantujemy bezpieczny przewóz osób w naszych nowoczesnych busach, które są niezwykle przestronne i komfortowe. Proponujemy sprawdzone busy marki Ford i Opel, które w jednym kursie zabiorą na wesele nawet 9 gości. Transport gości weselnych jest dopasowany do potrzeb Młodej Pary. Dzięki temu wszyscy zaproszeni mogą czuć się wyjątkowo w tym szczególnym czasie. Nasza firma świadczy usługi w sposób zadowalający dla swoich Odbiorców, zapewniając najwyższą jakość przewozu z licznymi udogodnieniami.

Zalety skorzystania z naszej oferty w Katowicach

Zapewniamy wynajem busów i przewóz osób na wesele. Nasze usługi transportowe skierowane do Młodej Pary to wiele atrakcyjnych rozwiązań, które uprzyjemnią organizację działań dotyczących transportu gości weselnych. Wybierając naszą ofertę, można się spodziewać:

  • wygody nawet podczas transportu 9 gości weselnych w jednym busie,
  • minimalnej liczby formalności i braku ukrytych kosztów,
  • najnowszych busów gwarantujących bezpieczny przewóz gości weselnych,
  • że u nas ceny są zawsze przystępne,
  • transportu gości weselnych – obieramy kurs na Katowice i województwo śląskie,
  • że sprawdzone pojazdy to bezpieczny przewóz osób bez opóźnień i postojów,
  • oferty dopasowanej do Państwa potrzeb również pod względem wyposażenia busów,
  • wielu udogodnień, które umilą podróż i wprowadzą w odpowiedni nastrój.

Katowicejedno z najciekawszych miast na Śląsku

Katowice to miasto będące jednym z najważniejszych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, a także siedzibą władz całego województwa. To miasto, w którym rozwija się obecnie sektor usług medycznych, gospodarczych, a także miejsce stwarzające warunki dla placówek oświatowych, kulturalnych, czy sportowych. Największym zabytkiem Katowic jest drewniany kościół św. Michała Anioła wybudowany w wieku XVI, który znajduje się w Brynowie. Do innych zabytkowych obiektów można zaliczyć całe zamieszkiwane osiedla Nikiszowiec i Giszowiec, które powstały na przełomie XIX i XX w.

Opinie Klientów

Wynajem busa na wesele a samochodu na co dzień to dwie zupełnie różne sprawy. Na szczęście okazało się, że wasza flota jest prawie całkiem nowa i że nie muszę się bać o bezpieczeństwo swoich zaproszonych gości. Wybór padł na Opla i nasi zaproszeni byli bardzo zadowoleni z jazdy. – Łukasz, 47 lat.

Busy od Speeduprent to dokładnie ten rodzaj transportu, jaki dobrze się sprawdził w moim przypadku. Goście bezpiecznie dojechali na wesele z różnych miast na Śląsku, a później równie komfortowo zostali odwiezieni do domu. Mogę śmiało polecić. – Bernard, 33 lata.

Wybrałam was, bo mój znajomy doradził mi, że warto. Okazało się, że po wszystkim musiałam mu podziękować. Wygodne, podgrzewane siedzenia, czy możliwość wczytania mapy przez aplikację sprawiły, że nasi goście byli w doskonałym humorze, gdy już przyjechali. Dziękuję. – Natalia, 28 lat.