Prowadzimy wypożyczalnię pojazdów, oferujemy: wynajem busów, aut osobowych, sportowych dla klientów z województwa śląskiego. Rozmaite opcje wynajmu samochodów, busów wieloosobowych: na kilka godzin, na kilka dni lub na dłuższy okres. Zapoznaj się z ofertą i sprawdź, jakie busy mamy we flocie.

ZABRZE – WYNAJEM BUSÓW – ZOBACZ, Co dla ciebie przygotowaliśmy

Jeśli chcesz wyjechać z większą liczbą pasażerów, ale nie masz dostępu do samochodu, skorzystaj z naszych usług. Kierujemy je do mieszkańców takich miejscowości, jak Zabrze, ale obejmujemy całe województwo. Oferujemy wynajem większych busów, idealne rozwiązanie w przypadku większej liczby pasażerów. W ofercie mamy też auta osobowe, sportowe. Masz pewność, że otrzymasz sprecyzowane warunki wynajmu.

WYPOŻYCZALNIA BUSÓW ZABRZE W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM, ZAKRES USŁUG

NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE, CZYLI CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI? NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busa (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

WYPOŻYCZALNIA BUSÓW W ZABRZU W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM.

Znajdziesz tu prawdziwych profesjonalistów, którzy pomogą Ci przejść przez proces wynajmu szybko i bezproblemowo. Obowiązuje nas regulamin, spisujemy jasną umowę. Są w niej najważniejsze ustalenia, sposoby postępowania w różnych sytuacjach. Dbamy również o bezpieczeństwo i sprawność techniczną wszystkich aut w naszej ofercie. Chętnie ustalimy indywidualne warunki. Aby wynająć auto na terenie Zabrza bez kierowcy, musisz mieć prawo jazdy. Istnieje też możliwość wynajęcia pojazdu z kierowcą. Chętnie pomożemy i udzielimy dodatkowych informacji.

WYPOŻYCZALNIA BUSÓW W ZABRZU

Wypożyczalnia busów działa na terenie Zabrza, ale i całego Śląska. Nasza działalność nie ogranicza się tylko do jednego miejsca. Z oferty mogą korzystać mieszkańcy całego regionu.

WYNAJEM BUSÓW ZABRZE

STAWIAMY NA WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG. Chcemy, aby klienci byli zadowoleni z procesu wynajmu busów w naszej firmie. To dla nas ważne, tak jak i bezpieczeństwo pojeździe oraz podczas całego procesu transakcji, jakim jest wynajem busów Zabrze.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezpieczeństwo busów w naszej flocie. Dbamy więc, by klienci mogli bezpiecznie jeździć naszymi autami i busami. W tym celu kontrolujemy stan techniczny samochodów. Wszystkie mają wykonane przeglądy i opłacone ubezpieczenie. Masz pewność, że bus jest gotowy do jazdy i w pełni sprawny.