Wynajem busów Zabrze

Szukasz wynajmu busów?

Jesteś we właściwym miejscu!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Tourneo Custom

Opel Vivaro EXTRA LONG 1

Opel Vivaro EXTRA LONG 2

Ford Transit Custom 1

Ford Transit Custom 2

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij busa już dziś!

 • Wynajem busów Zabrze

  Prowadzimy wypożyczalnię pojazdów, oferujemy: wynajem busów, aut osobowych, sportowych dla klientów z województwa śląskiego. Rozmaite opcje wynajmu samochodów, busów wieloosobowych: na kilka godzin, na kilka dni lub na dłuższy okres. Zapoznaj się z ofertą i sprawdź, jakie busy mamy we flocie.

  ZABRZE – WYNAJEM BUSÓW – ZOBACZ, CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY

  Jeśli chcesz wyjechać z większą liczbą pasażerów, ale nie masz dostępu do samochodu, skorzystaj z naszych usług. Kierujemy je do mieszkańców takich miejscowości, jak Zabrze, ale obejmujemy całe województwo. Oferujemy wynajem większych busów, idealne rozwiązanie w przypadku większej liczby pasażerów. W ofercie mamy też auta osobowe, sportowe. Masz pewność, że otrzymasz sprecyzowane warunki wynajmu.

  WYPOŻYCZALNIA BUSÓW ZABRZE W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM, ZAKRES USŁUG

  NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE, CZYLI CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI? NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busa (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

  WYPOŻYCZALNIA BUSÓW W ZABRZU W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM.

  Znajdziesz tu prawdziwych profesjonalistów, którzy pomogą Ci przejść przez proces wynajmu szybko i bezproblemowo. Obowiązuje nas regulamin, spisujemy jasną umowę. Są w niej najważniejsze ustalenia, sposoby postępowania w różnych sytuacjach. Dbamy również o bezpieczeństwo i sprawność techniczną wszystkich aut w naszej ofercie. Chętnie ustalimy indywidualne warunki. Aby wynająć auto na terenie Zabrza bez kierowcy, musisz mieć prawo jazdy. Istnieje też możliwość wynajęcia pojazdu z kierowcą. Chętnie pomożemy i udzielimy dodatkowych informacji.

  WYPOŻYCZALNIA BUSÓW W ZABRZU

  Wypożyczalnia busów działa na terenie Zabrza, ale i całego Śląska. Nasza działalność nie ogranicza się tylko do jednego miejsca. Z oferty mogą korzystać mieszkańcy całego regionu.

  WYNAJEM BUSÓW ZABRZE

  STAWIAMY NA WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG. Chcemy, aby klienci byli zadowoleni z procesu wynajmu busów w naszej firmie. To dla nas ważne, tak jak i bezpieczeństwo pojeździe oraz podczas całego procesu transakcji, jakim jest wynajem busów Zabrze.

  Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezpieczeństwo busów w naszej flocie. Dbamy więc, by klienci mogli bezpiecznie jeździć naszymi autami i busami. W tym celu kontrolujemy stan techniczny samochodów. Wszystkie mają wykonane przeglądy i opłacone ubezpieczenie. Masz pewność, że bus jest gotowy do jazdy i w pełni sprawny.

 • Pełna oferta