Wynajem samochodów Świętochłowice

Szukasz auta sportowego do wynajęcia?

Jesteś we właściwym miejscu!

Chcesz zaimponować wyjątkowej kobiecie, a może współpracownikom czy po prostu przez chwilę poczuć komfort jazdy dynamicznym samochodem sportowym, którym przemierzysz wybraną trasę w tempie światła, przy okazji przyciągając zazdrosne spojrzenia mijanych kierowców? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Oferujemy wynajem krótko i długoterminowy samochodów sportowych w wybranych wersjach – Ford Mustang GT i opcja na letnie dni – Fort Mustang Cabrio. Auta pochodzą z jednej z nowszych kolekcji z 2018 roku, są systematycznie serwisowane, dzięki czemu unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek na trasie. Samochód możesz wynająć zarówno na 4h, jak i na weekend, tydzień, czy też miesiąc i więcej, ofertę dostosowujemy pod Twoje indywidualne preferencje. Ceny za wynajem zaczynają się już od 299 zł!
Jeśli nie masz czasu na osobisty odbiór auta – nie ma problemu, podstawimy Mustanga w miejsce przez Ciebie wyznaczone na terenie całego kraju! Profesjonalna obsługa, przyjazny regulamin i najnowsze samochody – tylko u nas!

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Mustang GT

Ford Mustang GT CABRIO

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij samochód sportowy już dziś!

 • Wynajem samochodów Świętochłowice

  Jesteśmy firmą działająca na terenie Śląska – w tym Świętochłowic, oraz okolicach. Nasze sługi takie jak wynajem samochodów świadczymy w województwie śląskim, zapraszamy więc klientów z całego regionu. Naszym kontrahentom proponujemy wiele możliwości wynajmu aut – także sportowych. Umożliwiamy wypożyczenie pojazdu zależnie od potrzeb: na kilka godzin, kilka dni lub na dłuższy okres. Szczegóły są do ustalenia. Poznaj naszą ofertę na wynajem samochodów Świętochłowice.

  Wypożyczalnia samochodów Świętochłowice – wypożycz pojazd wtedy, gdy tego potrzebujesz

  Samochód to przydatny w wielu sytuacjach pojazd. Może się okazać, że w danym momencie, gdy nie masz akurat dostępu do auta, musisz gdzieś się udać. Sytuacje są różne, a my dobrze zdajemy sobie z tego sprawę. Wynajem aut rozwiązuje problem. Dlatego zachęcamy do korzystania z naszych usług zawsze wtedy, gdy potrzebujesz pojazdu lub chcesz odbyć przejażdżkę sportowym samochodem. Niezależnie od tego, czego w danej chwili potrzebujesz, nasza wypożyczalnia samochodów Świętochłowice ma dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązanie.

  W naszych działaniach nacisk kładziemy zarówno na zróżnicowaną ofertę, jak również na jasność i przejrzystość zasad wynajmu. Pomaga nam w tym jasna umowa oraz regulamin, w którym zawarte są zasady postępowania. Jesteśmy profesjonalistami i tak właśnie działamy.

  Wypożyczanie samochodów Świętochłowice. Mnogość usług transportowych stworzonych właśnie dla Ciebie. Wybierz to, czego potrzebujesz

  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

  Świętochłowice wypożyczalnia samochodów. Świętochłowice, wynajem aut. Poznaj podstawowe warunki wynajmu auta w naszej wypożyczalni

  Nasza wypożyczalnia to miejsce, które prowadzimy profesjonalnie. Dbamy o bezpieczeństwo pojazdów, które oferujemy klientom na wynajem. Troszczymy się o ich odpowiedni stan techniczny, dbamy o przeglądy i działamy tak, by każdy pokonany kilometr był bezpieczny. Zarówno dla naszego klienta, jak i wszystkich innych obecnych na drogach.

  Jeśli o bezpieczeństwo chodzi, dbamy też o jasność procedury wynajmu. Przejrzysty proces całej transakcji oraz jasne warunki wynajmu sprawiają, że bardzo łatwo dokonać u nas wypożyczenia auta. Oczywiście niezbędne jest czynne prawo jazdy, aby móc samodzielnie kierować autem. Poza tym spisujemy umowę oraz trzymamy się regulaminu, w których to zawarte są informacje na temat wynajmu. Wiele kwestii możemy ustalić indywidualnie z klientem, dlatego zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy informacji na temat spraw formalnych czy też innych, jak miejsce zwrotu auta po zakończeniu wynajmu.

  Świętochłowice – wypożyczalnia samochodów. Obszar działania to teren całego województwa śląskiego

  Nasza wypożyczalnia samochodów działa na terenie Świętochłowic, a także w wielu innych miastach na terenie Śląska, takich jak Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska czy Katowice. Z naszej oferty mogą bez przeszkód korzystać mieszkańcy regionu. Zapewniamy brak ukrytych kosztów i jasne warunki wynajmu. Wynajmując auto na określony czas, wiesz, ile zapłacisz.

  Wynajem samochodów Świętochłowice. Zależy nam na poczuciu bezpieczeństwa naszych kontrahentów, jak również na jak najwyższej jakości usług, które oferujemy.

  Prowadzimy wypożyczalnię samochodów, a także świadczymy usługi wynajmu pojazdów. Z tego względu pamiętamy o ogromnej wadze bezpieczeństwa na drodze. Nie uznajemy półśrodków w tej kwestii. Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych klientów, jak również wszystkich pozostałych uczestników ruchu drogowego, dbamy o właściwy stan techniczny pojazdów dostępnych w naszej flocie. Podejmując decyzję o wynajęciu u nas samochodu masz zatem pewność, że jest on sprawny technicznie, gotowy do jazdy. Chcemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wynajem samochodów Świętochłowice – zapraszamy.

 • Pełna oferta