Zachęcamy do zapoznania się z propozycją naszej firmy, która proponuje przewóz gości weselnych Rybnik. Przewóz gości weselnych to usługa, którą oferujemy zarówno w Rybniku, jak i na Śląsku. Świadczymy usługi transportowe w zakresie przewozu osób na wesela od wielu lat. Dlatego dokładnie orientujemy się w potrzebach i wymaganiach, jakie stawia przed nami nasz Klient. Wynajem busów to oferta, która jest w stanie sprostać nawet najbardziej wybrednym Odbiorcom. Zapewniamy nowoczesne busy i eleganckie samochody. Flota naszych busów składa się z pojazdów, których nie użytkujemy dłużej niż dwa lata. Maksymalnie znajduje się w nich 9 miejsc, dlatego transport gości weselnych cechuje wysoka jakość, a także bezpieczeństwo. Regularnie przeprowadzamy przeglądy techniczne, a nasze busy prowadzi doświadczony kierowca.

Zalety skorzystania z naszej oferty w Rybniku

Usługi transportowe to przewozy osób na wesele, które mieszkają albo na terenie miasta Rybnik, albo w dowolnej miejscowości na Śląsku. Korzystając z oferty naszej firmy, można liczyć na profesjonalny wynajem busów, a także na wiele innych atrakcyjnych aspektów, czyli na:

  • dobrze zorganizowany transport gości weselnych z uwzględnieniem najlepszych tras i ze wskazaniem najbardziej komfortowych busów dla danej liczby osób,
  • modele pojazdów, które nigdy nas nie zawodzą, marki Ford i Opel – idealnie nadają się na wesele,
  • wszelkie udogodnienia, jakie nowoczesne busy powinny gwarantować, w tym klimatyzację, ogrzewanie, odtwarzacz audio i możliwość wczytania mapy ze smartfona,
  • szybkie nawiązanie współpracy na dogodnych warunkach – wybór naszej oferty to minimum formalności i dobre ceny,
  • przewóz osób jest zawsze komfortowy – przewozy organizujemy spod mieszkania do ośrodka, w którym organizują Państwo wesele, a później również zabieramy gości z powrotem do domu.
  • doskonałą atmosferę z naszym kierowcą, który zapewnia szybki i bezpieczny transport.

Rybnik

Rybnik to województwo śląskie, a więc miasto zlokalizowane na południu Polski, a dokładniej na Górnym Śląsku. Jest to jedna z największych, polskich aglomeracji miejskich, zajmująca 16. miejsce pod względem swojej powierzchni. Warto odwiedzić tę miejscowość, ponieważ ma wiele do zaoferowania pod względem atrakcji turystycznych, zabytków i pomników przyrody. Na uwagę zasługuje przede wszystkim Zalew Rybnicki, Stare Miasto, a także wiele zielonych obszarów, jak parki i lasy. Rybnik jest również idealnym miejscem na piesze wędrówki ze względu na liczne szlaki turystyczne.

Opinie Klientów

Z przewozu gości weselnych nie korzysta się na co dzień. Nie miałem pewności, czy wasza firma będzie odpowiednia. Jednak wystarczył kontakt telefoniczny, by moje obawy się rozwiały. Później wynajęcie busa i omówienie szczegółów to już była tylko formalność. Dziękuję. – Adrian, 25 lat.

Wesele ma być jednym z najszczęśliwszych dni w życiu, ale by tak się stało, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Nie chcieliśmy ryzykować, wybierając młodą firmę przewozową, dlatego zdecydowaliśmy się na was. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni, bo nasi goście nie mieli żadnych zastrzeżeń, kiedy przyjechał po nich wasz bus. – Danuta, 32 lata.

Wasza oferta od początku wzbudziła we mnie zaufanie, a sympatyczny kierowca, który znał całą trasę, był najlepszą wizytówką waszej firmy. Oczywiście dowiedzieliśmy się o tym od naszych gości weselnych, którzy chwalili także przyciemniane szyby i wygodne siedzenia. Dziękuję. – Zbigniew, 48 lat.