Przewóz pracowników Ruda Śląska

Szukasz przewozu dla pracowników?

Jesteś we właściwym miejscu!

Chcesz przewieźć pracowników swojej firmy na konferencję, spotkanie biznesowe, bankiet, a może po prostu do pracy? Dobrze trafiłeś. Umożliwiamy wypożyczenie komfortowych, 9-osobowych busów w jednych z nowszych dostępnych obecnie na rynku modeli wśród aut transportowych – Ford Tourneo, Ford Transit i Opel Vivaro. Busa możesz wypożyczyć zarówno na okres krótko, jak i długoterminowy. Nasza profesjonalna obsługa udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji i dostosuje ofertę pod Twoje indywidualne potrzeby. Umożliwiamy również opcję dowozu busów do wyznaczonej przez klienta lokalizacji na terenie całego kraju.
Samochody, które posiadamy w naszej ofercie, są systematycznie serwisowane i pielęgnowane z największą uważnością, dzięki czemu przejazd pracowników odbędzie się w zarówno bezpiecznych, jak i komfortowych warunkach.
Zważając na naszych klientów, zapewniamy profesjonalną obsługę i przyjazny, przejrzysty regulamin usług, bez ukrytych kosztów. Zapraszamy!

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Tourneo Custom

Opel Vivaro EXTRA LONG 1

Opel Vivaro EXTRA LONG 2

Ford Transit Custom 1

Ford Transit Custom 2

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij przewóz dla pracowników już dziś!

 • Przewóz pracowników Ruda Śląska

  PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW RUDA ŚLĄSKA

  Oferujemy przewóz pracowników Ruda Śląska na preferencyjnych warunkach. Świadczymy te usługi transportowe zarówno na terenie tej miejscowości, jak i na obszarze całego Śląska. Nasza oferta obejmuje przewóz osób ze wskazanego adresu w Rudzie Śląskiej pod konkretne miejsce, gdzie znajduje się budynek firmy, w jakiej pracują nasi Klienci. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie. Usługi transportowe warto jednak ustalać z nami telefonicznie. Niezmienny jest zakres naszej oferty związany z przewozem osób pracujących. Zapewniamy najlepsze busy, które są w pełni wyposażone, a także po generalnym przeglądzie technicznym. Zachęcamy do skorzystania z naszego transportu, ponieważ jest bezpieczny, a nasz kierowca zawsze dowozi pasażerów na czas.

  ZALETY SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY

  Świadczymy usługi transportowe, korzystając z nowoczesnej floty – wśród dostępnych pojazdów znajdują się jedno- i dwuletnie modele marki Ford i Opel. Korzystając z tych środków transportu w mieście Ruda Śląska, jesteśmy w stanie przewieźć nawet 9 osób jednym kursem. Jednak to nie jedyny powód, dla którego nasi Odbiorcy korzystają właśnie z naszej oferty. Do innych zalet zaliczają także:

  • wynajem busów na krótszy i dłuższy termin z Rudy Śląskiej, z możliwością nawiązania z nami stałej współpracy na przewóz pracowników,
  • usługi transportowe to oferta dostępna w okazyjnej cenie – Klienci zawsze też mogą negocjować z nami koszt usług,
  • przewóz osób to jasne zasady współpracy, minimum formalności i możliwość skorzystania z naszej oferty jeszcze tego samego dnia,
  • elastyczność naszej oferty – przewóz osób jest atrakcyjny zarówno dla osób fizycznych, jak i dla firm, a nasze usługi transportowe potrafią sprostać wymaganiom obydwu tych grup; o szczegółowe informacje warto zapytać telefonicznie.

  Ruda Śląska

  Ruda Śląska jest miastem leżącym na południu naszego kraju, na obszarze województwa śląskiego, będące w centralnym punkcie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Ruda Śląska to region, który służy inwestycjom, dlatego powstaje tu wiele małych i średnich przedsiębiorstw. Podejmowane są też różne działania wspierające biznesmenów, np. Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości. Ruda Śląska zasługuje również na uwagę ze względu na swoją architekturę. Szczególnie wyróżniają się tutaj obiekty sakralne, jak Kościół pw. św. Michała Archanioła, czy plac Jana Pawła II, gdzie w centralnym miejscu znajduje się Kościół pw. św. Pawła Apostoła.

  Opinie Klientów

  Dojeżdżałam do pracy na własną rękę, ale któregoś dnia popsuł mi się samochód. Dzięki Wam nie spóźniłam się, a przy tym doceniłam komfort, kiedy zamiast skupiać się na jeździe, mogę przed pracą przejrzeć kilka maili. Dzięki! Anna, 26 lat.

  Korki wcześnie rano to żadna nowość. Jednak dzień po dniu stają się uciążliwe. Korzystając z Waszego transportu, już mnie to nie męczy. Wasz doświadczony kierowca zawsze znajduje dobrą trasę i wie, jak sprawnie pokonać wiele kilometrów. Stefan, 35 lat.

  Wybór Waszego przewozu nie był trudny. Wskazał mi go znajomy, który już jakiś czas temu przesiadł się z komunikacji miejskiej na Waszego busa. Ja też spróbowałem i taki przejazd jest faktycznie bardziej komfortowy. Polecam! Marek, 41 lat.

 • Pełna oferta