Przewóz pracowników Ruda Śląska

Oferujemy przewóz pracowników Ruda Śląska na preferencyjnych warunkach. Świadczymy te usługi transportowe zarówno na terenie tej miejscowości, jak i na obszarze całego Śląska. Nasza oferta obejmuje przewóz osób ze wskazanego adresu w Rudzie Śląskiej pod konkretne miejsce, gdzie znajduje się budynek firmy, w jakiej pracują nasi Klienci. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie. Usługi transportowe warto jednak ustalać z nami telefonicznie. Niezmienny jest zakres naszej oferty związany z przewozem osób pracujących. Zapewniamy najlepsze busy, które są w pełni wyposażone, a także po generalnym przeglądzie technicznym. Zachęcamy do skorzystania z naszego transportu, ponieważ jest bezpieczny, a nasz kierowca zawsze dowozi pasażerów na czas.

Zalety skorzystania z naszej oferty

Świadczymy usługi transportowe, korzystając z nowoczesnej floty – wśród dostępnych pojazdów znajdują się jedno- i dwuletnie modele marki Ford i Opel. Korzystając z tych środków transportu w mieście Ruda Śląska, jesteśmy w stanie przewieźć nawet 9 osób jednym kursem. Jednak to nie jedyny powód, dla którego nasi Odbiorcy korzystają właśnie z naszej oferty. Do innych zalet zaliczają także:

  • wynajem busów na krótszy i dłuższy termin z Rudy Śląskiej, z możliwością nawiązania z nami stałej współpracy na przewóz pracowników,
  • usługi transportowe to oferta dostępna w okazyjnej cenie – Klienci zawsze też mogą negocjować z nami koszt usług,
  • przewóz osób to jasne zasady współpracy, minimum formalności i możliwość skorzystania z naszej oferty jeszcze tego samego dnia,
  • elastyczność naszej oferty – przewóz osób jest atrakcyjny zarówno dla osób fizycznych, jak i dla firm, a nasze usługi transportowe potrafią sprostać wymaganiom obydwu tych grup; o szczegółowe informacje warto zapytać telefonicznie.

Ruda Śląska

Ruda Śląska jest miastem leżącym na południu naszego kraju, na obszarze województwa śląskiego, będące w centralnym punkcie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Ruda Śląska to region, który służy inwestycjom, dlatego powstaje tu wiele małych i średnich przedsiębiorstw. Podejmowane są też różne działania wspierające biznesmenów, np. Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości. Ruda Śląska zasługuje również na uwagę ze względu na swoją architekturę. Szczególnie wyróżniają się tutaj obiekty sakralne, jak Kościół pw. św. Michała Archanioła, czy plac Jana Pawła II, gdzie w centralnym miejscu znajduje się Kościół pw. św. Pawła Apostoła.

<iframe src=”https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d81605.54921694302!2d18.87367555!3d50.2700206!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x4716cd24589e39b5%3A0xeb0357f65372cf8f!2zUnVkYSDFmmzEhXNrYQ!5e0!3m2!1spl!2spl!4v1600976285928!5m2!1spl!2spl” width=”100%” height=”450″ frameborder=”0″ style=”border:0;” allowfullscreen=”” aria-hidden=”false” tabindex=”0″></iframe>

Opinie Klientów

Dojeżdżałam do pracy na własną rękę, ale któregoś dnia popsuł mi się samochód. Dzięki Wam nie spóźniłam się, a przy tym doceniłam komfort, kiedy zamiast skupiać się na jeździe, mogę przed pracą przejrzeć kilka maili. Dzięki! Anna, 26 lat.

Korki wcześnie rano to żadna nowość. Jednak dzień po dniu stają się uciążliwe. Korzystając z Waszego transportu, już mnie to nie męczy. Wasz doświadczony kierowca zawsze znajduje dobrą trasę i wie, jak sprawnie pokonać wiele kilometrów. Stefan, 35 lat.

Wybór Waszego przewozu nie był trudny. Wskazał mi go znajomy, który już jakiś czas temu przesiadł się z komunikacji miejskiej na Waszego busa. Ja też spróbowałem i taki przejazd jest faktycznie bardziej komfortowy. Polecam! Marek, 41 lat.