Jesteśmy firmą świadczącą w mieście Gliwice oraz na całym Śląsku usługi: wynajem samochodów sportowych, busów, aut do ślubu. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z wynajmem aut, możesz wybrać opcję wypożyczenia na kilka godzin, na tydzień czy na miesiąc. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wypożyczalnia samochodów Gliwice – wynajmij auto, gdy tego potrzebujesz

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest wiele sytuacji, w których może być Ci potrzebny pojazd. Być może szukasz transportu na ślub i wesele czy też chcesz dotrzeć do pracy albo na wakacje? U nas znajdziesz auto dla siebie. Ofertę, poza różnorodnością, charakteryzuje jeszcze jedna rzecz. Stawiamy na konkrety i jasność komunikacji. Dlatego nasz regulamin jest przejrzysty, tak samo jak umowa, którą podpisujemy z klientem. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego profesjonalnie podchodzimy do naszej działalności, jaką jest wynajem aut w Gliwicach.

Wypożyczanie samochodów Gliwice, jakie usługi proponujemy?

  • wynajem samochodów na wesele, ślub, przewóz pary młodej, gości weselnych

  • wynajem krótkoterminowy oraz wynajem długoterminowy

  • wynajem aut sportowych: wynajem samochodu na określony czas, na godziny lub dni

  • możliwość wynajęcia dodatkowego sprzętu, na przykład bagażnika na narty

  • atrakcyjną propozycję wynajmu dla firm, które poszukują transportu dla swoich pracowników

Wypożyczalnia samochodów w Gliwicach. Oto podstawowe warunki wynajmu auta w naszej wypożyczalni

Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów – to dla nas priorytet. Dlatego też, aby wynajem naszych pojazdów był w pełni bezpieczny, a proces zrozumiały, za każdym razem sporządzamy dokładną umowę. Obowiązuje nas również regulamin. Trzeba pamiętać, że aby wynajem auta bez kierowcy był możliwy, koniecznie trzeba się legitymować ważnym prawem jazdy. Wszelkie inne warunki zależą od rodzaju wynajmowanego auta oraz indywidualnych ustaleń pomiędzy klientem a nami. Wypożyczalnia samochodów w Gliwicach – zachęcamy do kontaktu, aby uzyskać odpowiedzi na pytania i wszelkie interesujące kwestie, dotyczące spraw formalnych czy miejsca zwrotu auta po zakończeniu usługi wynajmu.

Wypożyczalnia aut Gliwice, wynajem długo i krótkoterminowy, obszar działania naszej wypożyczalni samochodów to teren Gliwic oraz całego Śląska

Nasza wypożyczalnia samochodów działa na Śląsku w wielu miastach, zarówno w Gliwicach, jak i okolicznych miejscowościach. Zachęcamy więc do korzystania z naszych usług mieszkańców całego regionu. Jeśli Twoim celem podróży są Katowice – lotnisko Pyrzowice albo Kraków – lotnisko Balice, a może całkiem inne miasto, zachęcamy do wynajęcia naszego pojazdu. Co ważne, wiesz, ile zapłacisz za wypożyczenie samochodu w dane miejsce, szczególnie jeśli zdecydujesz się na wynajem na określony czas.

Prowadzimy firmę fachowo. Dbamy o bezpieczeństwo klientów oraz najwyższą jakość oferowanych przez nas usług

Prowadzimy wypożyczalnię aut, dobrze więc wiemy, że bezpieczeństwo pojazdów to kluczowa kwestia w naszym biznesie. Dbamy o bezpieczeństwo klientów, dlatego auta w naszej flocie są serwisowane i sprawne technicznie. W trosce o wszystkich uczestników ruchu drogowego, ponieważ bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze.