Wynajem samochodów Gliwice

Szukasz auta sportowego do wynajęcia?

Jesteś we właściwym miejscu!

Chcesz zaimponować wyjątkowej kobiecie, a może współpracownikom czy po prostu przez chwilę poczuć komfort jazdy dynamicznym samochodem sportowym, którym przemierzysz wybraną trasę w tempie światła, przy okazji przyciągając zazdrosne spojrzenia mijanych kierowców? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Oferujemy wynajem krótko i długoterminowy samochodów sportowych w wybranych wersjach – Ford Mustang GT i opcja na letnie dni – Fort Mustang Cabrio. Auta pochodzą z jednej z nowszych kolekcji z 2018 roku, są systematycznie serwisowane, dzięki czemu unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek na trasie. Samochód możesz wynająć zarówno na 4h, jak i na weekend, tydzień, czy też miesiąc i więcej, ofertę dostosowujemy pod Twoje indywidualne preferencje. Ceny za wynajem zaczynają się już od 299 zł!
Jeśli nie masz czasu na osobisty odbiór auta – nie ma problemu, podstawimy Mustanga w miejsce przez Ciebie wyznaczone na terenie całego kraju! Profesjonalna obsługa, przyjazny regulamin i najnowsze samochody – tylko u nas!

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Mustang GT

Ford Mustang GT CABRIO

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij samochód sportowy już dziś!

 • Wynajem samochodów Gliwice

  Jesteśmy firmą świadczącą w mieście Gliwice oraz na całym Śląsku usługi: wynajem samochodów sportowych, busów, aut do ślubu. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z wynajmem aut, możesz wybrać opcję wypożyczenia na kilka godzin, na tydzień czy na miesiąc. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

  WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW GLIWICE – WYNAJMIJ AUTO, GDY TEGO POTRZEBUJESZ

  Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest wiele sytuacji, w których może być Ci potrzebny pojazd. Być może szukasz transportu na ślub i wesele czy też chcesz dotrzeć do pracy albo na wakacje? U nas znajdziesz auto dla siebie. Ofertę, poza różnorodnością, charakteryzuje jeszcze jedna rzecz. Stawiamy na konkrety i jasność komunikacji. Dlatego nasz regulamin jest przejrzysty, tak samo jak umowa, którą podpisujemy z klientem. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego profesjonalnie podchodzimy do naszej działalności, jaką jest wynajem aut w Gliwicach.

  WYPOŻYCZANIE SAMOCHODÓW GLIWICE, JAKIE USŁUGI PROPONUJEMY?

  • wynajem samochodów na wesele, ślub, przewóz pary młodej, gości weselnych

  • wynajem krótkoterminowy oraz wynajem długoterminowy

  • wynajem aut sportowych: wynajem samochodu na określony czas, na godziny lub dni

  • możliwość wynajęcia dodatkowego sprzętu, na przykład bagażnika na narty

  • atrakcyjną propozycję wynajmu dla firm, które poszukują transportu dla swoich pracowników

  WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W GLIWICACH. OTO PODSTAWOWE WARUNKI WYNAJMU AUTA W NASZEJ WYPOŻYCZALNI

  Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów – to dla nas priorytet. Dlatego też, aby wynajem naszych pojazdów był w pełni bezpieczny, a proces zrozumiały, za każdym razem sporządzamy dokładną umowę. Obowiązuje nas również regulamin. Trzeba pamiętać, że aby wynajem auta bez kierowcy był możliwy, koniecznie trzeba się legitymować ważnym prawem jazdy. Wszelkie inne warunki zależą od rodzaju wynajmowanego auta oraz indywidualnych ustaleń pomiędzy klientem a nami. Wypożyczalnia samochodów w Gliwicach – zachęcamy do kontaktu, aby uzyskać odpowiedzi na pytania i wszelkie interesujące kwestie, dotyczące spraw formalnych czy miejsca zwrotu auta po zakończeniu usługi wynajmu.

  WYPOŻYCZALNIA AUT GLIWICE, WYNAJEM DŁUGO I KRÓTKOTERMINOWY, OBSZAR DZIAŁANIA NASZEJ WYPOŻYCZALNI SAMOCHODÓW TO TEREN GLIWIC ORAZ CAŁEGO ŚLĄSKA

  Nasza wypożyczalnia samochodów działa na Śląsku w wielu miastach, zarówno w Gliwicach, jak i okolicznych miejscowościach. Zachęcamy więc do korzystania z naszych usług mieszkańców całego regionu. Jeśli Twoim celem podróży są Katowice – lotnisko Pyrzowice albo Kraków – lotnisko Balice, a może całkiem inne miasto, zachęcamy do wynajęcia naszego pojazdu. Co ważne, wiesz, ile zapłacisz za wypożyczenie samochodu w dane miejsce, szczególnie jeśli zdecydujesz się na wynajem na określony czas.

  Prowadzimy firmę fachowo. Dbamy o bezpieczeństwo klientów oraz najwyższą jakość oferowanych przez nas usług

  Prowadzimy wypożyczalnię aut, dobrze więc wiemy, że bezpieczeństwo pojazdów to kluczowa kwestia w naszym biznesie. Dbamy o bezpieczeństwo klientów, dlatego auta w naszej flocie są serwisowane i sprawne technicznie. W trosce o wszystkich uczestników ruchu drogowego, ponieważ bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze.

 • Pełna oferta