Nasza firma świadczy przewóz gości weselnych Gliwice na terenie tego miasta, jak i całego Śląska. Transport gości weselnych bezpiecznie i komfortowo naszymi pojazdami spod domu do miejsca docelowego. Wynajem busów to propozycja oferty skierowana do osób biorących ślub, jak i tych, którzy zajmują się organizacją takich uroczystości. Zapewniamy przewóz osób jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, które są po generalnym przeglądzie technicznym. Góra dwuletnie busy takich marek jak Ford, czy Opel to skuteczny transport gości na wesela w całym regionie śląskim. Oferujemy wyjątkową wygodę podczas przejazdu – nasze busy są wyposażone w najbardziej zadowalające udogodnienia. Pomieszczą nawet do 9 pasażerów, a każdy z gości może skorzystać z klimatyzacji, ogrzewania, przyciemnianych szyb, czy wydajnego systemu audio. Firma Speeduprent świadczy usługi na najwyższym poziomie. Wynajem busów u nas to gwarancja, że są to pojazdy z dogodną technologią, umożliwiającą wczytywanie map z aplikacji mobilnych.

Zalety skorzystania z naszej oferty w Gliwicach

Proponujemy przewóz gości weselnych – szeroki zakres usług jest wyjątkowo interesujący dla naszych Klientów. Decydując się na wynajem busów u nas, można liczyć na następujące korzyści:

  • punktualny transport gości weselnych,
  • prosty wynajem busów – minim formalności,
  • nowoczesne busy dostosowane do gości,
  • atrakcyjne ceny każdego dnia,
  • przewóz gości na wesele tak Gliwice, jak i Śląsk,
  • bezpieczny przewóz osób najkrótszą trasą,
  • transfery gwarantują przewóz do 9 gości na ślub w busie,
  • udogodnienia zapewniają komfort podczas jazdy i poczucie prywatności.

Gliwicejedno z najciekawszych miast na Śląsku

Gliwice to jedną z najważniejszych i najstarszych miast położonych na Śląsku. Ten polski ośrodek kulturowy, przez wiele wieków należał nie do Polaków a do Habsburgów, później do Prus, a następnie do Niemiec. W przededniu wybuchu II wojny światowej miasto zapisało się na kartach historii, jako to związane z upozorowanym napadem Polaków na III Rzeszę, co stało się pretekstem dla Hitlera do ataku na Polskę. Po zakończeniu działań wojennych miasto znów znalazło się na mapie naszego kraju – osiedlali się w nim rodacy pochodzący ze Lwowa, Małopolski i Zagłębia Dąbrowskiego. Do najbardziej znaczących, gliwickich obiektów można zaliczyć Stare Miasto, którego niektóre fragmenty datuje się jeszcze na wiek XV.

Opinie Klientów

Wynajem busu mogę śmiało polecić swoim znajomym. Gdy tylko któryś z nich będzie brać ślub, z pewnością powiem im o waszej ofercie. Jestem zadowolona z busu, z liczby dostępnych miejsc, a także z komfortowej współpracy. Gorąco polecam. – Magda, 23 lata.

Z początku miałem obawy, czy wasza usługa spodoba się wszystkim naszym gościom. Nigdy nie wiadomo, bo każdy ma swoje przyzwyczajenia, a bus nie zawsze wzbudza same pozytywne reakcje. Jednak wszystko doskonale się udało, a nasi goście byli zadowoleni z przestronnych pojazdów i bezpiecznej jazdy. Warto było, dzięki. – Jan, 31 lat.

Jestem bardzo wdzięczna losowi, że akurat na waszą ofertę udało mi się trafić wraz z moim już obecnie małżonkiem. Nie spodziewaliśmy się, że za taki komfort zapłacimy w sumie tak niewiele. Najważniejsze dla nas było, by nasze wesele było dobrze zorganizowane. Z tym jest zwykle najwięcej problemów. Goście mówili mi potem, że busy to był bardzo dobry pomysł. Spokojna jazda niezatłoczoną trasą sprawiła, że przyjechali w doskonałym nastroju. Dziękuję! – Zofia, 42 lata.