Działamy na terenie Rusy Śląskiej i ogólnie na terenie województwa śląskiego. W zakres naszych usług wchodzi wynajem samochodów oraz wynajem busów. Do skorzystania z nich zapraszamy zainteresowanych usługami transportowymi klientów z całego województwa śląskiego. Oferujemy wiele opcji wynajmu busów wieloosobowych i samochodów osobowych, w tym również sportowych modeli. Nasze usługi transportowe można dopasowywać do swoich potrzeb. Proponujemy wynajem na kilka godzin, kilka dni lub na dłuższy okres, który ustalamy indywidualnie. Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu busów i samochodów osobowych.

WYNAJEM BUSÓW RUDA ŚLĄSKA, PRZEWÓZ OSÓB

WYPOŻYCZENIE POJAZDU MOŻLIWE WTEDY, GDY TEGO POTRZEBUJESZ

Podróże autem to najwygodniejsza opcja transportu. Czasem jednak zachodzi potrzeba dostania się w jakieś miejsce w momencie, gdy akurat nie masz dostępu do auta. Wiemy, że zdarzają się różne sytuacje, różne awarie, w tym te, które pojawiają się w niepożądanych momentach. Inną kwestią jest fakt, że nierzadko zachodzi potrzeba transportu większej liczby osób, niż zmieści standardowe auto. Wtedy z pomocą przychodzą nasze usługi transportowe i wynajem busów. Ofertę kierujemy do mieszkańców Śląska i miast takich jak Ruda Śląska, który potrzebują dotrzeć gdzieś busem, autem albo na przykład chcą przejechać się sportowym samochodem. Oferujemy wynajem busów, który rozwiązuje problemy transportowe. Możesz dotrzeć w wiele miejsc. Jak zatem widzisz, nasza wypożyczalnia samochodów i busów to wiele usług, wśród których z pewnością znajdziesz coś ciekawego dla siebie. U nas możesz także liczyć na jasność zasad, czytelny regulamin i stosowną umowę.

WYNAJEM BUSÓW W RUDZIE ŚLĄSKIEJ, USŁUGI TRANSPORTOWE

  • przewóz osób, wynajem busów (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW I BUSÓW W RUDZIE ŚLĄSKIEJ.

ZOBACZ, JAKIE SĄ PODSTAWOWE WARUNKI WYNAJMU BUSA I AUTA W NASZEJ WYPOŻYCZALNI – przewóz osób

Działamy profesjonalnie i dbamy o wysoką jakość usług, które świadczymy. Z tego względu nasza wypożyczalnia busów i samochodów osobowych to miejsce pełne specjalistów w swojej dziedzinie. Wiemy, że istotne w tej branży jest bezpieczeństwo, dlatego dbamy o to, by wszystkie busy i samochody we flocie były sprawne techniczne. Pilnujemy ich stanu, prowadzimy przeglądy. To jednak nie wszystko, co robimy z myślą o klientach. Istotny dla nas jest jasny proces wypożyczania pojazdów. Dlatego dbamy o jasne zasady, czytelny regulamin i konkretną umowę. Opisują one wszystkie najważniejsze kwestie wynajmu. Oczywiście jesteśmy otwarci na indywidualne ustalenia dotyczące szczegółów wynajmu auta. Ponadto, u nas nie ma żadnych ukrytych kosztów. Dzięki temu wynajem busa czy innego auta jest bardzo prosty. Trzeba natomiast pamiętać, że oczywistą kwestią przy wynajmie auta czy busa bez kierowcy jest konieczność posiadania ważnego prawa jazdy. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

WYNAJEM BUSÓW W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

OBSZAR NASZEGO DZIAŁANIA TO TEREN CAŁEGO WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Wypożyczalnia busów i samochodów osobowych działa na terenie całego Śląska, w tym w mieście Ruda Śląska. Z naszej oferty mogą bez zatem bez żadnych przeszkód korzystać mieszkańcy całego regionu. Zaręczamy, że u nas brak ukrytych kosztów. Stawiamy także na jasne warunki wynajmu.

Wynajem busów Ruda Śląska

Troszczymy się o bezpieczeństwo naszych klientów, a także dbamy o jak najwyższą jakość oferowanych przez nas usług

Nasza wypożyczalnia busów i samochodów Ruda Śląska to miejsce, gdzie pracują profesjonaliści. Wiemy, jak istotne jest bezpieczeństwo aut, które wypożyczamy. Świadczymy usługi transportowe. To kładzie na nas odpowiedzialność, dlatego nie uznajemy kompromisów. Dbamy o bezpieczeństwo klientów, jak również wszystkich uczestników ruchu drogowego. W związku z tym mocno zwracamy uwagę na stan techniczny pojazdów, które mamy w naszej flocie. Każdy z nich ma ważny przegląd i ubezpieczenie. Podejmując decyzję o wynajęciu u nas pojazdu możesz mieć pewność, że jest on sprawny technicznie i gotowy do jazdy.