SPEED UP CAR RENTAL

Jesteśmy lokalną wypożyczalnią z Rudy Śląskiej o dużych ambicjach. Swoim zasięgiem obejmujemy głównie województwo Śląskie ale współpracujemy także z klientami indywidualnymi i firmami działającymi na terenie całej Polski i Niemiec.

W swojej ofercie posiadamy nowoczesne, komfortowe busy 9 osobowe. Mamy do zaproponowania samochody marek: Ford Transit Custom, Ford Tourneo Custom oraz Opel Vivaro. Chętnie wypożyczamy auta na potrzeby imprez okolicznościowych, wakacyjnych wypadów ze znajomymi czy też służbowych wyjazdów. Staramy się sprostać każdym oczekiwaniom i dostosować odpowiednio ofertę.

W naszej flocie znajdziecie Państwo także auta klasy sportowej. Ford Mustang GT i Ford Mustang Cabrio to samochody, które zrobią wrażenie na gościach w dniu ślubu a także świetnie zaprezentują się podczas sesji zdjęciowych upamiętniających wyjątkowe chwile. Możesz też sprawić prezent sobie lub bliskiej Ci osobie i wypożyczyć Mustanga by przeżyć prawdziwe emocje.

Zapraszamy do zakładki oferta.

Dlaczego My

Zaufanie naszych klientów oraz partnerów jest dla nas priorytetem.

O nas foto box 01
Nowe Samochody
Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.
O nas foto box 02
Przyjazny regulamin i bezpieczeństwo najmu
Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.
O nas foto box 03
Profesjonalna obsługa
Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.