Jesteśmy firmą działająca na terenie Chorzowa oraz jego okolic. Nie ograniczamy się jednak tylko do tego miasta. Nasze sługi takie jak wynajem samochodów świadczymy w województwie śląskim. Naszym klientom proponujemy szeroki wachlarz opcji dotyczących wynajmu aut. Umożliwiamy wypożyczenie samochodu na kilka godzin, kilka dni lub na dłuższy okres – konkrety są do ustalenia.

Poznaj naszą ofertę stworzoną specjalnie dla Ciebie

Wypożyczalnia samochodów Chorzów – wypożycz samochód zawsze, gdy tego potrzebujesz

Pojazd jest przydatny w wielu bardzo różnych sytuacjach życiowych. Zdajemy sobie sprawę, że dużo z tych sytuacji może przydarzyć się Tobie. Jeśli jednak nie masz własnego auta lub w danym momencie nie będziesz mieć do niego dostępu, przychodzimy z pomocą. Choć oczywiście nie musisz korzystać z naszych usług jedynie w takich przypadkach. Jeśli będziesz mieć chęć na przejażdżkę autem sportowym, również możesz się do nas zgłosić. Zatem niezależnie od potrzeb, wypożyczalnia samochodów Chorzów ma odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.

Stawiamy na ofertę zróżnicowaną, ale przy tym zwracamy uwagę na to, by wszystkie zasady były jasne i klarowne. Dlatego podpisujemy zawsze przejrzystą umowę oraz przestrzegamy regulaminu. Jesteśmy zawodowcami i tak też budujemy relacje z naszymi klientami.

Wypożyczanie samochodów Chorzów. Wiele usług transportowych specjalnie dla Ciebie. Wybierz to, czego potrzebujesz

  • wynajem aut na śluby, transport gości weselnych, wynajem samochodu na imprezy,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem pojazdów sportowych na określony czas,
  • możliwość wypożyczenia pobocznych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • ciekawą ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

Wypożyczalnia samochodów w Chorzowie. Poznaj podstawowe warunki wynajmu auta w naszej wypożyczalni

Jesteśmy profesjonalistami, z tego względu ogromną wagę przykładamy do bezpieczeństwa naszych klientów. Dotyczy to zarówno sytuacji na drodze, jak i bezpieczeństwa podczas dopełniania formalności. Stawiamy na przejrzysty proces wynajmu. Przed wypożyczeniem pojazdu spisujemy przejrzystą umowę. Mamy również konkretny regulamin. To wszystko sprawia, że cały proces przebiega sprawnie i przyjemnie. Oczywiście punktem obowiązkowym jeśli chodzi o możliwość wypożyczenia auta jest posiadanie uprawnień do prowadzenia pojazdów. Co do innych warunków wynajmu, wiele kwestii możemy ustalić indywidualnie. Wypożyczalnia samochodów w Chorzowie – zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy informacji na temat spraw formalnych czy też innych, jak miejsce zwrotu auta po zakończeniu wynajmu.

Chorzów wypożyczalnia samochodów. Obszar działania to teren całego Śląska

Nasza wypożyczalnia samochodów działa w Chorzowie oraz w okolicznych miastach na terenie całego Śląska. Zachęcamy do korzystania z naszych usług mieszkańców regionu. Wynajmując nasze auto na określony czas, dokładnie wiesz, ile zapłacisz. Nie ma u nas żadnych ukrytych kosztów.

Prowadzimy naszą wypożyczalnię profesjonalnie. Zależy nam na bezpieczeństwie klientów, jak również jak najwyższej jakości usług, jakie świadczymy. Wynajem samochodów Chorzów, wypożyczalnia aut

Prowadzimy wypożyczalnię aut i świadczymy usługi wynajmu samochodów, w związku z tym doskonale wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze. Nie ma tu miejsca na kompromisy. Dlatego też, mając na uwadze bezpieczeństwo naszych klientów oraz wszystkich uczestników ruchu drogowego, dbamy o odpowiedni stan techniczny aut w naszej flocie. Decydując się na wynajem masz więc pewność, że wyjeżdżasz autem sprawnym technicznie. Chorzów – wypożyczalnia aut.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już dziś!