Przewóz pracowników Rybnik

Szukasz przewozu dla pracowników?

Jesteś we właściwym miejscu!

Chcesz przewieźć pracowników swojej firmy na konferencję, spotkanie biznesowe, bankiet, a może po prostu do pracy? Dobrze trafiłeś. Umożliwiamy wypożyczenie komfortowych, 9-osobowych busów w jednych z nowszych dostępnych obecnie na rynku modeli wśród aut transportowych – Ford Tourneo, Ford Transit i Opel Vivaro. Busa możesz wypożyczyć zarówno na okres krótko, jak i długoterminowy. Nasza profesjonalna obsługa udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji i dostosuje ofertę pod Twoje indywidualne potrzeby. Umożliwiamy również opcję dowozu busów do wyznaczonej przez klienta lokalizacji na terenie całego kraju.
Samochody, które posiadamy w naszej ofercie, są systematycznie serwisowane i pielęgnowane z największą uważnością, dzięki czemu przejazd pracowników odbędzie się w zarówno bezpiecznych, jak i komfortowych warunkach.
Zważając na naszych klientów, zapewniamy profesjonalną obsługę i przyjazny, przejrzysty regulamin usług, bez ukrytych kosztów. Zapraszamy!

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Tourneo Custom

Opel Vivaro EXTRA LONG 1

Opel Vivaro EXTRA LONG 2

Ford Transit Custom 1

Ford Transit Custom 2

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij przewóz dla pracowników już dziś!

 • Przewóz pracowników Rybnik

  PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW RYBNIK

  Przewóz pracowników Rybnik dostępny w naszej ofercie jest dostosowany do naszego indywidualnego Klienta, a także do firmy. Zapewniamy usługi transportowe pod wskazany adres przedsiębiorstwa z określonego miejsca w Rybniku lub na terenie całego województwa śląskiego. Wynajem busów to usługi transportowe umożliwiające pokonanie trasy o dowolnej długości na terenie Śląska w dogodnych warunkach i z pełnym poczuciem bezpieczeństwa. Gwarantujemy naszym pasażerom także wysoki komfort podczas przewozu osób, czego dowodem są liczne udogodnienia maksymalnie dwuletnich busów. Przewozy zatrudnionych odbywają się w nowoczesnych pojazdach marki Ford lub Opel – proponujemy usługi transportowe modelami w wersji long, dzięki czemu jednym kursem może podróżować do 9 osób.

  ZALETY SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY

  Oferujemy przewóz osób Rybnik pracujących o wysokim standardzie. Jest to zupełnie bezpieczny transport w Rybniku, ponieważ nasza flota jest zaopatrzona w optymalny pakiet polisy. Na tym zalety przewozu osób się nie kończą – Odbiorcy bardzo często wymieniają jeszcze takie walory, jak:

  • wynajem busów – przewóz pasażerów w komfortowych warunkach, przy sprawnej klimatyzacji, podgrzewanych siedzeniach, przyciemnianych szybach, a także ze składanymi i rozkładanymi siedzeniami w rzędach drugim i trzecim,
  • usługi przewozu osób dopasowane do aktualnych oczekiwań Klientów indywidualnych i biznesowych, także pod względem oferty cenowej,
  • możliwość wynajęcia busa na krótko, dłużej i na znacznie dłużej, w zależności od preferencji konkretnego Odbiorcy,
  • wynajęcie busa z doświadczonym kierowcą lub bez, zgodnie z życzeniem naszego Klienta,
  • wynajem busów – oprócz busów na przewozy zbiorowe proponujemy również wypożyczenie samochodów osobowych szczególnie atrakcyjne dla pracujących w terenie.

  Rybnik

  Rybnik jest miastem znajdującym się na terenie województwa śląskiego, leżącym na Górnym Śląsku. Jest to atrakcyjne miejsce do inwestowania w różnego rodzaju działalności – w roku 2017 odnotowano ponad 13 tys firm zarejestrowanych w Rybniku. Do najbardziej wyróżniających się działalności w tym rejonie można wyróżnić Rybnicką Strefę Aktywności Gospodarczej, a także takie marki, jak Automotive, czy Tenneco. W mieście tym jest również wiele zielonych przestrzeni, a konkretnie 6 dużych skwerów, w tym parki i zieleńce. Najbardziej atrakcyjnym zielonym miejscem w Rybniku jest Park Krajobrazowy Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich.

  Opinie Klientów

  Wybór przewozu ze Speeduprent to był strzał w dziesiątkę. Od kiedy z Wami jeżdżę, nie martwię się już o to, czy będę punktualnie w pracy, czy nie. Wiem, że się nie spóźnię i jeszcze te warunki podczas jazdy. Polecam! Zbigniew, 32 lata.

  Firma, w której pracuję, nie jest niestety o rzut beretem od domu, dlatego musiałam wstawać wcześnie, by dojechać na czas. Teraz, kiedy jestem z Wami w stałym kontakcie, dojeżdżam bez problemu, niezależna. Dzięki! Monika, 25 lat.

  Zanim trafiłem na Waszą ofertę, strasznie męczyłem się rano, zanim dotarłem do pracy. Dojazd nie był prosty ze względu na trzy przesiadki. Busem dojeżdżam szybciej i w czasie jazdy mam te kilka dodatkowych minut wytchnienia. Dziękuję. Łukasz, 43 l

 • Pełna oferta