Zapraszamy Państwa Młodych do skorzystania z naszych usług związanych z przewozem gości weselnych Bytom. Oferujemy naszym Klientom wynajem busów zarówno na terenie tego pięknego miasta, jak i w całym województwie śląskim. Nasza flota składa się wyłącznie z nowoczesnych, najwyżej 2-letnich pojazdów. Busy to sprawdzone marki Ford i Opel, gwarantujące przewóz 9 gości jednocześnie. Wszystkie nasze busy są po szczegółowych przeglądach – zapewniają bezpieczny transport w każdych warunkach. Wynajem busów jest również komfortowy, ponieważ flota ma m.in.: klimatyzację dwustrefową, regulację oparcia, przyciemniane szyby oraz podgrzewane siedzenia. Podczas przewozu osób można łatwo dodać mapę ze smartfona za pomocą aplikacji Android Auto lub Apple CarPlay.

Zalety skorzystania z naszej oferty

U nas przewóz gości weselnych ma same zalety. Warto korzystać z naszego transportu przez cały rok. Udogodnienia, jakie oferujemy, nie zmieniają się z upływem czasu. Nasz wynajem busów zapewnia:

  • przewóz osób na terenie Bytomia i całego Śląska,
  • bezpieczny transport na najwyższym poziomie,
  • wynajem busów na komfortowych warunkach,
  • szeroką flotę – oprócz busów proponujemy także atrakcyjne samochody osobowe,
  • przewóz osób w nowoczesnych busach z multum udogodnień i funkcjonalności,
  • wynajem busów na krótszy i dłuższy termin,
  • niewygórowane koszty przewozu osób z możliwością indywidualnej wyceny,
  • brak ukrytych opłat administracyjnych za wynajem busów,
  • umowa wynajmu busów na prostych zasadach,
  • przewóz osób to u nas minimum formalności.

Bytom

Bytom należy do jednego z najstarszych miast zlokalizowanych na terenie Górnego Śląska. Najpierw należał do Piastów Śląskich, później Hohenzollernów, Donnersmarcków, Prus i Niemiec. Do dnia wybuchu II światowej rozwinął się do miana jednego z większych ośrodków kulturalnych, patriotycznych i wydawniczych. Po szarych latach PRL-u nastąpił wyraźny rozkwit, który trwa do dziś. Obecnie Bytom jest jednym z największych polskich miast, zajmując 23. pozycję w zestawieniu. Stanowi ważny punkt na kulturalnej, rozrywkowej i przemysłowej mapie Śląska. Największe atrakcje to: Muzeum Górnośląskie, Opera Śląską, a także Górnośląska Kolej Wąskotorowa.

Opinie Klientów

Długo planowany ślub nie mógłby się udać, gdyby nie wasz przewóz. Zdecydowałem się na wynajęcie większego busa, ponieważ na nasze wesele miało przybyć bardzo wielu gości. Chciałem zapewnić im wyjątkowy komfort w czasie jazdy. Wasz bus spisał się na medal, za co jestem bardzo wdzięczny. – Paweł, 27 lat

Niedawno przed nami pobrał się nasz wieloletni, dobry przyjaciel rodziny, który właśnie polecił nam Speeduprent.pl Mówił nam, że ceny są ok, a do tego mnóstwo ciekawych samochodów do wyboru. I zdecydowaliśmy się na forda transita. Miał wszystko to, co było nam potrzebne do pełni szczęścia. W szczególności docenialiśmy ogrzewanie i regulację foteli. Dzięki! – Michał, 32 lata.

Nigdy nie przypuszczałam, że wynajęcie samochodu do przewozu osób na wesele może być takie trudne. Na szczęście trafiliśmy na waszą ofertę i nie musieliśmy się długo zastanawiać nad skorzystaniem z transportu. Podpisanie wszystkich dokumentów zajęło raptem kilkanaście minut. Najbardziej byliśmy zadowoleni z nowoczesnej klimatyzacji i przyciemnianych szyb. To właśnie głównie dzięki tym udogodnieniom nasi goście miło wspominali dojazd na wesele w maju busem. Śmiało polecamy! – Zuzanna, 37 lat.