Przewóz pracowników Świętochłowice

Szukasz przewozu dla pracowników?

Jesteś we właściwym miejscu!

Chcesz przewieźć pracowników swojej firmy na konferencję, spotkanie biznesowe, bankiet, a może po prostu do pracy? Dobrze trafiłeś. Umożliwiamy wypożyczenie komfortowych, 9-osobowych busów w jednych z nowszych dostępnych obecnie na rynku modeli wśród aut transportowych – Ford Tourneo, Ford Transit i Opel Vivaro. Busa możesz wypożyczyć zarówno na okres krótko, jak i długoterminowy. Nasza profesjonalna obsługa udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji i dostosuje ofertę pod Twoje indywidualne potrzeby. Umożliwiamy również opcję dowozu busów do wyznaczonej przez klienta lokalizacji na terenie całego kraju.
Samochody, które posiadamy w naszej ofercie, są systematycznie serwisowane i pielęgnowane z największą uważnością, dzięki czemu przejazd pracowników odbędzie się w zarówno bezpiecznych, jak i komfortowych warunkach.
Zważając na naszych klientów, zapewniamy profesjonalną obsługę i przyjazny, przejrzysty regulamin usług, bez ukrytych kosztów. Zapraszamy!

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Tourneo Custom

Opel Vivaro EXTRA LONG 1

Opel Vivaro EXTRA LONG 2

Ford Transit Custom 1

Ford Transit Custom 2

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij przewóz dla pracowników już dziś!

 • Przewóz pracowników Świętochłowice

  PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW ŚWIĘTOCHŁOWICE

  Przewóz pracowników Świętochłowice to rodzaj usługi w naszej ofercie, która cieszy się olbrzymim powodzeniem. Oferujemy przewozy osób pracujących zarówno na terenie samych Świętochłowic, jak i w województwie śląskim. Proponujemy usługi transportowe głównie dla osób prywatnych. Nasza oferta jest jednak także dla firm, których właściciele są zainteresowani zapewnieniem swoim pracownikom komfortowego dojazdu do miejsca zatrudnienia. Wynajem busów to propozycja, która gwarantuje bezpieczny transport we wskazane miejsce, gdzie nasi Klienci zawsze docierają zgodnie z przewidywanym czasem. Nasza firma podejmuje się transportu osób pracujących od wielu lat, dlatego Klienci darzą nas zaufaniem i chętnie polecają nas innym. Usługi przewozu osób wynajem busów to propozycja, która gwarantuje przejazd nawet dla 9 pracowników jednocześnie.

  ZALETY SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY

  Nasze busy są zawsze optymalnie przygotowane zarówno do krótszych, jak i dłuższych tras. Na tym jednak zalety naszej oferty się nie kończą. Nasi Odbiorcy komplementują nas najczęściej za:

  • usługi przewozowe zatrudnionych, które zapewniają poczucie prywatności i komfortu ze względu na przyciemniane szyby, a także m.in. na klimatyzację, czy nowoczesną elektronikę,
  • elastyczny transport z uwagi na to, że Klient sam może określić, jaką trasą chciałby pojechać – wystarczy tylko znaleźć w sieci odpowiednią mapę, a kierowca bez problemu prześle ją na swoje urządzenie,
  • szybki i bezpieczny przewóz, który umożliwia dotarcie do budynków firm zawsze punktualnie, niezależnie od pory roku, dnia, czy tygodnia,
  • świadczenie usług na najwyższym poziomie – zawsze dbamy o naszych Klientów, zapewniając im w pełni wyposażone busy także m.in. w apteczkę, kamizelkę odblaskową, czy zapasowe koło,
  • to, że nasza firma zapewnia pełny pakiet ubezpieczenia swojej floty, a także proponuje jasne zasady, na jakich można podjąć współpracę,
  • dyspozycyjność – każdy nasz Odbiorca może liczyć na łatwy kontakt, jak również na indywidualną, bezpłatną wycenę usługi w swoim konkretnym przypadku.

  Świętochłowice

  Świętochłowice to miasto leżące w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, w województwie śląskim, a także nad rzeką Rawą. Miejscowość ta kojarzy się głównie z rozwojem ciężkiej i górniczej gałęzi przemysłowej. Niemniej na terenie niegdyś bardziej zalesionym wciąż jeszcze można wyróżnić kilka zielonych zespołów, m.in. parkowo-leśny Lasek Chropaczowski, rolniczo-leśny północno-zachodnich Świętochłowic, czy Parkowo- Leśny “Planty Bytomskie”. Najciekawszymi zabytkami tego regionu są obiekty sakralne, tj. kościół św. Piotra i Pawła, a także kościół ewangelicki im. św. Jana Chrzciciela.

  Opinie Klientów

  Niedrogi transport spod domu do pracy – właśnie na tym mi zależało, a kiedy skorzystałem z Waszej oferty, jest to jak dotąd najbardziej atrakcyjny dojazd pod tym względem. Dzięki! Lucjan, 39 lat.

  Bardzo ważne jest dla mnie to, że dzięki Wam mogę szybko dojechać do pracy. Problem z wczesnym wstawaniem i obawą, że się spóźnię, minęły bezpowrotnie. Polecam. Ewelina, 25 lat.

  Jestem bardzo zadowolony z Waszych usług transportowych. Od kiedy z Wami współpracuję, mam pewność, że moi pracownicy dojeżdżają bezpiecznie i są mi za to wdzięczni. Irek, 32 lata.

 • Pełna oferta