Przewóz pracowników Mikołów

Szukasz przewozu dla pracowników?

Jesteś we właściwym miejscu!

Chcesz przewieźć pracowników swojej firmy na konferencję, spotkanie biznesowe, bankiet, a może po prostu do pracy? Dobrze trafiłeś. Umożliwiamy wypożyczenie komfortowych, 9-osobowych busów w jednych z nowszych dostępnych obecnie na rynku modeli wśród aut transportowych – Ford Tourneo, Ford Transit i Opel Vivaro. Busa możesz wypożyczyć zarówno na okres krótko, jak i długoterminowy. Nasza profesjonalna obsługa udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji i dostosuje ofertę pod Twoje indywidualne potrzeby. Umożliwiamy również opcję dowozu busów do wyznaczonej przez klienta lokalizacji na terenie całego kraju.
Samochody, które posiadamy w naszej ofercie, są systematycznie serwisowane i pielęgnowane z największą uważnością, dzięki czemu przejazd pracowników odbędzie się w zarówno bezpiecznych, jak i komfortowych warunkach.
Zważając na naszych klientów, zapewniamy profesjonalną obsługę i przyjazny, przejrzysty regulamin usług, bez ukrytych kosztów. Zapraszamy!

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Tourneo Custom

Opel Vivaro EXTRA LONG 1

Opel Vivaro EXTRA LONG 2

Ford Transit Custom 1

Ford Transit Custom 2

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij przewóz dla pracowników już dziś!

 • Przewóz pracowników Mikołów

  PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW MIKOŁÓW

  Przewóz pracowników Mikołów to usługi transportowe na najwyższym poziomie. Oferujemy wynajem busów o maksymalnie dwuletnim przebiegu, które regularnie sprawdzamy przed każdym kolejnym oddaniem do użytku naszym Klientom. Są to nowocześnie wyposażone pojazdy, które cieszą się powodzeniem wśród indywidualnych Odbiorców, jak też i firm. Nasza flota busów jest niezwykle szeroka – umożliwia dobór idealnego pojazdu np. z uwagi na liczbę miejsc. Największą możliwością pod tym względem wykazują się nasze samochody Ford i Opel w wersji long. Zapewniają transport do 9 osób podczas jednego przejazdu. Przewóz osób na terenie Mikołowa może być jednorazowy, jak również odbywać się regularnie, w krótszym lub dłuższym terminie wynajmu.

  ZALETY SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY

  Patrząc oczami naszych Klientów na usługi transportowe, które proponujemy, możemy przyznać, że widzą w naszych przewozach osób zatrudnionych wiele pozytywnych aspektów. Zarówno Klienci indywidualni, jak i firmy mogą liczyć na takie rozwiązania, jak:

  • transport na terenie miasta Mikołów i okolic w atrakcyjnej propozycji cenowej, ustalanej wspólnie z Klientem,
  • wynajem pojazdów wraz z pełnym wyposażeniem, tj. przyciemniane szyby, ogrzewane, przednie siedzenia, klimatyzacja, czy możliwość wczytania mapy ze smartfona,
  • przewóz osób – możliwość skorzystania z naszych usług o dowolnej porze dnia, czy tygodnia – dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb Odbiorcy,
  • dobór oferty ze względu na liczbę osób, która ma zamiar jednocześnie skorzystać z kursu, by przyjechać pod wskazany adres, pod jakim znajduje się firma, gdzie pracują,
  • transport z dodatkowymi możliwościami, czyli wraz z kołem zapasowym, składanymi siedzeniami lub apteczką,
  • bezpieczny przewóz osób – wykupiony pełny pakiet polisy busów, co daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa, podobnie, jak system rozpoznawania znaków drogowych, czy kontrolujący możliwe maksymalne obciążenie pojazdu.

  MIKOŁÓW

  Mikołów to miasto, które znajduje się na południu Polski, a konkretnie w południowej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego leżącego w województwie śląskim. Miasto jest zlokalizowane na Wyżynie Śląskiej i jest jednym ze starszych, które uzyskało prawa miejskie, co nastąpiło w roku 1276. Rejon ten obecnie kojarzy się głównie z przemysłem – mają tutaj swoje siedziby liczne fabryki, jak, chociażby Mikołowska Fabryka Maszyn. Jednak Mikołów to również zielone skwery, z których najbardziej wyróżnia się jeszcze XVIII-wieczny Park Duże i Małe Planty. W mieście tym znajduje się wiele zabytków, głównie sakralnych, do których można zaliczyć Kościół parafialny pw. Matki Bożej Śnieżnej.

  OPINIE KLIENTÓW

  Z Mikołowa musiałem dojeżdżać do sąsiedniej miejscowości do pracy, co było uciążliwe, więc w końcu się odważyłem i wybrałem Wasz przewóz. Teraz dojazd do firmy, w której pracuję, nie zajmuje tak dużo czasu. Dzięki. Filip, 27 lat.

  Od kiedy wypróbowałem Wasze usługi po raz pierwszy, cały czas z nich korzystam. Dzięki Wam zapewniam pracownikom wygodny dojazd. Dziękuję! Mariusz, 34 lata.

  Jestem mile zaskoczona Waszą ofertą przewozową. Wygodny bus, a do tego fair kierowca, który zawsze sprawdza, czy ciężar nie został przekroczony. Czuję się z Wami bezpiecznie, a przy tym dojeżdżam punktualnie. Polecam! Martyna, 37 lat.

 • Pełna oferta