Świadczymy wynajem samochodów – Ruda Śląska i inne miejscowości na Śląsku to główny teren naszych działań. Jakie usługi Ci proponujemy? Zakres działań jest szeroki. Zgłoś się do nas, jeśli poszukujesz samochodu na kilka godzin, na tydzień czy na miesiąc. Jesteś w dobrych rękach!

Wypożyczalnia samochodów Ruda Śląska – wypożyczalnia aut na wiele okazji

Samochód może być Ci potrzebny do różnych celów, na wiele odmiennych okazji. W naszej firmie możesz wynająć auto, które spełni Twoje oczekiwania. Możliwości jest mnóstwo, ale jedna rzecz zawsze jest taka sama. Jasne zasady, brak ukrytych kosztów. Stawiamy na konkretny regulamin wynajmu oraz na jasno skonstruowaną umowę. Jesteśmy profesjonalistami jeśli chodzi o wynajem aut i na takim poziomie świadczymy nasze usługi.

Wypożyczanie samochodów Ruda Śląska, wypożyczalnia pojazdów: jakie usługi oferujemy?

  • wynajem pojazdów do ślubu, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy i na dłuższy okres (do uzgodnienia),
  • wynajem sportowych aut: na kilka godzin, kilka dni bez ukrytych opłat,
  • poza autem oferujemy możliwość wypożyczeni dodatkowego sprzętu, na przykład bagażnika na narty,
  • atrakcyjne warunki wynajmu dla firm, które szukają transportu dla swoich pracowników.

Wypożyczalnia samochodów w Rudzie Śląskiej. Oto nasze warunki wynajmu auta

Dbamy o bezpieczeństwo transakcji i dobro naszych klientów. Aby wszystko było jasne, za każdym razem sporządzamy precyzyjną umowę, jak również obowiązuje nas przejrzysty regulamin. Aby wynajem auta bez kierowcy był możliwy, trzeba posiadać uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Konkretne warunki zależą od rodzaju auta oraz indywidualnych ustaleń. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji. Zachęcamy do kontaktu, aby uzyskać odpowiedzi na pytania, takie jak na przykład miejsce zwrotu auta czy kwestie formalne wynajmu. Chętnie pomożemy.

Tani wynajem auta, obszar działania wypożyczalni samochodów na terenie Rudy Śląskiej i okolic

Nasza wypożyczalnia samochodów działa w wielu miastach, takich jak Rusa Śląska. Zapraszamy do korzystania z naszych usług mieszkańców całego Śląska. Wypożyczalnia samochodów Ruda Śląska: obszar działania jest bardzo szeroki i obejmuje także Katowice. Jeśli więc Twoim celem podróży są Katowice, lotnisko Pyrzowice, zachęcamy do wynajęcia naszego auta. Bez limitu kilometrów, zapłacisz za czas podróży.

Ruda Śląska wypożyczalnia samochodów. Prowadzimy biznes profesjonalnie. Dbamy o bezpieczeństwo klientów oraz wysoką jakość naszych usług

Prowadząc wypożyczalnię aut bardzo dobrze wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo samochodów, które wynajmujemy klientom. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by spełniały one wszelkie normy oraz były sprawne technicznie. W trosce o klientów i wszystkich uczestników ruchu drogowego.