Auto do ślubu Bytom

Szukasz auta do ślubu?

Jesteś we właściwym miejscu!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Mustang GT

Ford Mustang GT CABRIO

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij auto do ślubu już dziś!

 • Auto do ślubu Bytom

  Auto do ślubu – jakie powinno być? Przede wszystkim wygodne. Także niezawodne. Bezpieczne. Takie są auta, które znajdują się w naszej wypożyczalni. Proponujemy samochody do ślubu, bezpieczne, osobowe auta. Posiadamy także w ofercie większe pojazdy, czyli busy, które zabiorą nieco więcej pasażerów niż tylko młodą parę. Proponowane przez nas samochody są komfortowe, dbamy również o przystępny proces wynajmu. Co więcej, ustalamy z klientami również indywidualne warunki wynajmu. Zapraszany serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą – samochód do ślubu.

  WYNAJEM SAMOCHODU – AUTO DO ŚLUBU BYTOM, OFERUJEMY WYNAJEM WYGODNYCH AUT DO ŚLUBU

  Wiemy, że dojazd na miejsce ceremonii ślubnej to bardzo istotna kwestia dla każdej pary młodej. Posiadamy w naszej flocie różne modele aut, które doskonale sprawdzą się w tak ważnym dniu. Pozwolą dostać się na miejsce bez przeszkód. Oferujemy wygodne auta do ślubu w Bytomiu. Pojazdy te są przede wszystkim bezpieczne. Jest tak, ponieważ stale nadzorujemy ich stan techniczny. Dlatego też można mieć pewność, że w tak ważnym dniu jak ślub, sprawdzą się idealnie. Posiadamy na wynajem także większe pojazdy – busy, odpowiednie w sytuacji, gdy zachodzi potrzeba transportu kilku osób więcej. Co więcej, zwracamy uwagę na to, aby proces wynajmu był prosty i bezproblemowy.

  AUTO DO ŚLUBU BYTOM, WYNAJEM SAMOCHODÓW I BUSÓW – SZEROKA OFERTA WYNAJMU

  NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE BYTOM, CZYLI OTO, CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busów (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie)
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy
  • wynajem aut sportowych
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników

  AUTO DO ŚLUBU BYTOM, PRZEWÓZ OSÓB

  Przed ślubem należy dopilnować wielu spraw, między innymi trzeba zadbać o transport na miejsce ślubu i wesela. Oferujemy wynajem – auto do ślubu Bytom, wygodne samochody idealne na tak ważny dzień. Są one dodatkowo bezpieczne. Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania i udielimy dodatkowych informacji. Możliwe jest również ustalenie indywidlanego zakresu działań w przypadku indywidualnych potrzeb i życzeń. Proces wynajmu w naszej firmie jest bezpieczny i prosty. Działamy w oparciu o regulamin usług, a przed każdym wypożyczeniem auta podpisujemy umowę. Dokumenty te konkretnie objaśniają warunki wynajmu oraz mieszczą ustalenia między nami i klientem. Znajdują się w nich również wyjaśnienia różnych sytuacji oraz sposoby postępowania w każdej z nich. Co ważne, dbamy również o bezpieczeństwo samochodów w naszej flocie, czyli o stan techniczny naszych pojazdów. Sprawdzamy go rzetelnie i dbamy, by klient mógł czuć się bezpiecznie w wynajętym u nas pojeździe. Troszczymy się także, aby bez przeszkód dotarł do celu. Do wypożyczenia  auta bez kierowcy, wymagane jest prawo jazdy. Można jednak wynająć pojazd z kierowcą – zachęcamy do kontaktu z nami, aby ustalić szczegóły wynajmu.

  AUTO DO ŚLUBU – BYTOM

  Jesteśmy profesjonalistami i tak właśnie prowadzimy nasz biznes. Chcemy, by nasze usługi wynajmu aut docierały do jak największej liczby klientów. Dlatego naszą ofertę kierujemy do mieszkańców miasta Bytom, ale nie ograniczamy się do jednej miejscowości. Usługi naszej wypożyczalni kierujemy do całego Śląska. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z ofertą wypożyczalni aut do ślubu i na każą inną okazję.

  AUTO DO ŚLUBU NA TERENIE BYTOMIA – USŁUGI NA WYSOKIM POZIOMIE

  Dążymy do tego, aby nasi klienci byli zadowoleni z jakości usług, jakie świadczymy, a także z tego, w jaki sposób przebiega proces wynajmu auta w naszej firmie. Dbamy więc o to, by proces ten był prosty, zawsze też jesteśmy otwarci na wszelkie pytania. Troszczymy się też o bezpieczeństwo klientów, dlatego wszystkie auta w naszej flocie stale kontrolujemy pod względem sprawności technicznej. Dbamy o dobro klientów oraz ich zadowolenie. Wynajmując pojazd u nas, możesz mieć pewność, że jest to auto całkowicie gotowe do drogi.

 • Pełna oferta