Auto do ślubu Tarnowskie Góry

Szukasz auta do ślubu?

Jesteś we właściwym miejscu!

Szukasz wyjątkowego auta do ślubu? Jeśli jesteś miłośnikiem szybkiej jazdy i mocnych wejść mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! W naszej ofercie auto do ślubu Bytom znajdziesz samochody sportowe w najwyższej klasie – dynamiczny i ekskluzywny Ford Mustang GT w wersji zadaszonej i Cabrio. Jeśli więc chcesz poczuć się jak gwiazda Hollywood w piękny letni dzień – polecamy tę drugą opcję. Ford Mustang idealnie prezentuje się jako plener do wyjątkowej sesji zdjęciowej jak również niezapomnianej produkcji wideo. Umożliwiamy podstawienie samochodu w wybrane przez klienta miejsce na terenie całej Polski.

Samochód możesz wypożyczyć z kierowcą lub bez. Ceny najmu zaczynają się już od 299 zł! Nasze samochody to jedne z nowszych modeli z 2018 roku, regularnie serwisowane, utrzymane w idealnym stanie, dzięki czemu przejazd pod kościół i na sale weselną będzie czystą przyjemnością. Umożliwiamy również transport gości w wybrane miejsce specjalnie przeznaczonymi do tego celu komfortowymi 9 osobowymi  busami – Ford Tourneo, Ford Transit i Opel Vivaro. Zapraszamy!

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Mustang GT

Ford Mustang GT CABRIO

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij auto do ślubu już dziś!

 • Auto do ślubu Tarnowskie Góry

  Auto do ślubu powinno być głównie wygodne, niezawodne, ale także, a prawdopodobnie przede wszystkim – bezpieczne. Właśnie takie auta proponujemy naszym klientom. Są one komfortowe i zawiozą każdą młodą parę na miejsce ślubu dokładnie na czas. W naszej ofercie znajdują się również większe auta, busy, które są idealnym rozwiązaniem w przypadku potrzeby transportu dodatkowych kilku osób, na przykład gości weselnych. Dbamy o to, by proces wynajmu był przystępny, ustalamy również indywidualne warunki wynajmu. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i zapoznania się z usługami, które świadczymy. Oferujemy państwu wynajem samochodów na terenie Tarnowskich Gór.

  WYNAJEM SAMOCHODU – AUTO DO ŚLUBU TARNOWSKIE GÓRY, OFERUJEMY WYNAJEM WYGODNYCH AUT DO ŚLUBU

  Transport na miejsce ślubu i wesela to jedna z ważniejszych spraw, o które trzeba się zatroszczyć przed uroczystością. Wiemy, że tego dnia nie ma miejsca na niejasności i problemy, dlatego polecamy nasze usługi wynajmu aut do ślubu. W naszej flocie dostępnych jest wiele modeli komfortowych samochodów na wynajem: mogą być w białym kolorze, czarnym lub innym. Sprawdzą się idealnie w dniu tak ważnym jak dzień ślubu. Proponujemy praktyczne i wygodne auta do ślubu w Tarnowskich Górach. Samochody nasze są oczywiście również bezpieczne, ponieważ dbamy o ich stan techniczny i stale go kontrolujemy. Naszą flotę zasilają również większe pojazdy, czyli busy, w których może podróżować nawet 9 osób. To świetnie rozwiązanie w przypadku transportu gości weselnych czy członków rodziny na miejsce przyjęcia. Proces wynajmu naszych aut jest prosty i szybki. Oferujemy państwu wynajem wygodnych i bezpiecznych aut.

  AUTO DO ŚLUBU TARNOWSKIE GÓRY, WYNAJEM SAMOCHODÓW I BUSÓW – SZEROKA OFERTA WYNAJMU

  NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE TARNOWSKIE GÓRY, CZYLI OTO, CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busów (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie)
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy
  • wynajem aut sportowych
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników

  W zakres usług nie wchodzi wynajem samochodów zabytkowych, choć dla fanów motoryzacji mamy coś specjalnego – jest to Ford Mustang.

  AUTO DO ŚLUBU TARNOWSKIE GÓRY, PRZEWÓZ OSÓB

  Transport pary młodej na miejsce ceremonii ślubnej i wesela to jedna z podstawowych kwestii, o jakie należy zadbać przed uroczystością. Wynajmując auto w naszej firmie masz pewność pewnego aut, które bez problemu dowiezie Cię do celu w ten ważny dzień. Samochody są w pełni bezpieczne. W przypadku pytań, chętnie udzielimy odpowiedzi i wszelkich dodatkowych informacji. Możliwe jest także zaplanowanie spersonalizowanych działań w przypadku indywidualnych potrzeb. Procedura wynajmu w naszej firmie jest przyjazna użytkownikowi. Obowiązuje nas regulamin usług, a przed każdym wynajmem auta klientowi podpisujemy umowę. Dokumenty te zawierają warunki wynajmu oraz ustalenia pomiędzy nami i klientem. Zawarte są w nich również informacje o różnych możliwych sytuacjach oraz sposoby ich rozwiązania. Mocno dbamy o bezpieczeństwo pojazdów znajdujących się w naszej flocie. W tym celu kontrolujemy stale stan techniczny naszych samochodów. Dbamy, by klient mógł czuć się bezpiecznie w wypożyczonym u nas aucie. Do wypożyczenia  auta bez kierowcy konieczne jest prawo jazdy. Isnieje także opcja wynajmu pojazdu z kierowcą – w celu ustalenia szczegółów wynajmu zachęcamy do kontaktu.

  AUTO DO ŚLUBU – TARNOWSKIE GÓRY

  Jesteśmy zawodowcami. Zależy nam, by świadczone przez nas usługi wynajmu aut mogły dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych osób. Dlatego ofertę  wynajmu kierujemy do mieszkańców miasta Tarnowskie Góry, ale nie kończymy na tej jednej miejscowości. Wynajem naszych samochodów jest dostępny dla mieszkańców całego Śląska. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy i zapoznania się z ofertą wypożyczalni.

  AUTO DO ŚLUBU NA TERENIE TARNOWSKICH GÓR – DBAMY O JAKOŚĆ USŁUG

  Chcemy, aby klienci korzystający z naszych usług byli zadowoleni z ich jakości. Zależy nam także na tym, aby proces wynajmu aut w naszej firmie był przyjemny i przyjazny dla każdego. Dlatego dbamy o intuicyjność procesu, a także o bezpieczeństwo klientów. W tym celu wciąż sprawdzamy i kontrolujemy stan techniczny pojazdów w naszej flocie. Dbamy o zadowolenie klientów oraz o ich komfort. Chcemy więc oferować auta od razu gotowe do drogi,

 • Pełna oferta