Proponujemy nasze usługi transportowe na terenie Zabrza i województwa śląskiego. Przewóz gości weselnych Zabrze to oferta, która gwarantuje komfort w każdych warunkach. Przewóz osób jest bezpieczny, ponieważ precyzyjnie dobieramy naszą flotę, oferując wyłącznie nowoczesne busy po generalnych przeglądach technicznych. Transport gości weselnych jest również wygodny pod względem liczby dostępnych miejsc w naszych busach marki Ford i Opel. Wynajem busów jest korzystny, w przystępnej cenie, która obowiązuje przez cały czas. Transport gości weselnych jest u nas zawsze punktualny i bezpieczny, ponieważ przewóz osób zapewnia doświadczony kierowca. Nasze busy i samochody osobowe są ponadto dostosowane do aktualnych oczekiwań naszych wymagających Klientów – posiadają wszelkie pożądane udogodnienia.

Zalety skorzystania z naszej oferty w Zabrzu

Nasza firma zapewnia wynajem busów na krótko i na dłużej. Warto nawiązać z nami kontakt i porozumienie, ponieważ nasi Odbiorcy są zadowoleni z przewozu osób, który proponujemy. Nasi Klienci najczęściej wyliczają następujące zalety:

 • liczne funkcjonalności pojazdów, w tym klimatyzacja, przyciemniane szyby, gwarantujące poczucie prywatności, a także przestronne wnętrza, które pomieszczą do 9 osób,
 • transport osób spod domu na wesele i z powrotem najbardziej bezpieczną trasą i najmniej ruchliwą,
 • możliwy wynajem busów na krótko i na dłużej – nasi Klienci sami decydują, jaki termin jest dla nich najbardziej dogodny,
 • korzystając z naszej oferty, dopełnia się minimum formalności na przejrzystych zasadach,
 • gwarantujemy dogodny wynajem busów na wesele w Zabrzu i w całym województwie śląskim.
 •  

Zabrze

 •  
 • <iframe src=”https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d81528.54360256405!2d18.796650349999997!3d50.31494035!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x4711327687773cb9%3A0xc9512bd611a6f0f3!2sZabrze!5e0!3m2!1spl!2spl!4v1599760352032!5m2!1spl!2spl” width=”100%” height=”450″ frameborder=”0″ style=”border:0;” allowfullscreen=”” aria-hidden=”false” tabindex=”0″></iframe>
 •  
 • Zabrze to miasto powiatowe zlokalizowane na Wyżynie Śląskiej w województwie śląskim. Pomimo tego, że miejscowość ta jest usytuowana na Górnym Śląsku, w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym, jest znana nie tylko z fabryk i hut. To również region, który warto odwiedzić z uwagi na liczne zabytki – większość z nich powstała albo w XIX, albo w XX wieku. Najczęściej można się natknąć na obiekty sakralne, historyczne osiedla robotnicze, a także na wiele perełek w postaci zabytkowych kamienic. Inne ciekawe budowle pod względem architektonicznym to np. Wieża ciśnień mierząca 46 m wysokości. W Zabrzu znajduje się również wiele zieleni, czego wyrazem są liczne parki. Pod miastem płyną natomiast rzeki: Kłodnicka i Bytomka.
 •  

Opinie Klientów

Nasze wesele planowaliśmy z dużym wyprzedzeniem, dlatego już wcześniej zdecydowaliśmy się skorzystać z waszych usług. Udało się bardzo szybko dopiąć pasujący nam termin, a później jeszcze mogliśmy nieco zmodyfikować nasze zamówienie, dobierając dodatkowego busa, bo więcej gości chciało przyjść na uroczystość, niż myśleliśmy. Wszystko się udało, a zaproszeni byli zadowoleni z takiej formy transportu. Dziękuję. – Marcin, 38 lat.

Jestem świeżo po weselu i muszę przyznać, że bardzo dobrze spisał się wasz kierowca. Goście mieli w telefonie mapę dojazdu i bez problemu ją wczytał do nawigacji, wybierając trasę, która wszystkim bardzo pasowała. Do tego cicha i przyjemna klimatyzacja. Polecam. – Julia, 29 lat.

Chciałam zamówić przewóz gości wcześniej, ale nie wiedziałam, ilu ich dokładnie będzie. U was, jak się okazało, to bez różnicy. Do tego otrzymałam fachową poradę, jaki pojazd się najlepiej sprawdzi i faktycznie, nie mogłam narzekać. Przede wszystkim jednak to goście nie mieli żadnych pretensji, że jechali busem na moje wesele. Za co jestem bardzo wdzięczna. Pozdrawiam. – Agata, 32 lata.