Wynajem samochodów Tarnowskie Góry

Szukasz auta sportowego do wynajęcia?

Jesteś we właściwym miejscu!

Chcesz zaimponować wyjątkowej kobiecie, a może współpracownikom czy po prostu przez chwilę poczuć komfort jazdy dynamicznym samochodem sportowym, którym przemierzysz wybraną trasę w tempie światła, przy okazji przyciągając zazdrosne spojrzenia mijanych kierowców? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Oferujemy wynajem krótko i długoterminowy samochodów sportowych w wybranych wersjach – Ford Mustang GT i opcja na letnie dni – Fort Mustang Cabrio. Auta pochodzą z jednej z nowszych kolekcji z 2018 roku, są systematycznie serwisowane, dzięki czemu unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek na trasie. Samochód możesz wynająć zarówno na 4h, jak i na weekend, tydzień, czy też miesiąc i więcej, ofertę dostosowujemy pod Twoje indywidualne preferencje. Ceny za wynajem zaczynają się już od 299 zł!
Jeśli nie masz czasu na osobisty odbiór auta – nie ma problemu, podstawimy Mustanga w miejsce przez Ciebie wyznaczone na terenie całego kraju! Profesjonalna obsługa, przyjazny regulamin i najnowsze samochody – tylko u nas!

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Mustang GT

Ford Mustang GT CABRIO

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij samochód sportowy już dziś!

 • Wynajem samochodów Tarnowskie Góry

  Nasza wypożyczalnia działa na terenie miasta Tarnowskie Góry, ale również na terenie całego województwa śląskiego. Oferujemy usługi takie jak wynajem samochodów, busów, aut sportowych. Do skorzystania z nich zapraszamy zainteresowanych z całego regionu.

  Wynajem krótko i długoterminowy

  Oferujemy wiele możliwości wynajmu samochodów – także sportowych. Może być to wynajem na kilka godzin, kilka dni lub na dłuższy okres. Szczegóły są ustalane indywidualnie z każdym klientem.

  Wynajmowanie samochodów Tarnowskie Góry wypożyczalnia – wypożycz pojazd wtedy, gdy tego potrzebujesz

  Wiemy, że w życiu zdarzają się różne sytuacje, w których potrzebować samochodu. Dlatego nasze usługi kierujemy do mieszkańców Śląska, który potrzebują dotrzeć gdzieś autem. Oferujemy również wynajem aut sportowych. Niezależnie od Twoich aktualnych potrzeb, nasza wypożyczalnia pojazdów ma rozwiązania dla Ciebie. Przykładamy wagę zarówno do zróżnicowanej oferty, jak i do prostych zasad wynajmu. Możesz więc dotrzeć gdzie potrzebujesz, czy będą to Katowice, lotnisko Pyrzowice, czy inne miejsce.

  Wypożyczalnia aut Tarnowskie Góry. Wiele usług transportowych dla Ciebie. Wybierz to, czego potrzebujesz z szerokiej oferty usług transportowych

  • wynajem busów (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

  Wypożyczalnia pojazdów w Tarnowskich Górach. Podstawowe warunki wynajmu auta w naszej wypożyczalni

  Mając na uwadze wysoką jakość naszych usług oraz zadowolenie klientów, dbamy o bezpieczeństwo pojazdów we flocie. Kontrolujemy ich stan techniczny i ważność przeglądów. Chcemy, by nasze auta były bezpieczne. Dbamy też o klarowność transakcji z naszymi klientami: jasne zasady, regulamin oraz umowa bez ukrytych kosztów. Dzięki temu wynajem busa czy innego auta jest szybki i bezproblemowy. Aby móc wypożyczyć pojazd bez kierowcy, należy posiadać czynne prawo jazdy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na indywidualne ustalenia.

  Wypożyczalnia samochodów Tarnowskie Góry. Obszar naszego działania to teren województwa śląskiego

  Wypożyczalnia samochodów i busów działa na terenie Tarnowskich Gór, ale również w wielu innych miastach na Śląsku. Zachęcamy wszystkich mieszkańców regionu do korzystania z naszych usług.

  Wypożyczalnia samochodów w Tarnowskich Górach. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, a także o jak najwyższą jakość usług, które oferujemy.

  Świadczymy profesjonalne usługi wynajmu pojazdów. Wiemy, jak dużą wagę ma bezpieczeństwo na drodze. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy. Dbamy o bezpieczeństwo klientów i wszystkich uczestników ruchu drogowego. Kontrolujemy stan techniczny aut w naszej flocie. Podejmując decyzję o wynajęciu pojazdu w naszej wypożyczalni samochodów masz pewność, że jest on od razu gotowy do jazdy.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś!

 • Pełna oferta