Przewóz pracowników Bytom

Szukasz przewozu dla pracowników?

Jesteś we właściwym miejscu!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Tourneo Custom

Opel Vivaro EXTRA LONG 1

Opel Vivaro EXTRA LONG 2

Ford Transit Custom 1

Ford Transit Custom 2

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij przewóz dla pracowników już dziś!

 • Przewóz pracowników Bytom

  Przewóz pracowników Bytom

  Przewóz pracowników Bytom to oferta skierowana zarówno do przedsiębiorcy, jak i do Klientów indywidualnych. Nasza obszerna flota pojazdów pozwala nam zapewnić wyjątkowo komfortowo przewóz osób. Świadczymy usługi transportowe na preferencyjnych warunkach – dostosowujemy naszą ofertę wyposażenia busów do oczekiwań naszego Klienta. Dotyczy to terminu, na jaki może obowiązywać wynajem busów, jak również ceny. Nasi Odbiorcy mogą się spodziewać, że przewóz osób Bytom jest u nas bezpieczny i zapewniający wygodę w czasie jazdy. Transport osób Bytom to kurs nowoczesnymi, maksymalnie dwuletnimi busami. Każdy z nich jest po aktualnym przeglądzie technicznym, a także posiada odpowiedni pakiet ubezpieczeń, czyli OC, AC, NNW i ASISTANCE. Bytom i województwo śląskie to optymalny zakres terenu, na jakim świadczymy nasze usług. Zachęcamy więc do kontaktu także osoby spoza Bytomia, mieszkające na Śląsku.

  Zalety skorzystania z naszej oferty

  Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – wynajem busów. Jesteśmy doświadczoną firmą, dlatego proponujemy wynajem busów na preferencyjnych zasadach. Zapewniamy przewozy w dowolnie wybrane miejsce, gwarantując nowoczesne udogodnienia podczas podróży dla wszystkich osób Bytom. Organizujemy wyjazdy z dowolnego miejsca, które poda nam nasz Klient i wieziemy pod wskazany adres najbardziej dogodną trasą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wypożyczenia, która jest korzystna z takich względów, jak:

  • wynajem krótko i długoterminowy na indywidualnych zasadach,
  • usługi wypożyczenia są zawsze na najwyższym poziomie,
  • minimum formalności – przewóz osób na jasnych zasadach,
  • przystępna oferta cenowa, z możliwością negocjacji i dostosowania jej do indywidualnej sytuacji naszego Odbiorcy,
  • busy po przeglądach technicznych marki Ford i Opel w wersji long, mogące pomieścić do 9 pasażerów podczas jednego kursu, elektrycznie podgrzewana przednia szyba,
  • atrakcyjne udogodnienia, w tym: klimatyzacja dwustrefowa, wygodna regulacja fotelu kierowcy, część środkową można złożyć w stolik, a także wyjmowane 3-miejscowe kanapy w drugim i trzecim rzędzie,
  • szeroki zakres naszych usług – oprócz wynajmu busów zapewniamy wypożyczenie samochodów osobowych, a także dodatkowych akcesoriów, tj. kamizelki odblaskowe, czy koło zapasowe,
  • przewóz osób Bytom organizujemy również na terenie całego Śląska.

  Bytom

  Bytom, zlokalizowany na Górnym Śląsku, jest jednym z najstarszych miast tego regionu. Na przestrzeni wieków należał najpierw do Piastów Śląskich, później m.in. do Donnersmarcków, Prus i Niemiec. Po II wojnie światowej i nieciekawych latach PRL-u miasto zaczęło się rozwijać i obecnie jest jednym z najjaśniejszych punktów na przemysłowej mapie województwa śląskiego. Będąc w tym rejonie, warto wybrać się do Muzeum Górnośląskiego lub do Opery Śląskiej.

  Opinie Klientów

  Skorzystałem z Waszego przewozu i nie żałuję. Dojechałem na czas, a firma, w której pracuję, jest oddalona od mojego domu o wiele kilometrów. Dziękuję! Adrian, 23 lata.

  Nic tak nie psuje humoru, jak niesprawny samochód, kiedy trzeba dojechać do pracy. Na szczęście znalazłam Was i udało mi się nie spóźnić, pomimo tego, że podróż zajmuje zwykle około 40 minut. Z Wami było szybciej i bardziej komfortowo, polecam. Danuta, 28 lat.

  Dojazd do pracy był dla mnie mało wygodny, zanim nie skorzystałem z Waszego transportu. W pełni wyposażony, przestronny bus, gdzie mogłem swobodnie korzystać z mojego smartfona. Podróż przyjemna, więc korzystam z Waszych usług nadal. Dzięki! Marian, 36 lat.

 • Pełna oferta