Przewóz pracowników Gliwice

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy dotyczącej przewozu osób w Gliwicach. Proponujemy usługi transportowe na najwyższym poziomie dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Przewóz osób, który oferujemy to między innymi przewóz pracowników Gliwice. Nasze busy to sprawdzone pojazdy zarówno pod względem technicznym, bezawaryjnej jazdy, jak i z uwagi na wysoki komfort, jaki zapewniają podczas jazdy. Wybór busów z naszej floty jest rozległy – znajdują się w niej pojazdy marki Ford i Opel przystosowane do tego, by przewóz osób mógł zapewnić wygodne miejsca siedzące nawet 9 pasażerom. Nasze usługi świadczymy głównie osobom fizycznym. Jednak firmy także interesuje przewóz osób dla swoich pracowników.

Zalety skorzystania z naszej oferty

Warto skorzystać z naszych usług z wielu przyczyn. Przewóz osób Gliwice to szeroka oferta, która cieszy się zainteresowaniem wśród licznych Klientów. To właśnie dzięki nim wiemy, jakie walory mają nasze przewozy osób pracujących i po latach praktyk dzielimy się tymi, które nasi Odbiorcy doceniają najczęściej. To:

  • atrakcyjne, nie za wysokie ceny przewozu osób, które ustalamy z naszymi Odbiorcami zawsze indywidualnie,
  • wygodny transport osób Gliwice busem z wieloma udogodnieniami, takimi jak: klimatyzacja, składane i rozkładane siedzenia, podgrzewane przednie miejsca, czy dostępne gniazda USB,
  • szeroki zakres świadczonych usług – nie tylko zapewniamy przewóz zatrudnionych pod wskazany adres, ale również nasze busy są wyposażone w przydatne akcesoria, jak koło zapasowe, apteczka, czy kamizelka odblaskowa,
  • bus wraz z doświadczonym kierowcą albo bez osoby prowadzącej – nasz Klient może liczyć na wiele udogodnień, które ułatwiają jazdę, czyniąc ją przyjemniejszą i bardziej bezpieczną, typu: regulowany fotel kierowcy, czy system rozpoznawania znaków drogowych,
  • organizujemy przewozy w związku z wynajmem busów na krótszy lub na dłuższy termin,
  • w naszej flocie są nie tylko busy, ale też wiele aut, w tym taki samochód osobowy, jak niezwykle popularny Ford Mustang.

Gliwice

Gliwice to miasto na Południu, a konkretnie leżące na Górnym Śląsku, na Wyżynie Śląskiej i nad rzeką Kłodnicą. Pomimo długiej historii tego regionu, oficjalnie obszar ten stał się polskim miastem dopiero w roku 1945. Jest to jedno z największych polskich miast, które warto zobaczyć, chociażby z uwagi na liczną zabytkową architekturę. Przykładem może być Zamek Piastowski, Czerwona Chemia, a także Hotel Diament. Będąc w Gliwicach, nie sposób pominąć też Starego Miasta, czy Placu Krakowskiego.

<iframe src=”https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d81552.03593052781!2d18.64961635!3d50.30123965!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x471130606c66b15f%3A0x9bbca89f06cbea11!2sGliwice!5e0!3m2!1spl!2spl!4v1600947682050!5m2!1spl!2spl” width=”100%” height=”450″ frameborder=”0″ style=”border:0;” allowfullscreen=”” aria-hidden=”false” tabindex=”0″></iframe>

Opinie Klientów

Codzienne stanie w korkach sprawiało, że musiałem wychodzić z domu co najmniej z półgodzinnym zapasem, żeby zdążyć do pracy na czas. Teraz mogę wynająć waszego busa, nie mam już takich problemów. Kierowca wie, jak omijać takie miejsca, dlatego podróż nie trwa długo. Dziękuję! Wiktor, 42 lata.

Dotychczas jeździłam komunikacją miejską z przesiadkami. Jeden autobus dojeżdżał, a pasujący mi tramwaj odjechał. Dlatego pomyślałam, że spróbuję podróżować z Wami i nie żałuję swojej decyzji. Blanka, 27 lat.

W mojej pracy punktualność ma duże znaczenie. Dlatego rano zawsze zżerały mnie nerwy, bo nie wiedziałem, czy się nie spóźnię. Jednak dzięki Waszym usługom przewozowym już nie muszę się o to martwić. Dzięki. Grzegorz, 31 lat.