Auto do ślubu Mikołów

Szukasz auta do ślubu?

Jesteś we właściwym miejscu!

Szukasz wyjątkowego auta do ślubu? Jeśli jesteś miłośnikiem szybkiej jazdy i mocnych wejść mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! W naszej ofercie auto do ślubu Bytom znajdziesz samochody sportowe w najwyższej klasie – dynamiczny i ekskluzywny Ford Mustang GT w wersji zadaszonej i Cabrio. Jeśli więc chcesz poczuć się jak gwiazda Hollywood w piękny letni dzień – polecamy tę drugą opcję. Ford Mustang idealnie prezentuje się jako plener do wyjątkowej sesji zdjęciowej jak również niezapomnianej produkcji wideo. Umożliwiamy podstawienie samochodu w wybrane przez klienta miejsce na terenie całej Polski.

Samochód możesz wypożyczyć z kierowcą lub bez. Ceny najmu zaczynają się już od 299 zł! Nasze samochody to jedne z nowszych modeli z 2018 roku, regularnie serwisowane, utrzymane w idealnym stanie, dzięki czemu przejazd pod kościół i na sale weselną będzie czystą przyjemnością. Umożliwiamy również transport gości w wybrane miejsce specjalnie przeznaczonymi do tego celu komfortowymi 9 osobowymi  busami – Ford Tourneo, Ford Transit i Opel Vivaro. Zapraszamy!

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Mustang GT

Ford Mustang GT CABRIO

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij auto do ślubu już dziś!

 • Auto do ślubu Mikołów

  Samochód wiozący parę młodą do ślubu powinien być wygodny, jak również niezawodne, ale najważniejsze jest bezpieczeństwo. W naszej flocie znajdują się właśnie takie auta. Nasze samochody są komfortowe i dowiozą państwa młodych na miejsce ceremonii bez problemów  na czas. W ofercie naszej wypożyczalni dostępne są, poza modelami osobowymi także i większe auta, czyli busy. Będą one  odpowiednim wyborem w przypadku potrzeby przewiezienia większej liczby osób, na przykład kilku więcej gości weselnych. W naszej firmie dbamy, aby procedura wynajmu była prosta i bezproblemowa. Chętnie ustalamy również z klientami spersonalizowane warunki wynajmu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz z usługami, które świadczymy.

  WYNAJEM SAMOCHODU – AUTO DO ŚLUBU MIKOŁÓW, PROPONUJEMY WYNAJEM KOMFORTOWYCH AUT DO ŚLUBU

  Dojazd na miejsce ceremonii ślubnej i późniejszego wesela to jedna z bardziej istotnych spraw, o które trzeba zadbać i zorganizować przed uroczystością. To bardzo ważny dzień dla młodej pary, nie ma miejsca w nim na. Poszukującym pewnego transportu polecamy naszą ofertę wynajmu samochodów do ślubu. Dysponujemy dużą bazą aut, w której znajduje się wiele modeli komfortowych samochodów osobowych na wynajem na tak ważny dzień, jak ślub. Zapewniamy pewne i komfortowe auta do ślubu w Mikołowie. Samochody w naszej flocie są bezpieczne, ze względu na to, że doglądamy ich stanu technicznego i stale go sprawdzamy. W naszej flocie dostępne są też większe pojazdy – busy, które mogą zmieścić 9 pasażerów. To wspaniałe rozwiązanie, które sprawdza się podczas przewozu gości weselnych na miejsce przyjęcia. Procedura wypożyczania naszych samochodów jest prosta i szybka. Dostarczamy państwu uta bezpieczne i wygodne – zachęcamy do sprawdzenia naszych usług.

  AUTO DO ŚLUBU MIKOŁÓW, WYNAJEM SAMOCHODÓW I BUSÓW NA WESELE MIKOŁÓW – SZEROKA OFERTA WYNAJMU

  NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE MIKOŁÓW, CZYLI OTO, CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busów (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie)
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy
  • wynajem aut sportowych
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników

  AUTO DO ŚLUBU MIKOŁÓW PRZEWÓZ OSÓB

  Środek transportu, jakim para moda uda się na miejsce ślubu i wesela to jedna z fundamentalnych spraw, o jakie należy zatroszczyć się przed ceremonią. Decydując się na wynajem pojazdu w naszej firmie zyskujesz gwarancję pewnego pojazdu, który bez niespodzianek dowiezie Cię na miejsce w ten cudowny dzień. Nasza flota jest w pełni bezpieczna. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania  udzielimy i dodatkowych informacji na temat naszych usług. Dostępne jest również stworzenie spersonalizowanego planu w przypadku dodatkowych potrzeb. Wynajem w naszej wypożyczalni jest przyjazny i prosty. Stawiamy na transparentność, dlatego działamy w oparciu o regulamin usług, a przed każdą usługą podpisujemy z klientem umowę. Każdy z tych dokumentów pozwala przeprowadzać transakcje bezpiecznie. Zawierają one warunki wynajmu oraz wszelkie dodatkowe ustalenia. Znajdują się w nich także dane o możliwych sytuacjach oraz procedury ich wyjaśnienia. Intensywnie dbamy o bezpieczeństwo samochodów, które mamy we flocie. W tym celu weryfikujemy cały czas stan techniczny wszystkich samochodów. Chcemy, by klient mógł czuć się bezpiecznie w aucie wynajętym u nas. Co jeszcze istotne, auto bez kierowcy może wypożyczyć tylko osoba z ważnym prawem jazdy. Dostępna jest także opcja wypożyczenia samochodu z kierowcą. Aby omówić szczegóły wynajmu zapraszamy do kontaktu.

  AUTO DO ŚLUBU – MIKOŁÓW

  Jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie. Chcemy, aby usługi, które świadczymy, docierały do tak wielu osób, jak to możliwe. Dlatego nasza oferta dostępna jest w Mikołowie, ale nie tylko. Poza Mikołowem z usług wynajmu można skorzystać na terenie całego Śląska. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i wypożyczania aut z naszej floty na Śląsku.

  AUTO DO ŚLUBU NA TERENIE MIKOŁOWA – WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG TRANSPORTOWYCH

  Zależy nam, aby osoby, które korzystają z naszych usług i wypożyczają nasze auta było zadowoleni z jakości tych usług. Chcemy również i dbamy, aby proces wynajmu aut był intuicyjny i prosty dla każdego. Bezpieczeństwo jest dla nas również bardzo ważne. Aby móc zapewnić je klientom, dbamy o stan techniczny pojazdów w naszej flocie. Sprawia to, że wypożyczając u nas samochód, otrzymujesz auto gotowe do drogi.

 • Pełna oferta