Oferujemy Państwu Młodym przewóz gości weselnych Tarnowskie Góry przez cały rok. Przewóz osób to usługi transportowe, które świadczymy w Tarnowskich Górach i na Śląsku. Wynajem busów na wesele to kompleksowa propozycja, dopasowana do naszych Klientów w całym obszarze, na jakim znajduje się śląskie. Transport gości weselnych to wyjątkowo komfortowy przewóz osób. Nasze busy są zawsze sprawne i gotowe do drogi. Dzięki nim dojeżdżamy bez problemu pod wskazany adres i przewozimy osoby weselne na uroczystość. Transport gości jest na wysokim standardzie z uwagi na doświadczonego kierowcę, wyposażenie pojazdów, ich wiek, a także stan techniczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zalety skorzystania z naszej oferty w Tarnowskich Górach

Proponujemy korzystny wynajem busów – wszystkie nasze pojazdy są nowoczesne i wyróżniają się przestronnym wnętrzem. Chcąc dowiedzieć się więcej na temat przewozu osób, który zapewniamy Państwu Młodym, warto poznać zalety naszej oferty. Nasi Klienci zaliczają do nich:

  • przewóz gości na wesele w sposób bezpieczny i odpowiedzialny,
  • busy marki Ford i Opel, które na jeden kurs mogą przewieźć do 9 osób weselnych pod wskazany adres,
  • transport gości na uroczystość wesela w komfortowych warunkach z uwagi na liczne udogodnienia w postaci ogrzewania, przyciemnianych szyb, czy klimatyzacji,
  • wynajem busów na krótszy i dłuższy termin, a przy tym minimum formalności,
  • zawsze dobrą cenę oferty, niezależnie od dystansu i warunków atmosferycznych.
  • cena wynajmu jest przystępna, a busy, podobnie jak i inne pojazdy, można u nas wypożyczyć na krótko i na dłużej,
  • zapewniamy przewóz osób na terenie Tarnowskich Gór i Śląska.

Tarnowskie Góry

<iframe src=”https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d81269.5999476115!2d18.842027!3d50.46577645!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x471129ee71a16e17%3A0xd069d15a6f1c3f94!2sTarnowskie%20G%C3%B3ry!5e0!3m2!1spl!2spl!4v1599747056403!5m2!1spl!2spl” width=”100%” height=”450″ frameborder=”0″ style=”border:0;” allowfullscreen=”” aria-hidden=”false” tabindex=”0″></iframe>

Tarnowskie Góry to ośrodek miejski zlokalizowany na Śląsku, a dokładniej w północnej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Pomimo tego, że region ten znany jest z Kopalni rud ołowiu, srebra i cynku razem z systemem zarządzania wodami podziemnymi jako miejsca wpisanego na listę UNESCO, miasto kojarzy się także z innymi atrakcjami. Zaliczyć do nich można, chociażby ponad sto pomników przyrody, a także liczne obiekty sakralne, jak kościół Zbawiciela. Region zachwyca wielowiekową architekturą, w tym również mieszkalną, a w szczególności kamienicami staromiejskimi.

Opinie Klientów

Przewóz na wesele był bardzo wygodny, nasi goście cenili sobie nowoczesne wyposażenie, dostosowane do telefonu. Mogliśmy być z nimi w kontakcie, kiedy akurat znajdowali się w podróży. Poza tym kierowca zadbał o dobry nastrój, włączając muzykę. Było bezpiecznie i punktualnie. Dziękuję. – Paulina, 31 lat.

Zawsze się obawiam, kiedy muszę skorzystać z usług, z których nigdy wcześniej nie korzystałem. Nie mam punktu odniesienia, a jedyne, na czym mogę bazować, to opinie innych. Na szczęście zdecydowałem się zadzwonić, a potem bliżej poznać waszą ofertę. I tak się zdecydowałem. Nie żałuję, było warto. – Bartek, 27 lat.

Nasze wesele miało być kameralne, dlatego zaprosiliśmy tylko najbliższych. Jednak chcieliśmy, by było na wysokim poziomie, a zarazem nie za drogie. Wybraliśmy więc wasz transport. Dobrze się złożyło nie tylko finansowo, ale też dlatego, że działacie na terenie całego Śląska. Nasi goście mieszkali w różnych miejscowościach, a dzięki wam wszyscy dotarli na czas i nie narzekali na podróż. Warto było skorzystać, dziękujemy. – Anna, 42 lat.