Świadczymy usługi wypożyczania pojazdów na terenie miasta Tarnowskie Góry. W ofercie znaleźć można pojazdy takie jak busy i samochody osobowe, a wśród nich także sportowe, takie jak Ford Mustang. Nasze usługi kierujemy do mieszkańców województwa śląskiego. Proponujemy warianty wynajmu pojazdów: na kilka godzin, na kilka dni lub na dłuższy czas. Zobacz, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

TAROWSKIE GÓRY – WYNAJEM BUSÓW

Samochody osobowe to jeden z wygodniejszych środków transportu. Pewien problem pojawia się jednak, gdy podróżnych jest więcej. My mamy rozwiązanie – wynajęcie busa w naszej firmie. To sprawi, że Twoi towarzysze zmieszczą się do jednego pojazdu. Ofertę kierujemy do mieszkańców takich miejscowości, jak Tarnowskie Góry i ogólnie do całego Śląska. Jeśli o przewóz osób chodzi, wynajem busów 9-osobowych to doskonały pomysł na podróż dla większej liczby pasażerów. Posiadamy również wygodne samochody osobowe i sportowe, takie jak Ford Mustang. Atrakcyjna flota to jedno, ale zapewniamy również przejrzyste i jasne warunki wynajmu.

WYNAJEM BUSÓW TARNOWSKIE GÓRY ZAKRES USŁUG

NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE TARNOWSKIE GÓRY, CZYLI OTO CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busów (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

WYNAJEM BUSÓW W TARNOWSKICH GÓRACH

Nasi specjaliści pomogą Ci przejść przez proces wynajmu. Dbamy o to, aby był on dla Ciebie jak najbardziej przyjazny. Pomaga nam w tym konkretny regulamin oraz umowa. Zawierają one ustalenia między nami a klientem oraz sposoby postępowania w różnych sytuacjach. Jeśli masz swoje propozycje i wymagania, chętnie pomożemy i ustalimy najlepszą opcję razem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo. Pod tym pojęciem kryje się przede wszystkim troska o sprawność techniczną pojazdów, które wypożyczamy. Warto też przypomnieć, że aby przewóz osób mógł się odbyć, konieczne jest prawo jazdy. Zapraszamy jednak do kontaktu także w innych sytuacjach, ponieważ wykonalne jest również wypożyczenie pojazdu z kierowcą.

WYNAJEM BUSÓW TARNOWSKIE GÓRY

Wypożyczamy busy i samochody osobowe na terenie Tarnowskich Gór, ale nie ograniczamy się tylko do tego miasta. Chcemy sprawić, aby jak największe grono klientów mogło korzystać z naszych usług. Dlatego kierujemy je do wszystkich ze Śląska.

WYNAJEM BUSÓW W TARNOWSKICH GÓRACH

ISTOTNA JEST DLA NAS JAK NAJLEPSZA JAKOŚĆ NASZYCH USŁUG. Chcemy, aby klienci byli zadowoleni z naszej oferty i samego procesu wynajmu busów. Tak samo istotne jest bezpieczeństwo klienta od momentu, gdy wsiada do naszego pojazdu, ale również podczas procesu, jakim jest wynajem busa.

Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo busów w naszej ofercie. Z tego względu regularnie sprawdzamy stan techniczny naszych pojazdów. Możesz mieć zatem pełne przekonanie, że każdy z nich ma ważny przegląd, a także opłacone ubezpieczenie. Bus jest gotowy do jazdy i w pełni sprawny.