Wynajem busów Tarnowskie Góry

Szukasz wynajmu busów?

Jesteś we właściwym miejscu!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Tourneo Custom

Opel Vivaro EXTRA LONG 1

Opel Vivaro EXTRA LONG 2

Ford Transit Custom 1

Ford Transit Custom 2

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij busa już dziś!

 • Wynajem busów Tarnowskie Góry

  Świadczymy usługi wypożyczania pojazdów na terenie miasta Tarnowskie Góry. W ofercie znaleźć można pojazdy takie jak busy i samochody osobowe, a wśród nich także sportowe, takie jak Ford Mustang. Nasze usługi kierujemy do mieszkańców województwa śląskiego. Proponujemy warianty wynajmu pojazdów: na kilka godzin, na kilka dni lub na dłuższy czas. Zobacz, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

  TAROWSKIE GÓRY – WYNAJEM BUSÓW

  Samochody osobowe to jeden z wygodniejszych środków transportu. Pewien problem pojawia się jednak, gdy podróżnych jest więcej. My mamy rozwiązanie – wynajęcie busa w naszej firmie. To sprawi, że Twoi towarzysze zmieszczą się do jednego pojazdu. Ofertę kierujemy do mieszkańców takich miejscowości, jak Tarnowskie Góry i ogólnie do całego Śląska. Jeśli o przewóz osób chodzi, wynajem busów 9-osobowych to doskonały pomysł na podróż dla większej liczby pasażerów. Posiadamy również wygodne samochody osobowe i sportowe, takie jak Ford Mustang. Atrakcyjna flota to jedno, ale zapewniamy również przejrzyste i jasne warunki wynajmu.

  WYNAJEM BUSÓW TARNOWSKIE GÓRY ZAKRES USŁUG

  NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE TARNOWSKIE GÓRY, CZYLI OTO CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busów (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

  WYNAJEM BUSÓW W TARNOWSKICH GÓRACH

  Nasi specjaliści pomogą Ci przejść przez proces wynajmu. Dbamy o to, aby był on dla Ciebie jak najbardziej przyjazny. Pomaga nam w tym konkretny regulamin oraz umowa. Zawierają one ustalenia między nami a klientem oraz sposoby postępowania w różnych sytuacjach. Jeśli masz swoje propozycje i wymagania, chętnie pomożemy i ustalimy najlepszą opcję razem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo. Pod tym pojęciem kryje się przede wszystkim troska o sprawność techniczną pojazdów, które wypożyczamy. Warto też przypomnieć, że aby przewóz osób mógł się odbyć, konieczne jest prawo jazdy. Zapraszamy jednak do kontaktu także w innych sytuacjach, ponieważ wykonalne jest również wypożyczenie pojazdu z kierowcą.

  WYNAJEM BUSÓW TARNOWSKIE GÓRY

  Wypożyczamy busy i samochody osobowe na terenie Tarnowskich Gór, ale nie ograniczamy się tylko do tego miasta. Chcemy sprawić, aby jak największe grono klientów mogło korzystać z naszych usług. Dlatego kierujemy je do wszystkich ze Śląska.

  WYNAJEM BUSÓW W TARNOWSKICH GÓRACH

  ISTOTNA JEST DLA NAS JAK NAJLEPSZA JAKOŚĆ NASZYCH USŁUG. Chcemy, aby klienci byli zadowoleni z naszej oferty i samego procesu wynajmu busów. Tak samo istotne jest bezpieczeństwo klienta od momentu, gdy wsiada do naszego pojazdu, ale również podczas procesu, jakim jest wynajem busa.

  Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo busów w naszej ofercie. Z tego względu regularnie sprawdzamy stan techniczny naszych pojazdów. Możesz mieć zatem pełne przekonanie, że każdy z nich ma ważny przegląd, a także opłacone ubezpieczenie. Bus jest gotowy do jazdy i w pełni sprawny.

 • Pełna oferta