Wynajem busów Tarnowskie Góry

Wynajem busów Tarnowskie Góry – komfort i bezpieczeństwo w drodze!

Wynajem busów Tarnowskie Góry

Planujesz wycieczkę, wieczór kawalerski, wesele, wyjazd dla pracowników lub wypad na ryby? Speed Up ma dla Ciebie idealne rozwiązanie! Oferujemy wynajem komfortowych, przestronnych i bezpiecznych busów, które doskonale sprawdzą się przy każdej okazji.

Dlaczego warto wybrać Speed Up?

• Nowoczesna i zadbana flota
• Konkurencyjne ceny
• Elastyczne warunki wynajmu
• Profesjonalna obsługa klienta

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Tarnowskich Gór do kontaktu!

Wynajmij busa już dziś i ciesz się podróżą bez zbędnych zmartwień!

Speed Up – Twój niezawodny partner w podróży!

Znajdziesz nas w Rudzie Śląskiej. Sprawdź ofertę na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Nasza oferta

Zobacz, co możemy Ci zaproponować

Ford Tourneo Custom

Opel Vivaro EXTRA LONG 1

Opel Vivaro EXTRA LONG 2

Ford Transit Custom 1

Ford Transit Custom 2

Dlaczego my?

Zobacz, czym się wyróżniamy na tle konkurencji

Nowe samochody

Nasze samochody to głównie modele z 2018r. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, dzięki temu utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym.

Przyjazny regulamin

Naszą praktyką jest uczciwe świadczenie usług, a priorytetem Państwa zaufanie. Dlatego nasz regulamin nie zawiera krzywdzących zapisów czy ukrytych opłat administracyjnych.

Profesjonalna obsługa

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie problemów, w trakcie najmu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizowania usługi.

Zainteresowany?

Wynajmij busa już dziś!

 • Wynajem busów Tarnowskie Góry

  Świadczymy usługi wypożyczania pojazdów na terenie miasta Tarnowskie Góry. W ofercie znaleźć można pojazdy takie jak busy i samochody osobowe, a wśród nich także sportowe, takie jak Ford Mustang. Nasze usługi kierujemy do mieszkańców województwa śląskiego. Proponujemy warianty wynajmu pojazdów: na kilka godzin, na kilka dni lub na dłuższy czas. Zobacz, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

  TAROWSKIE GÓRY – WYNAJEM BUSÓW

  Samochody osobowe to jeden z wygodniejszych środków transportu. Pewien problem pojawia się jednak, gdy podróżnych jest więcej. My mamy rozwiązanie – wynajęcie busa w naszej firmie. To sprawi, że Twoi towarzysze zmieszczą się do jednego pojazdu. Ofertę kierujemy do mieszkańców takich miejscowości, jak Tarnowskie Góry i ogólnie do całego Śląska. Jeśli o przewóz osób chodzi, wynajem busów 9-osobowych to doskonały pomysł na podróż dla większej liczby pasażerów. Posiadamy również wygodne samochody osobowe i sportowe, takie jak Ford Mustang. Atrakcyjna flota to jedno, ale zapewniamy również przejrzyste i jasne warunki wynajmu.

  WYNAJEM BUSÓW TARNOWSKIE GÓRY ZAKRES USŁUG

  NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE TARNOWSKIE GÓRY, CZYLI OTO CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busów (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

  WYNAJEM BUSÓW W TARNOWSKICH GÓRACH

  Nasi specjaliści pomogą Ci przejść przez proces wynajmu. Dbamy o to, aby był on dla Ciebie jak najbardziej przyjazny. Pomaga nam w tym konkretny regulamin oraz umowa. Zawierają one ustalenia między nami a klientem oraz sposoby postępowania w różnych sytuacjach. Jeśli masz swoje propozycje i wymagania, chętnie pomożemy i ustalimy najlepszą opcję razem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo. Pod tym pojęciem kryje się przede wszystkim troska o sprawność techniczną pojazdów, które wypożyczamy. Warto też przypomnieć, że aby przewóz osób mógł się odbyć, konieczne jest prawo jazdy. Zapraszamy jednak do kontaktu także w innych sytuacjach, ponieważ wykonalne jest również wypożyczenie pojazdu z kierowcą.

  WYNAJEM BUSÓW TARNOWSKIE GÓRY

  Wypożyczamy busy i samochody osobowe na terenie Tarnowskich Gór, ale nie ograniczamy się tylko do tego miasta. Chcemy sprawić, aby jak największe grono klientów mogło korzystać z naszych usług. Dlatego kierujemy je do wszystkich ze Śląska.

  WYNAJEM BUSÓW W TARNOWSKICH GÓRACH

  ISTOTNA JEST DLA NAS JAK NAJLEPSZA JAKOŚĆ NASZYCH USŁUG. Chcemy, aby klienci byli zadowoleni z naszej oferty i samego procesu wynajmu busów. Tak samo istotne jest bezpieczeństwo klienta od momentu, gdy wsiada do naszego pojazdu, ale również podczas procesu, jakim jest wynajem busa.

  Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo busów w naszej ofercie. Z tego względu regularnie sprawdzamy stan techniczny naszych pojazdów. Możesz mieć zatem pełne przekonanie, że każdy z nich ma ważny przegląd, a także opłacone ubezpieczenie. Bus jest gotowy do jazdy i w pełni sprawny.

 • Pełna oferta