Blog Image

Urlop wakacyjny to jeden z najdłuższych wyjazdów w ciągu roku, który pozwala w pełni wypocząć po całym roku pracy i zregenerować siły. Wiąże się w dokładnym zaplanowaniem każdego aspektu podróży – zadbaniem o bezpieczny dojazd na miejsce, pełen atrakcji pobyt i ekonomiczne zarządzanie funduszami. To nie tylko wybór najlepszego miejsca przeznaczenia, ale także sposobu, w jaki się do niego dostaniemy. Jeżeli z rodziną lub przyjaciółmi szukasz sposobu na ciekawy i integrujący wyjazd, to świetnym pomysłem będzie wynajem busa. Wynajem wspólnego transportu pozwoli na zminimalizowanie kosztów i zagwarantuje bezpieczną i pełna wygód podróż. Czy wynajem busa jest korzystny i opłacalny? Odpowiadamy.

Spis treści:

  •  Korzyści płynące z wynajęcia busa
  •  Wyposażenie busów

We wpisie dowiesz się, jakie są główne zalety wynajęcia busa na wieloosobowy wyjazd oraz jak wygląda wyposażenie busów.

Korzyści płynące z wynajęcia busa

Decydując się na wspólny wyjazd wynajętym busem, wybieramy doskonałe rozwiązanie nie tylko z finansowego punktu widzenia. Podróżując w większym gronie koszt przejazdu rozkłada się, a większość firm oferuje atrakcyjne zniżki uzależnione od ilości osób oraz długości okresu, na jaki klient wypożycza pojazd. Wynajęcie busa gwarantuje uczestnikom wycieczki przede wszystkim niezależność. Umożliwia zwiedzenie każdego zaplanowanego miejsca, z pełną swobodą czasową. Co jest niezwykle ważne przy wynajmie busa, do jego kierowania (poniżej liczby 10 pasażerów), nie trzeba posiadać dodatkowych uprawnień. Pojazdy dostępne w naszej ofercie są pojazdami 9-cio osobowymi. Są łatwe do prowadzenia i parkowania, dodatkowo każdy uczestnik wycieczki posiadający prawo jazdy kategorii B, może swobodnie kierować busem. Jest to ogromne ułatwienie w momencie gdy do miejsca docelowego należy pokonać wielogodzinną trasę. Kierowcy mogą system czytanie zmieniać się za kierownicą nie dopuszczając tym samym do przemęczenia jednego kierowcy. Plusem wspólnej podróży jest z pewnością integracja uczestników wycieczki, możliwość swobodnego rozmawiania i spędzania wspólnie czasu podróży.

Wyposażenie busów

Busy dostępne w naszej ofercie to nowoczesne maszyny wyposażone w liczne udogodnienia, zapewniamy pełne bezpieczeństwo i gwarantujemy pełną sprawność techniczną pojazdu. Nasze busy to w pełni bezpieczny i komfortowy przejazd, niezależnie od długości zaplanowanej trasy. Pojazdy przechodzą regularne przeglądy techniczne oraz posiadają pakiety ubezpieczeń. Nasze busy dodatkowo są wyposażone w dużą przestrzeń ładunkową, co umożliwia swobodny transport, nawet bardzo dużej ilości bagażu. Umożliwiają także zabranie rowerów lub innych sprzętów sportowych. Busy mają opony dostosowane do aktualnej pory roku, są wyposażone w klimatyzację, zaplecze multimedialne, czujniki parkowania, inteligentny tempomat, asystenta pasa ruchu i wiele innych udogodnień, które sprawią, że podróż będzie czystą przyjemnością dla kierowcy jak i dla pasażerów. Wynajęcie busa dostosowanego do wymagań i potrzeb pasażerów, zapewni relaks i komfort podczas długiej podróży i samego zwiedzania.

14 sierpnia 2020