Samochód wiozący parę młodą do ślubu powinien być wygodny, jak również niezawodne, ale najważniejsze jest bezpieczeństwo. W naszej flocie znajdują się właśnie takie auta. Nasze samochody są komfortowe i dowiozą państwa młodych na miejsce ceremonii bez problemów  na czas. W ofercie naszej wypożyczalni dostępne są, poza modelami osobowymi także i większe auta, czyli busy. Będą one  odpowiednim wyborem w przypadku potrzeby przewiezienia większej liczby osób, na przykład kilku więcej gości weselnych. W naszej firmie dbamy, aby procedura wynajmu była prosta i bezproblemowa. Chętnie ustalamy również z klientami spersonalizowane warunki wynajmu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz z usługami, które świadczymy.

WYNAJEM SAMOCHODU – AUTO DO ŚLUBU MIKOŁÓW, PROPONUJEMY WYNAJEM KOMFORTOWYCH AUT DO ŚLUBU

Dojazd na miejsce ceremonii ślubnej i późniejszego wesela to jedna z bardziej istotnych spraw, o które trzeba zadbać i zorganizować przed uroczystością. To bardzo ważny dzień dla młodej pary, nie ma miejsca w nim na. Poszukującym pewnego transportu polecamy naszą ofertę wynajmu samochodów do ślubu. Dysponujemy dużą bazą aut, w której znajduje się wiele modeli komfortowych samochodów osobowych na wynajem na tak ważny dzień, jak ślub. Zapewniamy pewne i komfortowe auta do ślubu w Mikołowie. Samochody w naszej flocie są bezpieczne, ze względu na to, że doglądamy ich stanu technicznego i stale go sprawdzamy. W naszej flocie dostępne są też większe pojazdy – busy, które mogą zmieścić 9 pasażerów. To wspaniałe rozwiązanie, które sprawdza się podczas przewozu gości weselnych na miejsce przyjęcia. Procedura wypożyczania naszych samochodów jest prosta i szybka. Dostarczamy państwu uta bezpieczne i wygodne – zachęcamy do sprawdzenia naszych usług.

AUTO DO ŚLUBU MIKOŁÓW, WYNAJEM SAMOCHODÓW I BUSÓW NA WESELE MIKOŁÓW – SZEROKA OFERTA WYNAJMU

NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE MIKOŁÓW, CZYLI OTO, CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busów (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie)
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy
  • wynajem aut sportowych
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników

AUTO DO ŚLUBU MIKOŁÓW PRZEWÓZ OSÓB

Środek transportu, jakim para moda uda się na miejsce ślubu i wesela to jedna z fundamentalnych spraw, o jakie należy zatroszczyć się przed ceremonią. Decydując się na wynajem pojazdu w naszej firmie zyskujesz gwarancję pewnego pojazdu, który bez niespodzianek dowiezie Cię na miejsce w ten cudowny dzień. Nasza flota jest w pełni bezpieczna. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania  udzielimy i dodatkowych informacji na temat naszych usług. Dostępne jest również stworzenie spersonalizowanego planu w przypadku dodatkowych potrzeb. Wynajem w naszej wypożyczalni jest przyjazny i prosty. Stawiamy na transparentność, dlatego działamy w oparciu o regulamin usług, a przed każdą usługą podpisujemy z klientem umowę. Każdy z tych dokumentów pozwala przeprowadzać transakcje bezpiecznie. Zawierają one warunki wynajmu oraz wszelkie dodatkowe ustalenia. Znajdują się w nich także dane o możliwych sytuacjach oraz procedury ich wyjaśnienia. Intensywnie dbamy o bezpieczeństwo samochodów, które mamy we flocie. W tym celu weryfikujemy cały czas stan techniczny wszystkich samochodów. Chcemy, by klient mógł czuć się bezpiecznie w aucie wynajętym u nas. Co jeszcze istotne, auto bez kierowcy może wypożyczyć tylko osoba z ważnym prawem jazdy. Dostępna jest także opcja wypożyczenia samochodu z kierowcą. Aby omówić szczegóły wynajmu zapraszamy do kontaktu.

AUTO DO ŚLUBU – MIKOŁÓW

Jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie. Chcemy, aby usługi, które świadczymy, docierały do tak wielu osób, jak to możliwe. Dlatego nasza oferta dostępna jest w Mikołowie, ale nie tylko. Poza Mikołowem z usług wynajmu można skorzystać na terenie całego Śląska. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i wypożyczania aut z naszej floty na Śląsku.

AUTO DO ŚLUBU NA TERENIE MIKOŁOWA – WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG TRANSPORTOWYCH

Zależy nam, aby osoby, które korzystają z naszych usług i wypożyczają nasze auta było zadowoleni z jakości tych usług. Chcemy również i dbamy, aby proces wynajmu aut był intuicyjny i prosty dla każdego. Bezpieczeństwo jest dla nas również bardzo ważne. Aby móc zapewnić je klientom, dbamy o stan techniczny pojazdów w naszej flocie. Sprawia to, że wypożyczając u nas samochód, otrzymujesz auto gotowe do drogi.