Blog Image

Wynajem busów cieszy się dużą popularnością, zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Firmy rozbudowują swoje oferty tak, aby w jak najlepszy sposób sprostać oczekiwaniom rosnącej liczbie klientów. Podróżowanie oraz urlop w gronie rodzinnym, zdecydowanie ułatwi przejazd jednym samochodem. Czy wynajem busa jest opłacalny? Kiedy przydaje się wynajem busów? Wyjaśniamy.

Spis treści:

  • Co oferują firmy?
  • W jakich sytuacjach wynająć busa?
  • Dlaczego warto?

We wpisie przeczytasz, jak wygląda oferta wynajmu busa, w jakich sytuacjach opłaca się to robić oraz dlaczego jest to korzystna opcja na podróżowanie. 

Co oferują firmy?

Wypożyczalnie proponują krótkoterminowy oraz długoterminowy wynajem busów. Długość wynajmu zależy wyłącznie od klienta, jego potrzeb i celu podróży. Długoterminowe wynajęcie pojazdu może odbywać się nawet na okres miesiąca lub dłużej. Busa można wynająć na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne, o czym należy poinformować pracownika wypożyczalni. Oferty obejmują także wypożyczenie busa z wykwalifikowanym kierowcą, lub samego pojazdu. Wynajęcie samochodu z kierowcą jest dobrym rozwiązaniem w momencie, gdy członkowie grupy wynajmującej nie posiadają prawa jazdy. 

W jakich sytuacjach wynająć busa?

Wypożyczenie może odbywać się na osobę prywatną czyli klienta indywidualnego, lub na firmę i własną działalność. Klient indywidualny może skorzystać z wynajęcia busa w sytuacji gdy organizowane jest wesele, wieczór kawalerski lub panieński, czy impreza rodzinna. W takim wypadku najlepszym wyjściem, jest wynajęcie busa wraz z doświadczonym kierowcą. W konsekwencji, świętowanie nie ominie żadnego uczestnika imprezy. Bus sprawdzi się gdy planujesz wyjazd wakacyjny lub weekendowy, z większą grupą osób. Przewóz większej ilości podróżnych na kilka samochodów, jest niezwykle nieekonomicznym rozwiązaniem. Wspólne podróżowanie busem, pomoże skutecznie urozmaicić urlop. Jest to doskonałe wyjście na krótsze dystanse, np. kursy na lotnisko i dworzec, gdy grupa osób posiada nieporęczne i trudne w transporcie publicznym, bagaże i walizki. Wynajem busa to także chętnie podejmowana inicjatywa ze strony pracodawców, którzy chcą bezpiecznie przetransportować pracownika na imprezę integracyjną, szkolenie lub na miejsce pracy.

Dlaczego warto?

Oczywistym argumentem za wynajęciem busa, jest ekonomiczność rozwiązania. Jest to dużo tańsze rozwiązanie, niż transport grupy osób na kilka samochodów. Co istotne, wynajęcie busa z kierowcą gwarantuje bezpieczny dojazd do celu, bez obowiązku zapoznania się z trasą i parkingiem na miejscu docelowym podróży. Podczas transportu, możemy cieszyć się spędzaniem czasu w gronie znajomych, zamiast skupiać się na drodze. Bus to idealne wyjście, gdy każdy z podróżnych posiada wiele bagaży. Jego pojemność pozwala na spakowanie dużo większej ilości walizek, niż samochód osobowy – przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu podróżowania. Wynajem busa wyklucza wszelkie niedogodności związane ze zmianą środka transportu, zawożąc klientów bezpośrednio w miejsce docelowego pobytu. Wynajęcie busa to gwarancja wygodnej, bezpiecznej podróży pojazdem wyposażonym we wszelkie udogodnienia.

24 lipca 2020