Samochód, który powiezie parę młodą w dniu ślubu na miejsce ceremonii powinien być niezawodny. Ważna jest także wygoda i oczywiście bezpieczeństwo. Nasza firma dysponuje autami spełniającymi te warunki. Pojazdy te są komfortowe i bez niespodzianek dowiozą państwa młodych na miejsce ślubu – na czas. We flocie wypożyczalni znajdują się także, poza autami osobowymi także większe busy. Sprawdzają się świetnie w przypadku, gdy zachodzi potrzeba przewiezienia większej liczby gości weselnych. Nasze busy mogą zmieścić 9 pasażerów. Dbamy o to, by proces wypożyczania aut był przejrzysty i prosty. W przypadku indywidualnych próśb i potrzeb jesteśmy otwarci na ustalenie spersonalizowanego planu działania. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami wynajmu auta do ślubu.

WYNAJEM SAMOCHODU – AUTO DO ŚLUBU RYBNIK, PROPONUJEMY WYNAJEM WYGODNYCH, NOWOCZESNYCH AUT DO ŚLUBU

Przed każdym weselem na parę młodą czeka wiele kwestii do ustalenia. Jedną z ważniejszych jest transport na miejsce ślubu oraz przyjęcia weselnego. Ślub jest wyjątkowym dniem dla młodej pary, brak w nim miejsca na problemy. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu aut do ślubu. W naszej bazie jest wiele modeli wygodnych i pewnych samochodów osobowych na wynajem, które sprawdzą się w tym ważnym dniu. Oferujemy komfortowe auta do ślubu w Rybniku. Samochody, które wypożyczamy, są w pełni bezpieczne. Dbamy o to, kontrolując ich stan techniczny. W bazie naszej firmy dostępne są również nieco większe niż suta osobowe busy, które mogą zabrać na pokład 9 pasażerów. To rozwiązanie sprawdzi się, jeśli potrzebujesz pojazdu na większą liczbę osób, na przykład gości weselnych czy dla rodziny. Proces wynajmu pojazdu jest w naszej firmie szybka i bezproblemowa. Zapewniamy naszym klientom auta pewne, bezpieczne i funkcjonalne – zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty – auto do ślubu.

AUTO DO ŚLUBU RYBNIK, WYNAJEM SAMOCHODÓW I BUSÓW NA WESELE RYBNIK– SZEROKA OFERTA WYNAJMU

NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE RYBNIK, CZYLI OTO, CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busów (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie)
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy
  • wynajem aut sportowych
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników

AUTO DO ŚLUBU RYBNIK PRZEWÓZ OSÓB

Pojazd, którym para młoda będzie mogła dotrzeć do kościoła czy urzędu stanu cywilnego, to  jedna z ważniejszych zagadnień do zatroszczenia się przed uroczystością. Wynajmując auto do ślubu w naszej firmie masz gwarancję, że otrzymasz pewny i bezpieczny pojazd, który wygodnie dowiezie Cię na miejsce w dzień ślubu. Auta, którymi dysponujemy, to pojazdy w  pełni bezpieczne i niezawodne. Jesteśmy gotowi udzielić odpowiedzi na pojawiające się pytania,  udzielimy również dodatkowych informacji na temat obszaru działania firmy i naszych aut. Możliwe są także ustalenia indywidualne. Wypożyczanie samochodów w naszej firmie to proces przyjazny dla klienta. Wszystko jest u nas jasne i klarowne. Pomaga nam w tym regulamin usług, a przed wynajęciem auta podpisujemy z klientem umowę. Dokumenty te sprawiają, że możemy bezpiecznie dla obu stron sfinalizować proces wynajmu. Zawierają one warunki wynajmu, jak również wszelkie dodatkowe ustalenia. Dodatkowo zawierają Znajdują procedury postępowania w przypadku różnych sytuacji na drodze i poza nią oraz sposoby ich wyjaśnienia. Aktywnie troszczymy się o bezpieczeństwo pojazdów znajdujących się w naszej flocie. Robimy to, monitorując czas stan techniczny wszystkich samochodów i regularnie go sprawdzając. Dbamy o bezpieczeństwo klientów, którzy podróżują pojazdami z naszej floty. Chcemy, by czuli się w nich pewnie i mieli gwarancję, że wynajmują auto gotowe do drogi i pewne. Możliwy jest u nas wynajem samochodu bez kierowcy, do czego wymagamy okazania prawa jazdy. W przypadku chęci wynajmu wraz z kierowcą, zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

AUTO DO ŚLUBU – RYBNIK

Prowadzimy naszą wypożyczalnię profesjonalnie. Zależy nam na tym, aby świadczone przez nas usługi wynajmu pojazdów mogły docierać do wielu zainteresowanych osób. Działamy na terenie Rybnika, ale również na terenie województwa śląskiego. Zachęcamy mieszkańców Śląska do korzystania z naszych usług.

AUTO DO ŚLUBU NA TERENIE RYBNIKA – ŚWIADCZYMY USŁUGI NA PROFESJONALNYM POZIOMIE

Dbamy o komfort naszych klientów i chcemy, aby byli oni usatysfakcjonowani poziomem świadczonych przez nas usług wynajmu. Dokładamy także starań, aby cała procedura wypożyczania samochodu była szybka i prosta, a warunki jasne i klarowne. Bezpieczeństwo to także kwestia niezwykle dla nas istotna, dlatego troszczymy się o sprawność techniczną naszych aut. Wypożyczając u nas samochód, klient wyjeżdża autem pewnym, od razu gotowym do podróży. Oferuję wynajem sprawnych, wygodnych samochodów do ślubu.