Ślub to wyjątkowy dzień. Jest niezwykle ważnym wydarzeniem, tak w życiu narzeczonych, jak również ich rodzin oraz wszystkich weselnych gości. Dobrze wiemy, że pragniesz, aby wszystko tego dnia poszło tak, jak od dawna planujesz. Chcemy Ci w tym pomóc. To, co mamy Ci do zaoferowania, to komfortowe auto do ślubu na terenie miasta Ruda Śląska. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy wynajem samochodu, który przewiezie Cię na miejsce ślubu oraz wesela. Dysponujemy również busami, które sprawdzą się świetnie, gdy zajdzie konieczność transportu większej liczby gości. Co również warte podkreślenia, to fakt, iż dysponujemy czymś szczególnie ciekawym dla pasjonatów samochodów. Jest to Ford Mustang.

WYNAJEM SAMOCHODU- AUTO DO ŚLUBU RUDA ŚLĄSKA, komfortowe samochody do ślubu

Samochód to komfortowy i bardzo praktyczny środek transportu. Z tego też względu świetnie sprawdza się podczas transportu pary młodej na uroczystość ślubu. Ten wyjątkowy dzień powinien obfitować w same przyjemne wydarzenia, a z pewnością wygodne auto będzie się w ten trend wpisywać.

Oferujemy wynajem samochodu do ślubu dla pary młodej. Wygodne auto świetnie sprawdzi się podczas transportu na miejsce ślubu oraz wesela. Proponujemy także wynajem busów, które będą odpowiednim rozwiązaniem w przypadku transportu gości weselnych – większej liczby osób, na przykład rodziny czy świadków.

Wynajem pojazdów Ruda Śląska

Ruda Śląska to miasto, w którym działamy, a naszą ofertę kierujemy do mieszkańców całego województwa. Zapewniamy klientom ciekawe i komfortowe modele aut, a także troszczymy się o łatwy proces wynajmu i przejrzyste warunki transakcji. 

AUTO DO ŚLUBU RUDA ŚLĄSKA, WYNAJEM SAMOCHODÓW I BUSÓW – NASZA OFERTA WYNAJMU

NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE RUDA ŚLĄSKA, CZYLI OTO CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busów (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie),
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy,
  • wynajem aut sportowych,
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty,
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników.

AUTO DO ŚLUBU RUDA ŚLĄSKA, PRZEWÓZ OSÓB

Dobrze wiemy, że wypożyczenie auta na ślub to sprawa istotna dla każdej młodej pary. Mając tego świadomość, dbamy o to, by proces wynajmu był jak najprostszy oraz intuicyjny. W tym właśnie pomaga nam regulamin, jak również podpisywana przy każdym wynajmie umowa. W tych dokumentach zawierają się ustalenia pomiędzy nami a klientem. Znajdują się w nich także sposoby postępowania w różnorodnych sytuacjach, które mogą się przydarzyć na drodze i poza nią. Jesteśmy też otwarci na indywidualne ustalenia – zachęcamy do kontaktu. Doradzimy każdemu zainteresowanemu i udzielimy odpowiedzi na wszelkie pojawiające się pytania. Dbamy o jak najlepszą jakość usług, a w tym zawiera się również bezpieczeństwo aut, które posiadamy w naszej flocie. Dla nas to podstawowa kwestia. Dlatego właśnie stale czuwamy nad stanem technicznym pojazdów, które udostępniamy klientom. Co więcej, warunkiem koniecznym, by wynająć auto bez kierowcy jest oczywiście posiadanie prawa jazdy. Jest jednak także możliwość wynajmu pojazdy z kierowcą. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Auto do ślubu – Ruda Śląska

Jako wypożyczalnia pojazdów, nasza oferta dotyczy wynajmu samochodów i busów, w tym aut do ślubu. Działamy na terenie Rudy Śląskiej, ale również na terenie całego województwa śląskiego. Nie skupiamy się wyłącznie na jednej miejscowości, jaką jest Ruda Śląska, ponieważ chcemy, aby zasięg naszych usług był możliwie szeroki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

AUTO DO ŚLUBU na terenie Rudy Śląskiej – wysoka jakość usług

Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani poziomem naszych usług wynajmu aut, jak również z poziomu obsługi. Dlatego dbamy o to, by nasze usługi cechowała wysoka jakość. Na tym jednak nie poprzestajemy, ponieważ zapewniamy też bezpieczeństwo pojazdów, które znajdują się w naszej ofercie. Dbamy o to, by były w doskonałym stanie technicznym, bezpieczne i od razu po wynajmie gotowe do jazdy.