Jedną z bardziej istotnych kwestii do załatwienia przed weselem jest transport – na miejsce ceremonii, a także na miejsce wesela czy przyjęcia. Należy zadbać o to, aby wybrany samochód był wygodny i bezproblemowo dowiózł parę młodą do celu, jakim jest ślub i wesele.  Nasza firma to wypożyczalnia aut – oferujemy wynajem samochodów do ślubu. Obszar naszego działania to Chorzów, jak również cały Śląsk. Oferowane przez nas auta są komfortowe, a procedura wynajmu jest łatwa i szybka. W naszej flocie są samochody osobowe, w sam raz dla każdej pary młodej. Proponujemy także nieco większe busy. One sprawdzą się świetnie, gdy pojawi się potrzeba transportu większej liczby osób, cna przyjęcie lub sam ślub. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

WYNAJEM SAMOCHODU – AUTO DO ŚLUBU CHORZÓW, OFERUJEMY WYNAJEM FUNKCJONALNYCH, WYGODNYCH AUT DO ŚLUBU

Auta wybierane są najczęściej do transportu pary młodej na miejsce ślubu i wesela. Doskonale wiemy, że ślub to niezwykłe i ważne wydarzenie, a co za tym idzie, powinno się kojarzyć jedynie z miłymi sytuacjami. Komfortowy transport do ślubu mieści się na takiej liście. Auta, które oferujemy, są wygodne, ale przede wszystkim niezawodne. Dlatego właśnie doskonale sprawdzą się w tak ważnym dniu i bez problemu zawiozą parę młodą do celu. Oferujemy wynajem także nieco większych aut, czyli wieloosobowych busów. Będą odpowiednie w momencie, gdy zajdzie potrzeba transportu większej liczby gości. Naszym kontrahentom gwarantujemy wygodne i niezawodne auta. Dbamy także o to, aby procedura wynajmu nie zajmowała wiele czasu.

AUTO DO ŚLUBU CHORZÓW, WYNAJEM SAMOCHODÓW I BUSÓW – SZEROKA OFERTA WYNAJMU

NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE CHORZÓW, CZYLI OTO, CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE WYPOŻYCZALNI. NASZE SPECJALIZACJE TO:

  • przewóz osób, wynajem busów (bez kierowcy lub z kierowcą, kwestia ustalana indywidualnie)
  • wynajem samochodu na śluby, imprezy, transport gości weselnych,
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy
  • wynajem aut sportowych
  • możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik na narty
  • atrakcyjną ofertę wynajmu dla właścicieli firm, którzy poszukują transportu dla swoich pracowników

AUTO DO ŚLUBU CHORZÓW, WESELE CHORZÓW – PRZEWÓZ OSÓB

Przed weselem trzeba zadbać o wiele spraw. Jedną z ważniejszych jest transport na miejsce ślubu i przyjęcia. Wiemy, jak bardzo to istotne, dlatego dbamy o to, by wynajem samochodu na ślub w naszej firmie był tak prosty i szybki, jak tylko się da. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i chętnie udzielamy dodatkowych informacji na temat naszych usług. Podobnie jak oferujemy możliwość ustalenia indywidualnego planu działań, dopasowanego do oczekiwań klienta. Korzystając z naszych usług masz pewność, że współpracujesz z profesjonalistami. Stawiamy na konkrety: obowiązuje nas regulamin, a przed każdym wynajmem podpisujemy umowę. Dokumenty te zawierają kwestie wynajmu między klientem a naszą firmą oraz warunki. Podpisujemy ją każdorazowo. Są tam również rozwiązania różnych sytuacji oraz sposoby postępowania w każdej z nich. Oczywiście troszczymy się o stan techniczny naszych samochodów. Wciąż go  kontrolujemy i dbamy, by klient mógł czuć się bezpiecznie w naszym pojeździe oraz aby dotarł do celu bez problemu. Co ważne, koniecznym punktem do wynajęcia pojazdu jest posiadanie ważnego prawa jazdy. W ten sposób można wynająć auto bez kierowcy. Istnieje jednak możliwość wypożyczenia samochodu z kierowcą. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów wynajmu.

AUTO DO ŚLUBU – CHORZÓW

Jesteśmy zawodowcami, a naszą wypożyczalnię prowadzimy profesjonalnie. Troszczymy się o szczegóły i dokładamy starań, aby proces wynajmu był przyjazny dla każdego. Nasze usługi świadczymy w Chorzowie, ale jesteśmy obecni także na terenie całego Śląska. Dążymy do tego, aby jak najwięcej zainteresowanych mogło skorzystać z naszej oferty. Zachęcamy wszystkich ze Śląska do zapoznania się z naszą ofertą.

AUTO DO ŚLUBU NA TERENIE CHORZOWA – WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Chcemy, aby klienci korzystający z naszych usług, byli zadowoleni z poziomu obsługi oraz samego wynajmu auta. Dążymy do tego, aby proces wypożyczania pojazdu był prosty i bezproblemowy, a w razie pytań chętnie udzielamy informacji. To jednak nie wszystko. Prowadząc usługi związane z motoryzacją doskonale wiemy, jak ważny jest odpowiedni stan techniczny pojazdów, które udostępniamy klientom. Dlatego właśnie stale go kontrolujemy. Bezpieczeństwo jest ogromnie ważne i o to właśnie dbamy. To sprawia, że wypożyczając auto u nas możesz mieć pewność, że jest ono w zupełności gotowe do drogi i nie zawiedzie Cię w tak ważnym dniu, jak ślub.